Vaš nick

odgovora

Objavljeno

Ma ni na jednom...ali opet...ko zna...mozda ima neko znacenje koje meni nije poznato...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam živjela u SM postojala je jedna sekta pod tim nazivom...brrr...strašno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

upravo to... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj nick je dosao sam po sebi to mi je zanimanje.Obicno me vicu Sestrooooooooo!!!!!! :lol: ,a prijatelji mi nekad dobace med.sister.Samo za njih to ima dvostruko znacenje;jedno skracenica od medicinska sestra,a drugo malo prisnije medena sestra lol :rolleyes:

Meni se recimo svidja nick od Nanny,deluje mi nekako nezno i toplo.A i Nina ns jer mi je Nina jedno od omiljenih imena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijeta...jednostavno obozavam to ime :) a i sestra od tetke mi se zove tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čila+mama=ChiMama...

E a ja sam mislila da je Chi iz mandarinskog za "vitalni zivot" ili "protok energije" ili koji vec prevod da se moze upotrebiti... Delujes mi kao neko ko je vitalan pa mislim da ti nick pase i svidja mi se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Пчелица.. добила сам тај надимак пре доста година, вероватно због константног паметовања.. али изговор им је да личим на неку пчелицу, јер сам риђа.. свакако добар изговор. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj nick uopste nije nimalo mastovit-zovem se Tatjana,to je bilo zauzeto kao i Tanja i Taca,tako da sam kod ovog poslednjeg jos dodala i svoju godinu rodjenja!g19018.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ja sam mislila da je Chi iz mandarinskog za "vitalni zivot" ili "protok energije" ili koji vec prevod da se moze upotrebiti... Delujes mi kao neko ko je vitalan pa mislim da ti nick pase i svidja mi se ;)

Hvala Micilici! :D

Inace da,takva sam kao sto mi i ime kaze- i chi,i cila i vedra a obicno i vesela... :) Nekad me zovu cigra zbog brzine(naravno kad imam 15kg manje nego sad :rolleyes: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me porijeklo NICK-a BESNA GLISTA?

Ovo i mene zanima!Jako mi je simpatican nick! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našeg sinčića iz milošte zovemo bambi, jer ima krupne braon oči. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve naše nove forumašice...

Ideje za NICK-ove ste pronašle u...

Kikiriki, srce malo, Milenica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A, pa mislim da sam i napisala tamo ili negde da je to zbog toga što na prvom UZ smo videli bebu koja je tad ličila na kikiriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super...zanimljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ovako. Kada smo prvi put otišli na UZ i kad nam je dr. ustanovila trudnoću u 6-7 nedelji meni je na UZ naša beba ličila na kikiriki, i tako smo ga počeli zvati kikiriki, i tako sam i odabrala nick :D Pa čak i pre toga kada sam uradila test i počela da čačkam po netu da vidim kako sad otprilike izgleda naš junior a nisam još ni bila sigurna da sam trudna videla sam nešto što mi je ličilo na smoki ili kikiriki i tu smo ga zvali smoki i kikiriki ali UZ je prevladao jer je ipak više ličio na kikiriki nego na smoki :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahaha nika mi ne bi palo na pamet da vam je bebac bio asocijacija za kikiriki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve naše nove forumašice...

Ideje za NICK-ove ste pronašle u...

Kikiriki, srce malo, Milenica...

Kao mala sam bila sicusna i strasno povucena pa rekoh da se podsetim toga a inace bas sam danas razmisljala da ga promenim u DUDULICU (jer me zovu Duda ili Dudulica) ili CICOJKU (jer tako moj decko,muz zove i mene a i cerku ) ili mogu i PASULJCE (jer sam je tako zvala na pocetku trudnoce).Ajde mi pomozite da odlucim u sta nick da promenim???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih zadrzala srce malo,bas slatko zvuci i originalno a pasuljce vec ima, ako se ne varam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih zadrzala srce malo,bas slatko zvuci i originalno a pasuljce vec ima, ako se ne varam...

Nisam znala,ok.Hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E KIKI bas sye blesavi, originalni :lol:

srce malo nemoj menjati nick , cera ti je bas takva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao mala sam bila sicusna i strasno povucena pa rekoh da se podsetim toga a inace bas sam danas razmisljala da ga promenim u DUDULICU (jer me zovu Duda ili Dudulica) ili CICOJKU (jer tako moj decko,muz zove i mene a i cerku ) ili mogu i PASULJCE (jer sam je tako zvala na pocetku trudnoce).Ajde mi pomozite da odlucim u sta nick da promenim???

Ja navijam za Pasuljče :D :D :D hi hi pa da liči na Kikiriki ali ako već postoji članica sa tim nickom...ostani Srce Malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E KIKI bas sye blesavi, originalni :lol:

srce malo nemoj menjati nick , cera ti je bas takva :)

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja navijam za Pasuljče :D :D :D hi hi pa da liči na Kikiriki ali ako već postoji članica sa tim nickom...ostani Srce Malo.

OSTAJEM SRCE MALO :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OSTAJEM SRCE MALO :):):)

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OSTAJEM SRCE MALO :) :) :)

jeeeej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.