Snizenja!

odgovora

Objavljeno

Ili Premier Outlet kod Peste,super je ima svega,cene snizene.

Prema Becu Parndorf outlet jos veci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obozavam Generali centar u Becu, uglavnom je brendirana garderoba ali ima da se nadje nesto po povoljnijim cenama , nego na drugim mestima.

A za sve i svasta, po svakakvim cenama ima jedan trzni centar nadomak Beca, i tu ima fenomenalnih stvari, kad odem tamo kuci ne bih dolazila :lol: , mislim da se zove mislim da se zove City Sud, ako gresim neka me neka dama koja tamo zivi ispravi. Ovo je onako generalno gde kupujem, ima jos mesta, ako te zanima, pisacu, da ne smaram sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obozavam Generali centar u Becu, uglavnom je brendirana garderoba ali ima da se nadje nesto po povoljnijim cenama , nego na drugim mestima.

A za sve i svasta, po svakakvim cenama ima jedan trzni centar nadomak Beca, i tu ima fenomenalnih stvari, kad odem tamo kuci ne bih dolazila :lol: , mislim da se zove mislim da se zove City Sud, ako gresim neka me neka dama koja tamo zivi ispravi. Ovo je onako generalno gde kupujem, ima jos mesta, ako te zanima, pisacu, da ne smaram sad.

Joj Boze tek sad vidim ovaj odgovor :( . Ma znam za taj TC nadomak Beca ali mene interesuje neki u samom Becu da svratim onako usput.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nego žene, jel bio neko i Inđiji u onom outlet tržnom centru? nama treba brdo stvarčica pa se mislim da li da odem tamo ili jok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nego žene, jel bio neko i Inđiji u onom outlet tržnom centru? nama treba brdo stvarčica pa se mislim da li da odem tamo ili jok?

Bila ja,i za moj novcanik cene su katastrofalne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

onda je verovatno i za moj :D

videla sam na njihovom sajtu neku finu obuću i da ima Time out-ov outlet... pa rekoh možda su malo povoljniji...

još ću razmisliti da li da bacam pare za gorivo do tamo, ili ipak da odem u blok 70 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nego žene, jel bio neko i Inđiji u onom outlet tržnom centru? nama treba brdo stvarčica pa se mislim da li da odem tamo ili jok?

batali platices putarinu za dzabe...nego ja nadjoh divne jeftine cipele na deichmannovom sajtu...moram da odem da vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim kad naletim na neko snizenje ali ja nisam ljubitelj sopinga , idem ciljano na ono sta mi treba pa ako se zadesi jos nesto super , ali nikad neidem u kupovinu samo zato sto su snizenja , kao ni da razgledam samo , ako nemam kesa u dzepu neidem ni iz svog dvorista :D Ali je zato moja sestra nepopravljiva kupoholicarka i pravi expert , pa mi ona cesto dostavi izvestaj o snizenjima pa ako mi bas to treba onda odem i kupim ili narucim da mi ona donese ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

batali platices putarinu za dzabe...nego ja nadjoh divne jeftine cipele na deichmannovom sajtu...moram da odem da vidim

To za Indjiju mislim isto, iz pouzdanih izvora znam da tamo mozes da nadjes sve sto i u Uscu i Delta sitiju, iste su radnje, isti brendovi, iste cene, kad kazu tamo su snizenja, i ovamo su isto stalno akcije, tako da tu nema razlike, sam oda bijes put, a u Deichmanu sam nedavno kupila deci patike, starijem 2000, mladjem 2500 i super, eto ti snizenja, jedne Addidas, druge Nike, a to nije prvi put da tamo napravim dobru kupovinu, uvek ima nesto lepo i povoljno. Svidja mi se sto ima za celu porodicu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To za Indjiju mislim isto, iz pouzdanih izvora znam da tamo mozes da nadjes sve sto i u Uscu i Delta sitiju, iste su radnje, isti brendovi, iste cene, kad kazu tamo su snizenja, i ovamo su isto stalno akcije, tako da tu nema razlike, sam oda bijes put, a u Deichmanu sam nedavno kupila deci patike, starijem 2000, mladjem 2500 i super, eto ti snizenja, jedne Addidas, druge Nike, a to nije prvi put da tamo napravim dobru kupovinu, uvek ima nesto lepo i povoljno. Svidja mi se sto ima za celu porodicu!!!

bas tako...ja inace radim u Uscu, kad nisam trudna, i znam da su sva snizenja skoro pa lazna sem ako ne istaknu bas konkretnu cenu...a cene su inace astronomske...kod njih mi se svidja sto sve imas na sajtu, od slika do dostupnih brojeva, znas da ne ides za dzabe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.