odgovora

Objavljeno

Ufffff, psujem samo kada me neko mnogo iznervira, kao npr sveki :lol: :lol: Ili kada vozim bebu kolicima, a neki manijak juri kolima i nema namere da stane.. Dok sam bila trudna psovala sam penzionere.. :P hahaha.. Uglavnom, mrzim psovke i srecna sam sto mm bas reeetko psuje. I u mojoj familiji muskarci ne psuju, ali zene da ;) U svakom slucaju, bolje nekad i da opsujemo, ako ce nam tako biti lakse, nego da nam kvrcne neka zica u glavi.. :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam neki psovac :), nije ni mm, ali zato brat jeste za sve nas u familiji, po profesiji je trener, pa onda mozete zamisliti. MM i ja se stvarno nastojimo kontrolisati, jer se bojimo da ce kasnije biti teze, a Aleksa bi uskoro mogao i propricati. Nastojimo svesti bar na onu "Misa mu". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš retko psujem i ne volim da slušam kada neko psuje. Srećom i mm retko psuje, osim kada gleda fudbal :D

:lol: :lol: :lol: i kod mene isti slucaj samo sto pored fudbala moram da dodam i vesti.

Ja zaista retko psujem, u drustvu starih osoba nema sanse da opsujem kao i pred decom, narocito tudjom.

Inace iako nemam obicaj da psujem, ja sam na porodjaju kada su izlazila ramena moje bebe opsovala mamu ( ne znam kome ) a tu psovku nikada ne koristim... :lol: izletelo mi jbg pa su se i doktor i babica frapirali.

Ubio me blam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz kocija i u snu, a kamoli budan! Meni se desava milion puta da mi izleti psovka, al' su uvek na francuskom (merde, putin) ili na engleskom (fuck, shit). Retko kad na srpskom da opsujem. Al' ironija, mi smo neke psovke prihvatili kao salu, npr. ja nekako namerno ili nenamerno zeznem muza, i on se nameje, ja pocnem da se smejem i on kroz smeh kaze" I p*cka li ti materina, bakzuze jedan mali" pa se zagrlimo ili sl. To su psovke ali izrecene u nekom totalno ludom i ok smislu. Al' to se obicno desava kad smo sami ili u drustvu bas bliskih prijatelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz kocija i u snu, a kamoli budan! Meni se desava milion puta da mi izleti psovka, al' su uvek na francuskom (merde, putin) ili na engleskom (fuck, shit). Retko kad na srpskom da opsujem. Al' ironija, mi smo neke psovke prihvatili kao salu, npr. ja nekako namerno ili nenamerno zeznem muza, i on se nameje, ja pocnem da se smejem i on kroz smeh kaze" I p*cka li ti materina, bakzuze jedan mali" pa se zagrlimo ili sl. To su psovke ali izrecene u nekom totalno ludom i ok smislu. Al' to se obicno desava kad smo sami ili u drustvu bas bliskih prijatelja.

I ja sam ranije psovcala na engleskom ,(shit,fuck i co.) ali posto mm mrzi engleski tera me da psujem na francuskom (merde) ,ali ipak je najboolje na SRPSKOM !! On retko kad psuje na francuskom ,obicno kad prica francuski s nekim pa pocne ili meni nesto kad kaze,ali na Srpskom sve je zajebo !! A odakle si ti ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pored psovki koristim i kletve tipa "macke te izele","dabogda ti deca licila na komsiju"...i tako te. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam ranije psovcala na engleskom ,(shit,fuck i co.) ali posto mm mrzi engleski tera me da psujem na francuskom (merde) ,ali ipak je najboolje na SRPSKOM !! On retko kad psuje na francuskom ,obicno kad prica francuski s nekim pa pocne ili meni nesto kad kaze,ali na Srpskom sve je zajebo !! A odakle si ti ???

Iz Belgije. Ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz Belgije. Ti?

Suisse... Vidim da pricas i francuski pa zato pitam ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pored psovki koristim i kletve tipa "macke te izele","dabogda ti deca licila na komsiju"...i tako te. :lol:

A kako svekrvi "tepas"?? :P:lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako svekrvi "tepas"?? :P:lol:;)

:lol: :lol: :lol:

Suisse,m... Ide li nekad tamo vamo po Evropi? Jesi li rodjena tamo ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Suisse,m... Ide li nekad tamo vamo po Evropi? Jesi li rodjena tamo ili?

Non,dosla sam ovde pre skoro 3meseca,dobila permis B,muz i deca imajuu drzavljanstvo... Dobicu ga i ja,(ako ostanem 12god.u braku :lol::lol: ).. A ovo je prvi put da sam otisla van Srbije... A koliko si ti dugo u Belgiji??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako svekrvi "tepas"?? :P:lol:;)

A njoj:"da si lepsa zvali bi te nakaza" i dabogda ti ispali ti zubi socijalni :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A njoj:"da si lepsa zvali bi te nakaza" i dabogda ti ispali ti zubi socijalni :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: krajica si !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Non,dosla sam ovde pre skoro 3meseca,dobila permis B,muz i deca imajuu drzavljanstvo... Dobicu ga i ja,(ako ostanem 12god.u braku :lol::lol: ).. A ovo je prvi put da sam otisla van Srbije... A koliko si ti dugo u Belgiji??

