odgovora

Objavljeno

Ali pred odraslima nikad!

Pred odraslima ne psuješ ili te pred odraslima muž ne opominje? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM psuje i to dosta...zacinjeno sve..ali koliko toliko se kontrolise pred malom. Uglavnom voli da psuje kada vozi. :D Ja retko, dok se nisam udala nisam ni psovala, ovako kazem i ja po koju psovku, tek toliko da mu ne bude glupo... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Psujem mnogo i cesto. Psovke mi dodju kao pilula za smirenje, izduvni ventil...

Odrasla sam u velikoj porodici, nas cetvoro dece, ja sam druga, otac vojno lice, mama domacica i nije se psovalo niti su se koristili pezorativi.

Ja sam jedina od nas sestoro koja ima sanse da se zaposli kao kocijas bez problema.

MM je jedini koji moze da mi izadje na crtu sto se psovki tice.

Mada od kad sam se porodila, ovo malo cudo sada deluje na mene umirujuce, pa i zaboravim da sam ljuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zakaci me ponekad, izleti, pa se ugrizem za jezik ... u svakom slucaju nista sto izaziva paniku. Inace, cerka me je "natjerala" da krenem da upotrebljavam "alternativne" izraze za psovke, pa kada se razljutim, zamucam, ne znam sta da kazem pa raspalim kao luda :D

he he

U svakom slucaju nije alarmantno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Shit,fuck i jbg.Vise kao uzrecica ili sta vec,ali ne volim psovke i trudim se da i to iskorenim.Inace,mali me je poceo oponasati,tako da smo uveli i nastavak... npr.fuckanal=varjaca na madjarskom... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam se desava da vas neka situacija toliko iznervira da pocnete da psujete kao nikad do tad.??Psujete li u drustvu ili samo kad ste sami da vas niko ne cuje??? Da li vam se desilo da se izletite da pocnete da psujete pred decom?? MM mnogoooooooooo ali bas mnoooooogooooooo psuje ,to mu je svaka druga rec ,ja nemam taj obicaj ,samo poneki put kazem jbg, ali kad se stvarno iznerviram umem da budem najgora...Ali samo kad nema dece u blizini ..

Ne psijem uopste i nista ne moze da me navede da opsujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do sada sam psovala skoro kao kocijas, al' uz mog, jos uvek, decka, koji mi non stop govori da ne psujem pred detetom, koji sad vec moze da me cuje, slatko se nasmejemo, i smirim se. Mogu vam reci da pomaze, mnogo manje psujem. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm i ja stvarno retko kad da opsujemo, on posebno. meni se omakne jbg ili jbt nekad..

neke krupnije psovke mi ne idu. moja sestra i zet psuju kao kocijasi i ja nekad kad treba samo da ponovim nesto iz nekog razloga zvuci mi bas bezveze..

to jednostavno nisam ja, bude mi neprijatno od same sebe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da psovanje pokazuje siromašnost rečnika. Retko psujem, ali desi se da se omakne jbg ili jbt, nešto kao Ivana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da psovanje pokazuje siromašnost rečnika. Retko psujem, ali desi se da se omakne jbg ili jbt, nešto kao Ivana :)

Potpuno se slažem sa ovim. Meni se sigurno nije omaklo više od 10 puta u mom životu, i to nešto sasvim bezazleno, poput ovog što si navela, a sa ljudima kojima je svaka treća reč psovka ne mogu, niti želim da komuniciram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja psujem u saobraćaju...t3794.gif

Amin to that!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U saobracaju , kad ja vozim cesto izleti po koja ...i kad smo kuma moja i ja same i bas volimo da psujemo zajedno :D Eto samo tada :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela mm da psujem :lol: i to bas onoo .. :D Inace , pokvarili me ovako "finu" neki ne mogu da me prepoznaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Psujem, ne previše a ne ni da se ne primeti. :D

Sve zavisi u kakvom sam društvu... Vodim računa o tome. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače nemam običaj da psujem i tako sam vaspitana, opsujem samo kada se baš iznerviram, dok mm psuje i nesvjesno, to mu dođe kao uzrečica :D Mada ja pokušavam da ga prevaspitam , najviše zbog djeteta, jer on ne bira ni vrijeme, ni mjesto ni šta će da opsuje, što meni jako smeta. Nadam se da ću uspjeti bar koliko toliko da izbacim to iz njegovog riječnika. A i inače ne volim da čujem kada ljudi psuju, pogotovo majku što je skoro najčešća psovka, onda svece, Boga, i dr. stvari, stvarno je ružno čuti psovke i šta više po meni je to odraz nekulture koja je je skoro sve zahvatila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel mi verujete da nisam psovala dok nisam krenula u srednju???

Ne psujem sad nesto preterano,ali kad se iznerviram padne rafal psovki...Trudim se da pred malim ne psujem,i uspava mi.Omiljena psovka pred detetom kad me iznervira je -e sunce ti poljubim(koliko je to psovka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sunce li ti :lol: :lol: :lol: sada moj Pajce to ponovi kad god je iznenadjen....posto to ja uglavnom tada izgovorim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudim se da ne psujem, ali izleti koja kad kad :D Ali zato sve nadoknadim dok vozim jer se tada pretvaram u pravog nervoznog kočijaša pa sama sebe iznenadim širokim spektrom psovki i bujnom maštom u kombinovanju istih :lol:-_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma najbolje se prebaciš na engleski :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM bas psuje i to me bas nervira,ali nije ni cudo kad je odrastao pored psovki.Stvarno je divna osoba ali kad opsuje dodje mi da ga pojedem,svaka psovka mu je kao dobar dan.Ja slabo psujem,bas kad se iznerviram..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhhhh da, psujem ko najgori kocijas, najvise kad gledam kosarku... stvarno mrzim to kod sebe, jednostavno ne mogu da se kontrolisem.. nadam se da ce biti bolje kad bebac dodje, odnosno moramo prekinuti s psovkama... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(Anchi-KŠ @ 27.05.2010, 22:17)

Pazi sa slušalicom! Moja koleginica je razgovarala sa direktorkom i nije lepo spustila slušalicu a sočno je opsovala!

Upravo to ce mi se i dogoditi jednog dana smile.gif .Jednom mi se i desilo,ali sva sreca curka sa druge strane zice je na vreme spustila slusalicu smile.gif Moram se kontrolisati wink.gif

meni se to malo pre desilo. Ali kod mene je kokoška a ne ćurka. Hihihihihhihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.