odgovora

Objavljeno

Da li vam se desava da vas neka situacija toliko iznervira da pocnete da psujete kao nikad do tad.??Psujete li u drustvu ili samo kad ste sami da vas niko ne cuje??? Da li vam se desilo da se izletite da pocnete da psujete pred decom?? MM mnogoooooooooo ali bas mnoooooogooooooo psuje ,to mu je svaka druga rec ,ja nemam taj obicaj ,samo poneki put kazem jbg, ali kad se stvarno iznerviram umem da budem najgora...Ali samo kad nema dece u blizini ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uopšte ne psujem, nisam nikad i ljudi ne mogu da veruju, nisam neka da sam baš fina, jednostavno ne mogu da prevalim psovke preko usta, jer uvek pomislim kako bih se ja osećala da mene neko psuje. Moj muž psuje kad je besan i kad vozi, psuje i pred decom i ja ga uvek opominjem, on se izvini i kaže deci da se to ne sme pričati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ponekad psujem, ali stvarno retko... moj muž skoro i da ne psuje... desilo mi se par puta da pred Nađom kažem neku psovku, ali od kad je ona počela to da ponavlja pokušavam da vodim računa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm psuje pred decom ,pa cak i njih uci..Ne samo on,nego i moja majka i njegov otac ih ucili ,.Dok njihova deca(posto su moja majka i moj svekar u braku ,i imaju dvoje dece,malo je komplikovana situacija ,vise ne znam ni ja kako da je objasin),ucili su decu da psuju,i oni su poceli njih da psuju(rZUMETE),e sad ta deca dobijaju batine kad psuju,a to su ih mama i tata ucili..Ja sam im to rekla milion puta,"Ucite ih da psuju,od vas su to culi,a sad ih bijete,a vi ste za to krivi",a oni kao pa to ne smeju pred nas ovo ono... I mm govorim da ako ih sad uci psuju,kasnije ce oni njega i tad nece imati nikako pravo da ih udari ili kazni jer je on za to kriv..Cesto mu govorim ,kako bi se osecao da odemo u goste negde i dete pocne da psuje druge ili nas,ali njega je bas briga..ON zna da su deca kao sundjeri i sve sto cuju ili vide oni ponavlljaju..ali ne zanima ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja psujem u saobraćaju...t3794.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas ne psujem,izleti nesto vrlo,vrlo retko,kad me neko bas razesti :angry: .Moja drugarica, s kojom sam svaki dan,je cesto koristila ruzne reci :rolleyes: ,u stvari nije ni primecivala da to radi,a pritom je prof u skoli :o . I posto sam bas cesto sa njom i kad stalno to slusam pocnem i ja da ubacujem. Onda smo se dogovorile da jedna drugu opominjemo,ustvari mm nam je skrenuo paznju da se izrazavamo kao kocijasi. I sad smo jako fine :rolleyes: ,za primer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

RANIJE NISAM UOPSTE PSOVALA,Sada retko,kada me zaista nesto iznervira,muz,dok vozim,neka osoba koja je bezobrazna......ali to nisu neke velike psovke/ako uopste mozemo da ih podelimo.b0237.gifb0267.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izleti mi, svremena na vreme, po neka psovka... onako nesvesno. Bas ne volim to kod sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok se nisam udala nisam uopste psovala...moji roditelji nisu psovali pa nismo ni brat ni ja...a sada mm psuje pa i ja pocela mada se kontrolisem...psujem kada vozim druge nesposobne vozace...da me neko cuje umro bi od smeha...Muza kritikujem i nekako mi je gore kad neko kaze ne .eri ili jedi g.... to mi je tako ruzno...bljaks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sustini ne psujem, nikada i nisam ali zna da izleti ponekada. Ne volim kada neko nema granice, ruzno mi je, pogotovo ako je zensko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne volim kada neko psuje Boga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PSUJEM DOK VOZIM :lol: pored toliko manijaka na putevima ne znam ko bi to mogao da iskulira,a ja sam zbog posla uslovljena da putujem,pa se redovno sita svima mile majke :lol: ovako privatno sam smanjila....ili sam se toliko navikla pa ne primecujem :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne volim kada neko psuje Boga...

