Porodilište - Kruševac

odgovora

Objavljeno

Posto nema nikog da mi kaze kakva su iskustva u Kraljevackom porodilistu, da vidimo kakva su vasa iskustva u krusevackom porodilistu?

...kad vec mogu da biram gde cu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodilište je renovirano i prelepo je. Uslovi su extra i za bebe i za mame. Čula sam iz priča mladih mama da su bebe sa mamama. Mogu da se raspitam!

Doktori su fenomenalni i jako brižni.

Bila sam na odeljenju kada sam imala napad bubrega i svi su bili jako ljubazni!

Nećeš pogrešiti ako odlučiš da se ovde porodiš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Anci. Istu informaciju sam juce dobila od drugarice iz Krusevca koja se tamo porodila. Kaze da je prezadovoljna. :) Znaci, sada su bebe sa majkama? Znam da nije bilo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Anci. Istu informaciju sam juce dobila od drugarice iz Krusevca koja se tamo porodila. Kaze da je prezadovoljna. :) Znaci, sada su bebe sa majkama? Znam da nije bilo tako.

Provericu tu informaciju ali sam tako cula kada sam lezala na odeljenju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Provericu tu informaciju ali sam tako cula kada sam lezala na odeljenju!

Vazi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anci, jesu bebe sa mamama. Provereno. :) Kaze mi drugarica da bebe nisu pored majke samo ako imaju zuticu ili ako majka nema mleka. Ovako je sa mamom inose ih samo kad treba da ih okupaju ili srede pupak.

Od osoblja su drske jedino servirke. :)

A jedino mi se ne svidja jer nema klasicnih poseta, nego kao u zatvoru. :( Kaze da ima intrfon pa moze on tebe da vidi i da cuje (i dete naravno) a ti njega samo da cujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anci, kad ti posetis, pisi kako je :)

Nadam se da nisu drski i da su brizni !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodiliste je super! Sve je novo i jako je cisto. Osoblje je fantasticno, svaka im cast! Posto nisam mogla da ustajem prvog dana, sestre su bile tu u svakom trenutku da mi dodaju sve sto mi je bilo potrebno, pa cak i da mi ukljuce mob. da se puni.

Sto se tice doktora, takodje sve pohvale i za ginekologe i za pedijatre. Sestre u boksu su jako brizne i prema bebama i prema mamama (narocito prema onima koje su se prvi put porodile i koje ne znaju nista o dojenju)!

Bebe su sa mamama, ali ih nose na kupanje ili na dohranu u boks.

Sve u svemu, svi su divni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki, jesi li se i ti porodila u ovom porodilištu iz bajke u Kruševcu, o kojem Anchi priča? Kakva su tvoja iskustva? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad videh njeno iskustvo. :) Ne, bila sam u Kraljevu. Razmisljala sam do poslednjeg ternutka gde da idem i otisla sam u KV. Ako je u Krusevcu tako idealno, sledeci put definitivno idem tamo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki, jesi li se i ti porodila u ovom porodilištu iz bajke u Kruševcu, o kojem Anchi priča? Kakva su tvoja iskustva? :)

Lepo si rekla "porodiliste iz bajke" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo si rekla "porodiliste iz bajke" :)

Drage moje, bila bih Vam jako zahvalna ako bi mi neka od Vas koja se porodila u Krusevcu odgovorila na pitanja. Naime, interesuje me:

1 da li je neko imao iskustva sa dr Snezom, kakva je?

2 obzirom da imaju samo jednog anesteziloga (porodicu se sa epiduralom), interesuje me kakav je on (cula sam da mora da mu se plati da bi dosao)?

3 da li je moguce prisustvovanje muza na porodjaju i da li se ta usluga naplacuje?

4 sta je potrebno poneti u porodiliste?

Hvala unapred, puno Vas pozdravlja trudnica koja sutra ulazi u sedmi mesec :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, bila bih Vam jako zahvalna ako bi mi neka od Vas koja se porodila u Krusevcu odgovorila na pitanja. Naime, interesuje me:

1 da li je neko imao iskustva sa dr Snezom, kakva je?

2 obzirom da imaju samo jednog anesteziloga (porodicu se sa epiduralom), interesuje me kakav je on (cula sam da mora da mu se plati da bi dosao)?

3 da li je moguce prisustvovanje muza na porodjaju i da li se ta usluga naplacuje?

4 sta je potrebno poneti u porodiliste?

