Prodaja proizvoda kojima je istekao rok trajanja

odgovora

Objavljeno

I da nezgodni su i oni artikli koji su na merenje, jer tu ne možeš da znaš kad je istekao rok. Npr jednom sam videla buđavi sir koji je bio khm buđav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesam , jela sam ja , sreca te sam Paji dala krem, nije hteo pastetu, veruj mi, nakon toga sam povracala, otisla onako nikakva i vratila naravno, sram ih bilo, inace to je vlasnica koja kada pitas za jogurt ona odgovori pitanjem jel za tebe ili dete :blink: u fazonu ako je za tebe da ti dam prosao rok pre dva dana.... :angry:

Ovo je slucaj za sanitarnu inspekciju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je slucaj za sanitarnu inspekciju!

prijavljivala sam draga moja, kroasane, cokolade, kum dosao u posetu i kupio klincima one 200 g sa onim mehuricima, prosao rok 3 meseca....keks koji prodje rok raspakuje pa prodaje na meru zato na meru nista ne kupujem nigde :o sok prosao rok mesec dana, a kozmetici da ne pricam jednom sam nekom za poklon kupila nesto zurila sam, i vratila tada jer sam ja videla koji je rok, pa mi zamenila.... dodje sanitarna i ode, kao da nista nije bilo.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prijavljivala sam draga moja, kroasane, cokolade, kum dosao u posetu i kupio klincima one 200 g sa onim mehuricima, prosao rok 3 meseca....keks koji prodje rok raspakuje pa prodaje na meru zato na meru nista ne kupujem nigde :o sok prosao rok mesec dana, a kozmetici da ne pricam jednom sam nekom za poklon kupila nesto zurila sam, i vratila tada jer sam ja videla koji je rok, pa mi zamenila.... dodje sanitarna i ode, kao da nista nije bilo.... :angry:

Katasrofa :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prijavljivala sam draga moja, kroasane, cokolade, kum dosao u posetu i kupio klincima one 200 g sa onim mehuricima, prosao rok 3 meseca....keks koji prodje rok raspakuje pa prodaje na meru zato na meru nista ne kupujem nigde :o sok prosao rok mesec dana, a kozmetici da ne pricam jednom sam nekom za poklon kupila nesto zurila sam, i vratila tada jer sam ja videla koji je rok, pa mi zamenila.... dodje sanitarna i ode, kao da nista nije bilo.... :angry:

Takav problem i ja imam sa lokalnom prodavnicom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prijavljivala sam draga moja, kroasane, cokolade, kum dosao u posetu i kupio klincima one 200 g sa onim mehuricima, prosao rok 3 meseca....keks koji prodje rok raspakuje pa prodaje na meru zato na meru nista ne kupujem nigde :o sok prosao rok mesec dana, a kozmetici da ne pricam jednom sam nekom za poklon kupila nesto zurila sam, i vratila tada jer sam ja videla koji je rok, pa mi zamenila.... dodje sanitarna i ode, kao da nista nije bilo.... :angry:

Ne mogu da verujem!!!A ovde nase prijatelje kaznili jer su propustili jedan artikal da ubace u kasu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja opet sa proslim rokom, i koliko pazim....i sada sta da radim, izasla od ginekologa onako smetena razmisljam sta mi je rekla, i posto trreba da idem na UZ svratim u prodavnicu odmah preko puta i kupim neki heloo i odem u skolu, iskapim casu, ima cudan ukus, ja procitam datum a ono rok do 25.12.11 :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja opet sa proslim rokom, i koliko pazim....i sada sta da radim, izasla od ginekologa onako smetena razmisljam sta mi je rekla, i posto trreba da idem na UZ svratim u prodavnicu odmah preko puta i kupim neki heloo i odem u skolu, iskapim casu, ima cudan ukus, ja procitam datum a ono rok do 25.12.11 :angry: :angry: :angry: :angry:

E stvarno! :angry:

Ja, kada tako kupujem za sebe, skoro nikada ne gledam rok trajanja... Koliko li sam pojela pokvarenih kroasana i popila pokvarenih sokova? :unsure:

Kada kupujem za malca, gledam, ali se desi da neke pogledam tek posto kupim... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.