Prvi pregled u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Pozdrav drage moje!

Ja sam danas bila na prvom pregledu u 7 nedelji trudnoce. Na UZ se video mesak, ali ne i plod niti su se culi otkucaji srca. Lekar kaze da je jos mala trudnoca i da to nije razlog za brigu i zakazao mi kontrolni pregled UZ za 2 nedelje. Drzite mi palceve da sve bude ok. Ja se malo tripujem jer sam u martu imala kiretazu sa prvom trudnocom u 10-oj nedelji bas iz razloga sto je mesak bio prazan, bez eha. Samo da nije opet to :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce, 6+5 po UZ: vidjen gm, nema elemenata ploda. Idem opet sutra.

Ideš na isti UZ? Dom zdravlja ili tvoja (naša) dr? Javljaj novosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangi tesko da ce obicnim uz videti nesto tako rano, sigurno ce biti zumancana kesa i ostali elementi kad te pregleda vaginalnom sondom. Drzim fige :)

andisam i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno si se našetala. Ne ne znam otkud preko stomaka da rade tako rano?! Sutra će se sigurno nešto videti, ipak je to sedam nedelja, ako dobro računam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, zajedno kroz trimestre. :wub:

Nedelju dana sam ispred tebe.

Jutros sam imala prvi UZ i čula srculence (u DZ, vag. sondom). :) Hajde i tvoje da se čuje sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, bravo za snazno srculence! :wub: Sad' se opusti, uzivaj i mazi stomacic. :wub:

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene svi pregledaju svaki put kad odem od treceg meseca vec,a sad sam sedmi. Doduse grlic mi je skracen,nekad i otvoren 1,5 prst...pa verovatno mora tako da prate stanje. Na kraju krajeva oni su ginekolozi i znaju bolje nego ja to je sigurno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.