Vaš nick

odgovora

Objavljeno

ЖЕНО бре ти ли сиb0246.gif

Ja, ja, stiglo prolece menja se priroda pa i ja da se malo promenim :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ако, ако буди се природа и хормони мало подивљају, па ће сад ово име баш да ти пристаје.

Јел могу ја по српски Жена да те зовем, мрзи ме да мењам писмо кад треба тебе нешто да питам, или хоћеш Вомен.

Moze Vomen al po cirilici, bas mi se svidja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako mi je smiješno, YelenaC pozelenila...i dobili smo novog člana JelenaC....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam razmisljala da li da skinem prezime sa nicka, jer mnogo privatnih stvari je ovde izneseno i slika i svega, a onda opet, zasto bih? Ja sam, ja, privatno i ovde uslovno receno javno, a ako nekog iz mog okruzenja toliko silno interesuje da ceprka po mom zivotu, pa me trazi po forumima, samo napred nek' izvoli :D ... Beba Dimic je Beba Dimic :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,zao mi je za malog veseljaka... bas mi je bio originalan nik ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Salim se htela sam malo promene da unesem, zadnji put sam menjala tickere a sad nick i avatar i bas mi se svidjab0225.gif

Ohohohohooooo i meni i meni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee pa posle ovolikih promena i ja razmisljam da promenim nick :lol: ali se dvoumim, mislim najduzi mi je bolje me primetite :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj,zao mi je za malog veseljaka... bas mi je bio originalan nik ;)

Mozda ga i vratim nekada kada krenu da mi se desavaju lepe i vesele stvari u zivotu.....za sada sam samo zena ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ga i vratim nekada kada krenu da mi se desavaju lepe i vesele stvari u zivotu.....za sada sam samo zena ;) ;) ;)

I meni se više sviđalo Maliveseljak, a i navikla sam te tako, nekako mi je išlo uz tvoje vesele i šaljive postove...ali dobro, kako tebi više odgovara...onda ti želim da nam što pre opet postaneš Maliveseljak, tj. da ti se što pre izdešavaju neke lepe i vesele stvari...i samo da ti kažem da nisi samo žena već da vrediš za nekoliko žena, kao i što kaže tvoj novi nick, možda je bilo slučajno, ali women je množina, odnosno znači-žene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se više sviđalo Maliveseljak, a i navikla sam te tako, nekako mi je išlo uz tvoje vesele i šaljive postove...ali dobro, kako tebi više odgovara...onda ti želim da nam što pre opet postaneš Maliveseljak, tj. da ti se što pre izdešavaju neke lepe i vesele stvari...i samo da ti kažem da nisi samo žena već da vrediš za nekoliko žena, kao i što kaže tvoj novi nick, možda je bilo slučajno, ali women je množina, odnosno znači-žene...

Hvala ti draga, ti najbolje znas da sam jos davno htela da ga menjam ....nadam se i ja da cu vratiti stari shodno desavanjima u mom zivotu...videcemo

Nisam znala da je mnozina, kako se kaze jednina???Ne stojim dobro sa engleskim :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti draga, ti najbolje znas da sam jos davno htela da ga menjam ....nadam se i ja da cu vratiti stari shodno desavanjima u mom zivotu...videcemo

Nisam znala da je mnozina, kako se kaze jednina???Ne stojim dobro sa engleskim :( :(

Znam sve, ali ne brini uskoro ćeš opet da se raduješ, osećam ;) ...nemoj da misliš da mi se ne sviđa novi, sviđa mi se, a i novi avatar ti je dobar :P Jednina ti je woman...razlika je samo u predzadnjem slovu, kao i za muškarca man-men...woman-women...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslala sam pp Bebcu nadam se da ce je procitati i Zene pretvoriti u Zenu :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad vidim da meni nedostaje zvezdica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvrca - najbolje objasnjava prirodu moje cerkice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A Mama Sandra Veca Ogi ja pomislila da nas ima pet ovde kad ono samo nas dve :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tek sad vidim da meni nedostaje zvezdica ;)

Ne treba ti *

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A Mama Sandra Veca Ogi ja pomislila da nas ima pet ovde kad ono samo nas dve :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TupsoN mi se svidza:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(адекватна реч)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(адекватна реч)

t1510.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

хахахаххахахахахаха врати оно што си малопре написала ,зашто мењаш пост хаахахахахахха

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

хахахаххахахахахаха врати оно што си малопре написала ,зашто мењаш пост хаахахахахахха

Pristaje ti TuposoN skroz bleso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pristaje ti TuposoN skroz bleso

хиихиихихих да да :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

potpisujem al sa * i napred i otpozadi :lol:

(адекватна реч) зведица :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

potpisujem al sa * i napred i otpozadi :lol:

Da da nista bez zvezdica :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.