Vaš nick

odgovora

Objavljeno

Xaxaxa em mi smesno em me radoznalost ubi. Dve reci? :) :) :) Obecavajuca tema :lol:

Ja sam sebe kad sam bila mala zvala Citana (ime mi je Ivana),najblizi mi tako tepaju,za nase prostore skoro jedinstveno,pa za mail-ove,forume,razne registracije... dobro dodje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hajde žene nagovestite nekako... da li je aktivna forumašica, mislim da li ima puno postova?... kad se registrovala?... treba mi samo neka bliža informacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niste fer b007.gif Recite nam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jellena i ruskinja su sve ovo zakuvale a mi sad ovde s040.gif pokušavajući da otkrijemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nam one javno kazu,da posalju pp-ove,ili da se igramo vesala,ili na slovo na slovo...??? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nam one javno kazu,da posalju pp-ove,ili da se igramo vesala,ili na slovo na slovo...??? :lol: :lol: :lol:

c006.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xaxaxa em mi smesno em me radoznalost ubi. Dve reci? :) :) :) Obecavajuca tema :lol:

Ja sam sebe kad sam bila mala zvala Citana (ime mi je Ivana),najblizi mi tako tepaju,za nase prostore skoro jedinstveno,pa za mail-ove,forume,razne registracije... dobro dodje ;)

I ja se zovem Ivana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da nije pretposlednji post gledano sa naslovne strane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam studirala, radila sam u kladionici, tu su me zvali Legenda. Decka, a sada muza, kojeg sam tu upoznala, kada sam prestala raditi u kladionici, pocela sam zvati "Legendo". I tako je i danas, cak mi je u imeniku mobilnog telefona upisan "Legenda"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se zovem Ivana...

Drago mi je imenjakinjo :)

A zovu me i Nana,ali to samo keva,sestre i mm ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru i ja na to ciljam,ali nakon sto sam iscitala listu clanova,od pozadi...vala mrtva trka 3 nicka ;) .Bilo bi lepo da se Jellena i Ruskinja ukljuce...cisto da nas usmeravaju...hehe :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,stvarno kazite!Ja iznesoh sav prljav ves(svekrvin) a vi necete da kazete :lol::lol::lol:

Hahaha.... :lol: :lol: :lol: Luda si!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ja gledam listu korisnika i pokušavam da otkrijem ko je u pitanju, ali stvarno nemam pojma... valjda nisam ja... e035.gif

To sam i ja radila. Nista mi ne pada na pamet... JA? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xaxaxa em mi smesno em me radoznalost ubi. Dve reci? :) :) :) Obecavajuca tema :lol:

Ja sam sebe kad sam bila mala zvala Citana (ime mi je Ivana),najblizi mi tako tepaju,za nase prostore skoro jedinstveno,pa za mail-ove,forume,razne registracije... dobro dodje ;)

Slatko... :):) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jellena i ruskinja su sve ovo zakuvale a mi sad ovde s040.gif pokušavajući da otkrijemo...

Aha... Potpalile vatru, pa ih nema. A mi nek` bijemo glavom o zid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baca me zovu jos od osnovne skole i eto taaakooooooooo ;) nemam sta da krijem,a jos i Janina slicica,ma sve je jasno ko dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam Milica, drustvo (jedan deo) me zove Mici, dalje se dodalo iz miloste... Imam jos milion nadimaka, nickova, stalno ih menjam kad mi dosade ;) Jos jedan za ovaj forum (koji mi je kolega dao) je Milicanstvena al nisam htela da zvucim pretenciozno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao devojke, celo jutro se smejem! Nisam znala da smo sve tako radoznale! Ja i dalje strpljivo čekam, jer se osoba B i osoba P nisu javile. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam se slatko ismijala, šta kažeš Ruskinja, nisam znala da će

to ovako ispasti...

Uglavnom traženi NICK se još nije javio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha, još jedan zanimljiv nick...

Hajde žene, budite se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha, još jedan zanimljiv nick...

Hajde žene, budite se...

Juče sam celog dana razmišljala o tome! Niste fer, pa recite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy i sve ostale meni drage, nemojte se ljutiti. Ja ne želim da se te osobe uvrede, niti ja mislim da su nadimci smešni, nego su zaista neobični i samo me interesovalo gde su našli inspiraciju. To nisu aktivni članovi i nije ni jedna od Vas sa kojima svakodnevno komuniciramo. U nadi da će se javiti, i kad to bude, odmah ću vam reći. A ti Anchice nemoj da se nerviraš oko ovoga, trudna si, a za vikend pravim tvoju čokoladnu tortu i šaljem ti pola, samo da mi se oraspoložiš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao devojke, celo jutro se smejem! Nisam znala da smo sve tako radoznale! Ja i dalje strpljivo čekam, jer se osoba B i osoba P nisu javile. :D

baš ste prave bezobraznice ti i Jellenna... vidite šta ste nam ovde uradile... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy i sve ostale meni drage, nemojte se ljutiti. Ja ne želim da se te osobe uvrede, niti ja mislim da su nadimci smešni, nego su zaista neobični i samo me interesovalo gde su našli inspiraciju. To nisu aktivni članovi i nije ni jedna od Vas sa kojima svakodnevno komuniciramo. U nadi da će se javiti, i kad to bude, odmah ću vam reći. A ti Anchice nemoj da se nerviraš oko ovoga, trudna si, a za vikend pravim tvoju čokoladnu tortu i šaljem ti pola, samo da mi se oraspoložiš!

Ma, šalila sam se! Nije toliko bitno ali ste nas dobro zaintrigirale ;)

Čokoladnu tortu sam pravila u petak i veruj mi da je otišla za 2 dana! Fenomenalna je! Napisaću tamo uz recept kako sam je pravila (zbog jaja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao devojke, celo jutro se smejem! Nisam znala da smo sve tako radoznale! Ja i dalje strpljivo čekam, jer se osoba B i osoba P nisu javile. :D

Hahaha..znam o kome se radi :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.