Hvala unapred, puno Vas pozdravlja trudnica koja sutra ulazi u sedmi mesec :rolleyes:

1. Draga, sa kojom dr Snezom, ima ih dve (ili mi se cini)?

2. Uhhh, ne znam.

3. Ne znam da li ta usluga postoji, ali mogu da se raspitam.

4. Za tebe:

Niva - mrezaste uloske 5 pak

Mrezaste gacice (ali da ih oni ne vide) 5 kom

peskir za lice i za telo

set za higijenu

papuce za sobu i papuce za tusiranje

casa

voda

sok

plazma

spvacica ti ne treba jer daju samo njihove da se nose

papirne maramice

za bebu:

pampers

vlazne maramice

peskir za bebu (kad ti je donesu da je stavis na njega)

za izlazak iz bolnice:

za tebe garderoba i obuca i obavezno jedan pamucni ulozak da stvis preko mrezastog

za bebu - kompletic za iznosenje, tetra pelena, svedska pelena, kapica

Mozda sam i nesto zaboravila ;) ali ako se seti, kuckam ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnicama, citam o porodilistu u Krusevcu i bas mi je milo da cujem sve ovo jer u maju treba da se porodim u Ks-u. Da li neko ima iskustva sa Dr.Blazom. Pocela sam kod njega ici privatno i on bi me trebao poradjati. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. Draga, sa kojom dr Snezom, ima ih dve (ili mi se cini)?

2. Uhhh, ne znam.

3. Ne znam da li ta usluga postoji, ali mogu da se raspitam.

4. Za tebe:

Niva - mrezaste uloske 5 pak

Mrezaste gacice (ali da ih oni ne vide) 5 kom

peskir za lice i za telo

set za higijenu

papuce za sobu i papuce za tusiranje

casa

voda

sok

plazma

spvacica ti ne treba jer daju samo njihove da se nose

papirne maramice

za bebu:

pampers

vlazne maramice

peskir za bebu (kad ti je donesu da je stavis na njega)

za izlazak iz bolnice:

za tebe garderoba i obuca i obavezno jedan pamucni ulozak da stvis preko mrezastog

za bebu - kompletic za iznosenje, tetra pelena, svedska pelena, kapica

Mozda sam i nesto zaboravila ;) ali ako se seti, kuckam ...

Draga,puno hvala na odgovorima.Nisam imala prilike da odgovorim pre.Sa anesteziologom sam se videla a sto se dr tice radi se o Snezani Zlatanovic-Boskovic.Inace,termin mi je 29.april.Veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila u KSu, i nisam bas odusevljena...a Blaza i Sneza jesu super!! Sestre su odlicne, a babice....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ima raznih!!! :blink::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa prvi sinom, primili me u 10 ujutru, porodila sam se sledeceg dana u 6.15, nisam znala nikoga, jedna plava matora babica me je maltretirala, i porodila me doktorka Tanja Marić, super zena, dosla za neku svoju pacijentkinju, a sa drugim sam mesec dana pre termina pocela da idem kod Snežane Djordjevic, i na porodjaju mi žena pomogla, zahvalna sam joj do neba, s obzirom da sam celu trudnocu patila od kamena cas u jednom organu cas u drugom, postala sam hipersenzitivna na bol, jednostavno sam dosla do tacke gde sam rekla doktorki, radite sada sta hocete ja vise ne mogu, i naravno žena mi je pomogla...s obzirom da sam povraćala od žučne kese, sestra na odeljenju je celu noc bila uz mene, drzala mi glavu, stavljala obloge, vodila do kupatila, stvarno je super bila, sestra Marija(Maca) mi je pomogla kao da mi je najrodjenija....inace iz pouzdanih izvora sam svasta cula(najbolja drugarica mi je dr. i na specijalizaciji je tamo), Blaža bas i nije neki stručnjak(jeste stručnjak za slanje privatno i uzimanje para), Dr.Ruška takodje, mnogo slucajeva beba rodjenih sa ocenom ispod 5, a normalne trudnoce bile, i svi traze pare <_< .Naravno ima i super ljudi kao sto je dr.Sneža Djordjević, Dr.Braca, Dr.Miki, Dr.Aca.....jeste da i oni jure lovu , ali im je statistika porodjaja odlična za razliku od nekih ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa prvi sinom, primili me u 10 ujutru, porodila sam se sledeceg dana u 6.15, nisam znala nikoga, jedna plava matora babica me je maltretirala, i porodila me doktorka Tanja Marić, super zena, dosla za neku svoju pacijentkinju, a sa drugim sam mesec dana pre termina pocela da idem kod Snežane Djordjevic, i na porodjaju mi žena pomogla, zahvalna sam joj do neba, s obzirom da sam celu trudnocu patila od kamena cas u jednom organu cas u drugom, postala sam hipersenzitivna na bol, jednostavno sam dosla do tacke gde sam rekla doktorki, radite sada sta hocete ja vise ne mogu, i naravno žena mi je pomogla...s obzirom da sam povraćala od žučne kese, sestra na odeljenju je celu noc bila uz mene, drzala mi glavu, stavljala obloge, vodila do kupatila, stvarno je super bila, sestra Marija(Maca) mi je pomogla kao da mi je najrodjenija....inace iz pouzdanih izvora sam svasta cula(najbolja drugarica mi je dr. i na specijalizaciji je tamo), Blaža bas i nije neki stručnjak(jeste stručnjak za slanje privatno i uzimanje para), Dr.Ruška takodje, mnogo slucajeva beba rodjenih sa ocenom ispod 5, a normalne trudnoce bile, i svi traze pare <_< .Naravno ima i super ljudi kao sto je dr.Sneža Djordjević, Dr.Braca, Dr.Miki, Dr.Aca.....jeste da i oni jure lovu , ali im je statistika porodjaja odlična za razliku od nekih ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slucajno sam naisla na tvoju pricu.Zapala mi je za oko jer sam prepoznala babicu Macu.To je rodjena sestra mog muza!!!Zaista je divna sa pacijentima.Ja sam se skoro porodila i mozes da zamislis koliko mi je znacila.Porodio me je Dr MIKI.On mi je i vodio trudnocu od prvog dana.Ja boljeg i divnijeg coveka u zivotu nisam srela.Porodila sam se ko od sale,za cas,zahvaljujuci njemu.Uvek je bio tu za mene,u toku cele trudnoce i na porodjaju....Prezadovoljna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam završila srednju medicinsku u KŠ,I u bolnici imali praksu.Dr.Blaža mi je predavao,a pre dve godine sam i bila kod njega kad sam dobila spontani.Za njega znam da je extra doca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam završila srednju medicinsku u KŠ,I u bolnici imali praksu.Dr.Blaža mi je predavao,a pre dve godine sam i bila kod njega kad sam dobila spontani.Za njega znam da je extra doca.

