Muzicka nosa

odgovora

Objavljeno

Da li neko zna gde u Srbiji ili na internetu ima da se kupi muzicka nosa koja ima senzore, tako da svira samo kada se nakvasi, tj kada dete uspesno obavi nuzdu :)

Ja sam videla jednu marke Fisher price, pa ako ne znate za nosu, bilo bi dobro da neko napise koje prodavnice u Srbiji imaju njihov program. Hvala

post-11703-1274718669_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali jednu takvu, ali nam se baterija odmah istrosila. Kupili je u nasoj robnoj kuci. Ma sigurno da ima po vecim prodavnicama bebi opreme. A mogu ti reci da je super, ne moras da cekas dete i brines jel zavrsilo.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo kupili nosu koja svira cim se nakvasi,ali nije nikakva marka,oblik je isti kao i svaka druga nosa ima malo veci naslon pozadi i kupili smo je u TEMPU i cena joj je bila,ne bih da vas slazem posto se ne secam bilo je to pre tri godine,otprilike nekih 400-500 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas obicnu nosu sa senzorima u Aksi,cini mi se da je oko 600 din,a tamo ima takodje i fisher price "kraljevska nosa" oko 3000-4000 din je.

Mi smo uzeli obicnu muzicku pre par meseci i ok je,baterije jos traju a po svemu sudeci necu ih uskoro menjati,jer je nosa pevusila samo dva puta za ovih par meseci :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo nasu kupili u robnoj kuci Leto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas obicnu nosu sa senzorima u Aksi,cini mi se da je oko 600 din,a tamo ima takodje i fisher price "kraljevska nosa" oko 3000-4000 din je.

Mi smo uzeli obicnu muzicku pre par meseci i ok je,baterije jos traju a po svemu sudeci necu ih uskoro menjati,jer je nosa pevusila samo dva puta za ovih par meseci :(

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kupila nosu u decijem butiku,svira i u obliku je foke kostala je 600 dinara mislim da ce i nase baterije jos dugo trajati posto je malo koristimo iako imamo 2,5 godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tri puta sam isla u Aksu da menjam muzicku nosu. Vrhunac je bio kada me je nosa probudila u 3 sata ujutru a na njoj niko nije sedeo!!!! :unsure: Elem, posle tog treceg puta sam podivljala i zamenila je za neku igracku! Sada definitivno mislim da su te nose bacanje para!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tri puta sam isla u Aksu da menjam muzicku nosu. Vrhunac je bio kada me je nosa probudila u 3 sata ujutru a na njoj niko nije sedeo!!!! :unsure: Elem, posle tog treceg puta sam podivljala i zamenila je za neku igracku! Sada definitivno mislim da su te nose bacanje para!

:D:D:D To se i nam desava sa raznoraznim muzickim igrackama i znam kako je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna gde u Srbiji ili na internetu ima da se kupi muzicka nosa koja ima senzore, tako da svira samo kada se nakvasi, tj kada dete uspesno obavi nuzdu :)

Ja sam videla jednu marke Fisher price, pa ako ne znate za nosu, bilo bi dobro da neko napise koje prodavnice u Srbiji imaju njihov program. Hvala

ima je kod amazon neznam jel oni salju za srbiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo kod nane i dede i kupljena je u nekoj obicnoj radnji za deciju opremu, ne znam za koje novce.

Amazon nazalost ne salje u Srbiju, ali neki prodavci sa e bay-a salju pa mozete tamo probati jer je 4000 zatu FP dranje (realna cena joj je oko 2300).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja sestricina je to imala i bas su je platili skupo(u odnosu na obicne nose), ali za kratko vreme ti senzori su poludeli, tako da je ona svirala ako nema vode unutra :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i po apotekama da se kupi muzička. Mi smo je dobili na poklon, ali smo odma počupali mehanizam za sviranje jer naš dečko ne voli kad nešto "samovoljno" svira :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PA TE NOSE SU BAS SUPER... DEFINITIVNO CEMO DA UZMEMO JEDNU KAD DODJE VREME... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama senzori nisu nikad bili potrebni posto smo bili toliko veliki da kazemo "mama vrsio" (zavrsio) :lol::lol:

inace nisam za to da se daje 40 evra za nosum koliko gdo para da imamo.mozda da smo nju kupili bi se ranije skinuli sa pelena?! :blink::blink::blink:

ne verujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razumem baš svrhu muzičkih noša. Čemu treba da služi muzika - da zabavi dete dok sedi ili da upozori roditelje da je vreme da ga podignu s noše? :unsure:

Moje subjektivno mišljenje je da je to bacanje para. Mi smo od moje mame dobili ovakvu, samo žutu i baš nam se sviđa, naročito zbog ove kugle koja se okreće!

us8-sa-ruc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa valjda je svrha muzicke nose da kad dete krene da piski i kad krene muzika njega to zainteresuje,tako da sledeci put dete ce ,da bi culo muziku ,morati da piski,i valjda ta dva povezivati :lol:

Niti sam imala niti planiram!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e strašna vam je ova noša

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e strašna vam je ova noša

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kad kupiti prvu nosu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvoli temu KLIK misljenja su podeljena. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.