neurolog Dr Dimitrijević

odgovora

Objavljeno

Dobila sam savet od pedijatra da je pomenuti lekar najbolji u svojoj struci, međutim ne mogu da saznam da li radi privatno i gde. Molila bih vas ako znate bilo šta o ovom lekaru da mi javite, kako ih bebu što pre odvela na pregled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mislimo na istog Dimitrijevica, on je neurolog i radi koliko ja znam samo u Tirsovoj i stvarno je odlican lekar i covek. Bar je moje iskustvo takvo. Nadam se da ce ti ovaj odgovor biti od koristi. Srecno! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dr, radi i u privatnoj klinici beomedica, i naplacuje pregled 4800

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja bi da dodjem do tog dobrog coveka kojeg svi hvale.... ali ne mogu,.,,, imam broj na koji se zakazuje ali taj broj je non stop zauzet..... ima li neko pametnu ideju kako da dodjem do njega???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja bi da dodjem do tog dobrog coveka kojeg svi hvale.... ali ne mogu,.,,, imam broj na koji se zakazuje ali taj broj je non stop zauzet..... ima li neko pametnu ideju kako da dodjem do njega???

Ja sam se raspitala kada radi u Tirsovoj i otisla tog dana kada je radio bez uputa, platila pregled i tako dosla do njega. Napominjem da je to bilo pre 3 godine, neznam dali to moze tako i sad. Raspitaj se u bolnici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja bi da dodjem do tog dobrog coveka kojeg svi hvale.... ali ne mogu,.,,, imam broj na koji se zakazuje ali taj broj je non stop zauzet..... ima li neko pametnu ideju kako da dodjem do njega???

Ja sam moje dete vodila pre godinu dana kod Dr. Dimitrijevica, u privatnu ambulantu Dr. Zutic. Probajte tamo ili u Bel Medicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili smo kdo njega u tirsovoj ... mogu samo da kazem kao sto sam vec napisala u psihomotornom razovju da je jedini on rekao AJD DA NADJEMO UZROK PROBLEMA ... za sad mu verujem i nadam se da me nece razocarati ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili smo kdo njega u tirsovoj ... mogu samo da kazem kao sto sam vec napisala u psihomotornom razovju da je jedini on rekao AJD DA NADJEMO UZROK PROBLEMA ... za sad mu verujem i nadam se da me nece razocarati ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja oboje dece vodim privatno kod njega u ginekolosku ordinaciju njegove zene dr Vesic,kod Kalenic pijace,a br na koji se pregledi zakazuju je 011 2443422.Paksa je da dete,iako nema problem sa tri nedelje odvedete kod njega jer je cudo od doktora.Neverovatno sta covek moze kod tako male bebe da predvidi i da ukaze na sve moguce probleme koje dete moze da ima,pa cak i do pete godine!!!!Znam mnogo primera gde su deca izbegla ili pregurala neke stvari bez posledica samo zato sto je roditeljima sugerisao na vreme sta da rade.A i kada ste njegov pacijent privatno,sve sto vam,ne daj boze,zatreba u Tirsovoj zavrsavate preko njega.Stvarno je super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.