Slažem se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila 1. oktobra u krusevackom porodilistu. Porodila me je Sneza Zlatkovic Boskovic, koja mi je i vodila trudnocu. To je jedna, malo je reci divna zena, puno mi je pomogla, ohrabrila me. I tako, ja se sad svog porodjaja secam kao neceg lepog, i rado se secam te noci. To sve je zahvaljujuci bas ovoj doktorki. A i sestre i babice su sasvim korektne i spremne da pomognu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila 1. oktobra u krusevackom porodilistu. Porodila me je Sneza Zlatkovic Boskovic, koja mi je i vodila trudnocu. To je jedna, malo je reci divna zena, puno mi je pomogla, ohrabrila me. I tako, ja se sad svog porodjaja secam kao neceg lepog, i rado se secam te noci. To sve je zahvaljujuci bas ovoj doktorki. A i sestre i babice su sasvim korektne i spremne da pomognu. :)

svi za ovu doktorku imaju SAMO reci hvale i kazu da je ne samo strucna nego i izuzetna zena i doktorka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa prvi sinom, primili me u 10 ujutru, porodila sam se sledeceg dana u 6.15, nisam znala nikoga, jedna plava matora babica me je maltretirala, i porodila me doktorka Tanja Marić, super zena, dosla za neku svoju pacijentkinju, a sa drugim sam mesec dana pre termina pocela da idem kod Snežane Djordjevic, i na porodjaju mi žena pomogla, zahvalna sam joj do neba, s obzirom da sam celu trudnocu patila od kamena cas u jednom organu cas u drugom, postala sam hipersenzitivna na bol, jednostavno sam dosla do tacke gde sam rekla doktorki, radite sada sta hocete ja vise ne mogu, i naravno žena mi je pomogla...s obzirom da sam povraćala od žučne kese, sestra na odeljenju je celu noc bila uz mene, drzala mi glavu, stavljala obloge, vodila do kupatila, stvarno je super bila, sestra Marija(Maca) mi je pomogla kao da mi je najrodjenija....inace iz pouzdanih izvora sam svasta cula(najbolja drugarica mi je dr. i na specijalizaciji je tamo), Blaža bas i nije neki stručnjak(jeste stručnjak za slanje privatno i uzimanje para), Dr.Ruška takodje, mnogo slucajeva beba rodjenih sa ocenom ispod 5, a normalne trudnoce bile, i svi traze pare <_< .Naravno ima i super ljudi kao sto je dr.Sneža Djordjević, Dr.Braca, Dr.Miki, Dr.Aca.....jeste da i oni jure lovu , ali im je statistika porodjaja odlična za razliku od nekih ;)

Celu prvu trudnocu mi je vodio dr Miki i porodio me, i ovu drugu mi on vodi. Sve najbolje mogu reci za njega. Veoma pazljiv i korektan covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece niko da komunicira na ovu temu -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.