Ćaskanje trudnica

odgovora

Objavljeno

Zdravo svima! BEBAC nas je obradovao! Sada mozemo da ćaskamo o svemu i svačemu vezano za trudnoću. Naše nade, brige i radosti možemo podeliti sa nama sličnima! Lakše je kada se radujemo ili tugujemo zajedno!

Radujem se druženju sa trudnicama na ovom forumu! :rolleyes:

Sanja karakirova voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je izuzetno drago, preko komentara na Bebcu se nije moglo komunicirati, ljudi su odgovarali na pitanjam posle pola godine, a trudnice su se malo i gubile u temama.

Sada je super sto mozemo deliti iskustva, biti podrska jedna drugoj, i davati savete ako imamo znanja o nekoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogle bi za početak da otvorimo odgovarajuće teme kako bi se lakše snalazile i kako se ne bi mešale teme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja sam se bas odusevila....pogotovo sto sam u inostranstvu,sama(bez mojih zemljaka)...i jos slabo razumem doktorsku terminologiju pa mi mnogo znaci ovaj sajt,a sada i forum!!!Mnogo sam toga naucila i saznala ovde!!!A nadam se i da cemo se lepo druziti....pozz iz Atine za sve clanice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a mogu ja sa vama, ja sam mama jedno decaka od 8 meseci, bivsa debela:)))

mozda mogu i dati neki savet:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno da možeš! :P Biće nam mnogo lakše kad znamo koga treba da maltretiramo za odgovore ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dame ,samo da vas pozdravim..

Ja sam u 22. nedelji trudnoce i imam djecaka 3 godine.

Nadam se prijatnom caskanju i korisnim savjetima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes::rolleyes:

Moje dame ,samo da vas pozdravim..

Ja sam u 22. nedelji trudnoce i imam djecaka 3 godine.

Nadam se prijatnom caskanju i korisnim savjetima :D

pozdrav svima ja sam u 19 nedelji trudnoce a odprije imam djevojcicu koja ima godinu i 8 mjeseci. :rolleyes: malo se bojim odgoja dvoje male djece mada se nadam da ce sve biti dobro.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene,

ja sam mama jedne 19-mjesecne djevojcice a trenutno sam u 29. nedelji trudnoce, tako da me zanima i trudnoca, a i bebci, naravno............

sve me zanima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja više nisam trudnica-sad sam mama, ali želim sve da vas pozdravim i da vam poželim da budete srećne sa svojim bebama kao ja sa mojom devojčicom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, ja sam u 38/oj nedelji trudnoce, ovo mi je prva beba , nadam se da cu na ovom forumu cuti savete iskusnih mama za prve dane sa novorodjencetom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je veliko iznenadjence, pogotovo za nas trudnice ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u 34-oj nedelji i svaki savet, iskustvo vezano za porodjaj i majcinstvo je dobrodoslo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 28+1 nedelja i bas sam se obradovala kad sam videla da i Bebac iam forum!

Konacno!!!!!

Pozdrav za sve mame i trudnice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno da možeš! :P Biće nam mnogo lakše kad znamo koga treba da maltretiramo za odgovore ;)

to je slatko maltretiranjee :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje super je što možemo da se jadamo jedna drugoj u mojoj blizni nema trudnica a ja nisam baš bez iskustva al i tuđa obožavam ja sam u 27 nedelji i ovo mi je treća bebica nina ima 11 jovana 8 godina al neke se stvari ne zaboravljaju ipak me hvata trema pozdravljam sve mame i buduće mame

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima! Ja ocekujem drugu bebu pocetkom maja, veca "beba" ce krajem maja 4 godine! ;)

Prvo dijete sam rodila na carski radi komplikacija, sada se nadam prirodnom porodu pa tako da mi je to opet, kao prvo jer nista opet ne znam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje super je što možemo da se jadamo jedna drugoj u mojoj blizni nema trudnica a ja nisam baš bez iskustva al i tuđa obožavam ja sam u 27 nedelji i ovo mi je treća bebica nina ima 11 jovana 8 godina al neke se stvari ne zaboravljaju ipak me hvata trema pozdravljam sve mame i buduće mame

Ja sam imala prvo spontani pobačaj a sada sam u 15-oj nedelji trudnoće i još sam jako nesigurna (dok ne budem videla izvrnut pupak i stomak neću se smiriti)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vas i ja pozdravim, ja sam u 9. sedmici, ovo mi je prvo dijete, u braku sam 8 mjeseci, a sa mužem u vezi 10 godina :) Drago mi je da napokon i bebac ima forum, dugo sam tražila, misleći da ne mogu da nađem, ali evo sad vidim da je tek počeo sa radom...Nadam se ugodnom druženju... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li neko zna do koje nedelje moze da se radi serklaz????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala prvo spontani pobačaj a sada sam u 15-oj nedelji trudnoće i još sam jako nesigurna (dok ne budem videla izvrnut pupak i stomak neću se smiriti)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanjice moraš samo pozitivno mislit da će sve bit u redu i biće u redu moja starija ćerka je rođena sa urođenom anomalijom VUR proširen mokraćni kanalić kolji je vraćao urin nazad u bubreg i izazivalo infekciju svašta smo prošli sad je super u pubertetu je i jedini je problem što je jedna sika veća od druge mlađa je imala astmu i sa njom smo svašta prošli i ona je sad o.k. i jedno i drugo je nasljedno al se ne bojim jer znam da će sve bit u redu uživaj koliko kod možeš jer vrjeme proleti jako brzo vjeruj mi samo se čuvaj i uživaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene :)

Ja sam u 9oj nedelji , ovo mi je druga trudnoca, imam jednu malenu devojcicu od 14 meseci :) samo se nadam da ce mi i ova trudnoca proci lako kao sa Miom i bice super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljubicice,jesi tu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage mamice,ja sam sad u 22-oj nedelji trudnoce,imam jednu devojcicu od 6.5god.Zelim sve da vas pozdravim i svoja dosadasnja iskustva podelim sa vama!!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.