Ja sam rodjena tamo. Moj muz je dobio Carte F, a sledeci put kad budemo otisli tamo trazice drzavljanstvo. Kad pomenuh odlazak tako; moj muz kocija na ulici na srpskom skoro svakom i za sve i svasta. Jednom smo bili 6 meseci i njemu je to preslo bilo u naviku, samo sam strepila da mu se ne dasi da se izleti ovde, kad dodje, pa da popije batine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rodjena tamo. Moj muz je dobio Carte F, a sledeci put kad budemo otisli tamo trazice drzavljanstvo. Kad pomenuh odlazak tako; moj muz kocija na ulici na srpskom skoro svakom i za sve i svasta. Jednom smo bili 6 meseci i njemu je to preslo bilo u naviku, samo sam strepila da mu se ne dasi da se izleti ovde, kad dodje, pa da popije batine...

Jaoo znam kako ti je.. MM ovde svakog psuje na srpskom ,i non stop ih ogovara pred njima,to je uzas. Ja mu kazem da pazi sta ako ga neko razume,njega bas briga .Desilo nam se nekoliko puta da mi pricamo,ja dobila i sad hocu da idemo kuci jer nama uloske kod mene a nista ne radi jer je nedelja, i javi se jedna zena iza nas kaze "imas gore kod zeleznice ,radi coop.."lelele,ja da umrem od smeha,bilo bi me sramota da smo pricali o necem drugom.Cesto se desava da budemo malo perverzni ,pogotovo on. Desilo se tako par puta.MM se nikog ne plasi ,i bas ga briga ako ce neko da ga razume ako nesto ruzno prica o njemu,mene je sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo znam kako ti je.. MM ovde svakog psuje na srpskom ,i non stop ih ogovara pred njima,to je uzas. Ja mu kazem da pazi sta ako ga neko razume,njega bas briga .Desilo nam se nekoliko puta da mi pricamo,ja dobila i sad hocu da idemo kuci jer nama uloske kod mene a nista ne radi jer je nedelja, i javi se jedna zena iza nas kaze "imas gore kod zeleznice ,radi coop.."lelele,ja da umrem od smeha,bilo bi me sramota da smo pricali o necem drugom.Cesto se desava da budemo malo perverzni ,pogotovo on. Desilo se tako par puta.MM se nikog ne plasi ,i bas ga briga ako ce neko da ga razume ako nesto ruzno prica o njemu,mene je sramota.

Podpuno ista situacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuuuu, psujem i te kako. A tek u saobraćaju, naročito kad ja vozim.. nekad se prosto ne prepoznajem. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM dosta psuje i to mi bas i ne prija... Trudim se da ga vec sad upozorim da se sto vise kontrolise zbog Emilije... A i sama sam odrasla u porodici gde se znalo da kada otac nesto opsuje to je znak da je bas bas zuta minuta...

A sto se tice mene rec jbg mi je bas cesta tako da i ja sad nastojim da se iskontrolisem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Umem da opalim tu i tamo po koju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako ću se iskontrolisati zbog Isidore... Uf! Teeeško ali ću morati da se potrudim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuuuu, psujem i te kako. A tek u saobraćaju, naročito kad ja vozim.. nekad se prosto ne prepoznajem. :lol:

Je li Mišice, da nismo mi nešto u rodu?

Naime, psujem kad sam u društvu mojih godina, pred starijima (ovo isključuje moje roditelje) ne psujem

A kad sam za volanom... pa ovako... bivši je hteo da mi kupi bjezbolku, u slučaju da mi neko izađe iz kola

Ovde slabo vozim, a i fini ljudi ovde, nema potrebe da se svađaš :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Umem da opalim tu i tamo po koju :lol:

Me too

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O,daaaaaaaaaa,mi psujemo.Ne neke socne psovke,vec ove standardne.Bas pre neki dan se mm i ja nesto raspricali u kolima ,a Mina nam vice sa zadneg sedista:"Ne psujte!!!!" Sramota,dete od dve godine nas opominje :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O,daaaaaaaaaa,mi psujemo.Ne neke socne psovke,vec ove standardne.Bas pre neki dan se mm i ja nesto raspricali u kolima ,a Mina nam vice sa zadneg sedista:"Ne psujte!!!!" Sramota,dete od dve godine nas opominje :blink:

e025.gif

Osećam da će i kod nas biti tako.

Mogu ja da ih držim pod staklenim zvonom ako ne čuju od mene čuće je negde napolju, kod drugova, u školi...

Treba objasniti deci recimo da te reči nisu lepe i da su suviše mali da bi ih koristili.

A posle, najmanji problem koji možemo imati s njima u tinejdžerskom dobu je da psuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cesto psujem a moja deca se zgrazavaju, i uvek tako,jos otkad su propricali! "Nemoj da kazujes te grozne,grozne reci!" Pogotovo kad vozim. Onda me i mm opominje. Ali pred odraslima nikad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.