Vaš nick

odgovora

Objavljeno

o joko joko , pocela si i rebuse sem rima da nam bacas :D Brezo , sad kad god vidim tvoj nik seticu se sampona :) :*

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ce mi se mnoge smejati, ali moj nick je nastao zahvaljujuci igrici.

Prvi put sam je igrala sa 7 godina, a onda se pojavila i u ultra-mega-high varijanti, pre nekih 8 godina. E tada sam nacisto odlepila, obzirom da obozavam igrice (nezrelo-znam :rolleyes: )

Kasnije se pojavio i film i tako... Veliki sam fan Princa od Persije. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ce mi se mnoge smejati, ali moj nick je nastao zahvaljujuci igrici.

Prvi put sam je igrala sa 7 godina, a onda se pojavila i u ultra-mega-high varijanti, pre nekih 8 godina. E tada sam nacisto odlepila, obzirom da obozavam igrice (nezrelo-znam :rolleyes: )

Kasnije se pojavio i film i tako... Veliki sam fan Princa od Persije. :wub:

Zanimljiva opčinjenost igricama... :D A ja čitam Em i Press... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljiva opčinjenost igricama... :D A ja čitam Em i Press... :lol:

Hhahaha! :lol:

Moze i tako!

Nekada je opcinjenost i postojala, sada vise i ne.... ne postizAvam.

To ti je kad si okruzen decacima. Ako ne mozes protiv njih-pridruzi im se! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljivi nick-ovi i simpatična objašnjenja :)

Nick sam izabrala kao skraćenu verziju naslova pesme koju mi je neko drag često pevao u prolazu...Ništa posebno ali draga uspomena :)

Otilija-Đole Balašević http://youtu.be/og6vyiI1Wac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Američki pesnik Edgar Allan Poe i jedna od njegovih najpoznatijih, a meni najomiljenijih pesama Annabel Lee. Još u srednjoj (medicinskoj) školi znala sam je napamet, u originalu, ne sluteći da ću kasnije studirati jezik na kome je napisana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dala sam nick po mojoj macki,koja se zove Maza.Mada svi misle da sam mazna macka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alena moj nick od cerke to sam ime oduvek voljela i sad ga cesto koristim po furumima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto vidim da većina dama ovde misli da je moj nick nastao od engleske reči nice, samo da kažem da nema veze s tim, jer o sebi uopšte nemam takvo mišljenje, naprotiv sušta sam suprotnost svemu što ta reč može da znači :lol: Moj nick je u stvari originalno ime Nice u Francuskoj, gde sam jednom bila na nezaboravnom odmoru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nick je nastao tako sto sam ja svima govorila "cico"...i muskarcima i zenama, koji su mi bili simpaticni i malo po malo, pocnu da me zezaju kolege sa posla i na kraju ja postadoh cica...Kad sam pravila nalog, samo cica je bilo zauzeto, a posto sam postala cekalica, spojila ta dva i eto...rodio se nick :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nick je nastao tako sto sam ja svima govorila "cico"...i muskarcima i zenama, koji su mi bili simpaticni i malo po malo, pocnu da me zezaju kolege sa posla i na kraju ja postadoh cica...Kad sam pravila nalog, samo cica je bilo zauzeto, a posto sam postala cekalica, spojila ta dva i eto...rodio se nick :P

NICE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cerka je celu trudnocu bila Magdalena, i kad sam se registrovala moje ime zauzeto, pa stavih Megi zbog Magdalene. Ali rodi se Tijana a meni ostade ovaj nick, volim ga bas, nezan mi je kao moja beba :-)

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cerka je celu trudnocu bila Magdalena, i kad sam se registrovala moje ime zauzeto, pa stavih Megi zbog Magdalene. Ali rodi se Tijana a meni ostade ovaj nick, volim ga bas, nezan mi je kao moja beba :-)

Preslatko :) :) :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od juče se čudim kako jednoj novoj članici piše u polju za nik "That username is already taken" :blink:

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od juče se čudim kako jednoj novoj članici piše u polju za nik "That username is already taken" :blink:

Verovatno se smorila kada je htela da se registruje na forum i stalno joj je pisalo That username is already taken. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od juče se čudim kako jednoj novoj članici piše u polju za nik "That username is already taken" :blink:

Hahahah,ja sam joj postavila pitanje u vezi toga al me kulira,ili nije videla moje pitanje.

Elem,moj nik nije bio taken,mora da je jedinstven :P a sastavljen je iz mog imena Marija i riječi či što znači energija,bezveze znam,al eto ko bi se setio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja volim lisice i to je to. Podsecaju me na pse samo nisu tako tupave.

"Jadna lisica, celog zivota juri kokoske da bi na kraju zavrsila oko vrata neke guske" :rolleyes:

Kikiriki, majat, Sajica i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nick je početna slova imena moje dvoje starije dece Teodora i Filip :) , možda nije b :) š kreativno ali nisam se dovodila u situaciju da mi piše da je nick zauzet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene svi zovu Smi. Ergo,sasvim inventivan nik ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji god da sam htjela bilo je zauzeto. Onda sam stavila CIRO ,tako me mm zove tj tepa jos dok smo se zabavljali, a i dan danas :rolleyes::wub: Jeste da je muskog roda ali meni jako drago :P

Smey, mna mama i Cipelic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anisoptera je latinski naziv za vilinog konjica, a ja njih jednostavno obožavam! :wub: zalepim se za sve što ima viline na sebi,i u stanju sam satima da ih gledam kako lete i jure se :)

nasha, majat i Fox volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljivo, ja tek sad ovo vidim :) Hajde, nick-ove na sunce :)

Evo-moj moj je Zeklica jer me mladja sestra tako zvala kad smo bile male jer nije znala da kaze Zeljkica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pupsik Na Ruskom je назив за малу (velicine dlana) пластичну лутку која имитира буцкасту бебу. Ону са буткицама попут Мишлена :) а и ја нисам мршавица :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj nik prvi je bio moje ime...kasnije sam htela da budw malo tajnije i losto nisam mnogo kreativna lupila sam ovo sto jeste jer volim ose i omiljeni crtac mi je 101dalmtainac i eto. Mada mi se totalno ne svidja...

zeklica i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.