TAKODJE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam veoma sirok spektar psovki,na raznim jezicima,za svake prilike,odredjene osobe,nesposobne vozace,pesake koji ne gledaju kad prelaze ulicu,za prijatelje i rodbinu(u sali) i kada treba i kada ne treba.....A inace tata me je naucio da psujem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudim se da ne psujem a020.gif , ali kad se iznerviram ... pa to je ceo arsenal psovki. Naročito kada vozim. Mm mi uvek kaže:"Nemoj da psuješ jer te on ne čuje a ja neću da te slušam!" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudim se da ne psujem a020.gif , ali kad se iznerviram ... pa to je ceo arsenal psovki. Naročito kada vozim. Mm mi uvek kaže:"Nemoj da psuješ jer te on ne čuje a ja neću da te slušam!" ;)

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudim se da ne psujem a020.gif , ali kad se iznerviram ... pa to je ceo arsenal psovki. Naročito kada vozim. Mm mi uvek kaže:"Nemoj da psuješ jer te on ne čuje a ja neću da te slušam!" ;)

Sto ti imas pametnog m :lol: .Ja to mm konstantno pricam ali dzaba

Ja sam pocela poslednjih par godina da psujem...ne nesto mnogo i cesto,nikad pred nijednim detetom naravno...ali daleko od toga da ne psujem.Nekad mi dodje kao ventil posle razgovora telefonom sa kojekakvim idiotima.Mm me stalno zeza kako jednog dana necu lepo spustiti slusalicu... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam pre dosta psovala, ali otkad imam luku kontrolisem se, jer ne zelim da mi dete bude mali kocijas....ne svidja mi se kad mala deca psuju, iako je to mozda nekom simpaticno, ali meni nije....

najvise se u saobracaju iznerviram i onda psujem (iako sam najcesce suvozac :) ), ili ovako samo kad me neko dovede do ludila...opet kazem , pre sam vise psovala, valjda to ide od toga sto sam odlasla na novom beogradu, ali sad samo dosta kulturnija i civilizovanija ... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto ti imas pametnog m :lol: .Ja to mm konstantno pricam ali dzaba

Ja sam pocela poslednjih par godina da psujem...ne nesto mnogo i cesto,nikad pred nijednim detetom naravno...ali daleko od toga da ne psujem.Nekad mi dodje kao ventil posle razgovora telefonom sa kojekakvim idiotima.Mm me stalno zeza kako jednog dana necu lepo spustiti slusalicu... :D :D :D

Pazi sa slušalicom! Moja koleginica je razgovarala sa direktorkom i nije lepo spustila slušalicu a sočno je opsovala! Možeš misliti šta se dogodilo?! Kaznila je javno pred svim koleginicama 20% od plate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nevolim da psujem ali mi se ponekad omakne i tada se jako ružno osećam,,,u još ako me klinci čuju,dobro me izribaju,he,he...u principu nepsujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opsujem- jako rijetko, i u izuzetnim situacijama, odn. zapocnem neku psovku: j...m ti... Ali dalje ne idem, stvarno ne znam sta bih rekla (majku spomenem samo ako sam toliko iznervirana da jednostavno ne mogu da se kontrolisem- to se desava mozda jednom godisnje).

MM psuje malo cesce, samo sto on ima i nastavak, ili vise njih, zavisi od prigode! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja retko, samo u posebnim prilikama i odabranom drustvu :P

Salim se- ne psujem i ne volim psovke, odrasla sam u porodici u kojoj se ne psuje. I mm i njegovi ne psuju i pred decom je bilo koja gruba rec, a ne samo psovka tabu.

E kad se bas-bas iznerviramo ja opsujem na srpskom pa me niko ne razume, :lol: a mm-u se desava iskljucivo u saobracaju kad smo sami u kolima. Kad opsuje uvek se posle izvini :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi sa slušalicom! Moja koleginica je razgovarala sa direktorkom i nije lepo spustila slušalicu a sočno je opsovala!

Upravo to ce mi se i dogoditi jednog dana :) .Jednom mi se i desilo,ali sva sreca curka sa druge strane zice je na vreme spustila slusalicu :) Moram se kontrolisati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno da opsujem,ali se trudim da se kontrolisem ispred dece i starijih,mada mi se desi da izleti.Dok sam bila kod mojih nisam psovala kao ni oni ali kad sam se udala,naucila sam svasta.Moja svekrva je dozvoljavala svojim sinovima da joj svasta govore pocev od jedi g...., ne se..,pa da ne nabrajam.Stalno sam opominjala muza ali dzaba ona valjda misli da je ok mama ako je deca tako ,,caste,,.Cak se svima hvalila da je mladem sinu/moj dever/ prva izgovorena rec bila psovka,kao nije hteo dugo da govori i kad je progovorio bilo je to ,,u ku...,,.Grozno!!!!Moja deca su tu negde sa dve godine rekli ,,jebote,,i to je trajalo 5 dana,mi smo ignorisali i na tome se zavrsilo.Sva sreca,za sada ne psuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš retko psujem i ne volim da slušam kada neko psuje. Srećom i mm retko psuje, osim kada gleda fudbal :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.