Ćaskanje trudnica

odgovora

Objavljeno

Hvala vam na dobrodoslici. Da bas smo veliki i ja sam se iznenadila, fino napredujemo :rolleyes: Inace , to ce da bude jedna prelepa, velika i dace Bog zdrava devojcica. Nasa mala Andjela :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam na dobrodoslici. Da bas smo veliki i ja sam se iznenadila, fino napredujemo :rolleyes: Inace , to ce da bude jedna prelepa, velika i dace Bog zdrava devojcica. Nasa mala Andjela :rolleyes:

cestitam, Andjela je divno ime.. moja druga devojcica ce se tako zvati (hehe , samo treba prvo i prvu da napravimo)

mi smo sad 26 nedelja, imamo batu Luku koji je u septembru napunio 2god. opet nosim batu, zvace se Stefan i nadamo se posle i nekim devojcicama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ne mogu više! Toliko sam nestrpljiva da što pre krene, da radim sve i svašta da ga pokrenem, šetam, čistim, kuvam, non stop sam na nogama, ali nikako da krene. Bebac se zabaksuzio i to ti je. A mene više ubija u pojam sve ovo, počev od gorušica , preko grčeva , pa do ove stomačine! JEDVA ČEKAM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene ponovo, konačno sam se porodila 1.marta. Porođaj je bio prirodnim putem, beba dečak, 4100 g i 54 cm. Izašli smo kući nakon 3 dana i sad smo dobro, rastemo i uživamo da se družimo. Moj Mihajlo je jedan veliki dečko, koji uglavnom samo spava i sisa i kaki, ali tako je to sa bebama :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene ponovo, konačno sam se porodila 1.marta. Porođaj je bio prirodnim putem, beba dečak, 4100 g i 54 cm. Izašli smo kući nakon 3 dana i sad smo dobro, rastemo i uživamo da se družimo. Moj Mihajlo je jedan veliki dečko, koji uglavnom samo spava i sisa i kaki, ali tako je to sa bebama :-)

Cestitam! Uzivajte... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste trudnice?U 33.nedelji sam pa bih podelila sa nekim iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ola trudnicice,ja sam u 37oj nedelji,za 2 dana i ne moguuuu viseeee! Sve me boli i smeta,Lenica mi je jako jako nemirna,sutira i proteze se,a kontrolu imam tek za 10ak dana,poludecu,sve na mesec dana! Kako se vi osecate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ola trudnicice,ja sam u 37oj nedelji,za 2 dana i ne moguuuu viseeee! Sve me boli i smeta,Lenica mi je jako jako nemirna,sutira i proteze se,a kontrolu imam tek za 10ak dana,poludecu,sve na mesec dana! Kako se vi osecate?

Sta bi sa onim sekretom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos uvek ga imam,svrbi me i nervira.... u utorak idem da radim bris pa cemo videti,valjda nije neke infekcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Missxtina,predstavi nam se malo,jel ti to prva trudnoca,cime se bavis,sta radis u Parizu,da li je lepo u Parizu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos svima (ponovo) ja imam devojcicu od 12 meseci i sad cekam drugu bebicu :) mada, ne znam jos uvek da li je decak ili devojcica u 17-oj sam nedelji ali mi je vec sad trostruko teze nego sto mi je bilo sa prvom trudnocom! Jako sam placljiva, nervozna, spava mi se, a tome doprinosi i to sto moja princezica ima toliko energije i budi se raaaaano ujutru. Ne zna ni za subotu ni za nedelju :( valjda cu izdrzati sa zdravim razumom do kraja trudnoce :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice se ulenjile i zapostavile ovu temu, misle samo sta ce lepo da ruckaju...Ajde javite se da caskamo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice se ulenjile i zapostavile ovu temu, misle samo sta ce lepo da ruckaju...Ajde javite se da caskamo :rolleyes:

dobro veče svima! pošto sam relativno nova ovde i po prvi put trudna, privukla me je ova tema, ali vidim da već dugo niko nije ćaskao ovde. slažem se sa milankom,ajde trudnice da se družimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pridruzujem se i ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro...

evo kafice za one koje piju

yc-news-3.jpg

i cajcic za nas koje ne pijemo

83x-warm-t.jpg

Jel koristite da sada spavate duze, za koji mesec to necemo moci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro,ili je već dan?hehe... upravo pijuckam kafu. neizostavan deo svakog jutra i presrećna sam što mi se ne gadi! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro,ili je već dan?hehe... upravo pijuckam kafu. neizostavan deo svakog jutra i presrećna sam što mi se ne gadi! :rolleyes:

Super..e videh u temi odakle si, napisala si iz SD-a. i ja isto, ali sam u BG vec 6 god. Komsinica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stvarno? ekstra! iz kog dela sd-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stvarno? ekstra! iz kog dela sd-a?

Saljem ti pp, da ne pricamo ovde o privatnim stvarima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice :)

Ima li neke budne ovako rano? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice :)

Ima li neke budne ovako rano? :unsure:

dobro jutro! evo mene. ko je za kaficu? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro! evo mene. ko je za kaficu? :rolleyes:

Ja ne pijem kafu, ali moze neki cajic :)

Kako si od jutros, sta se radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro je, samo ne mou nešto da se rzbudim,glava mi je kao merica. bila sam za vikend kod mojih,skitala,slabo spavala pa me je izgleda stiglo. kako si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh ja sam ceo vikend odmarala. U subotu mm i ja nismo ni izlazili iz kuce, ceo dan proveli zajedno uz filmove i klopu, a juce lep dan pa izasli da setamo. Evo ja se od ranog jutra bacila na posao, lakse mi je ujutru da to odradim nego kad je mm tu, imam dosta obaveza sad pred novu godinu, svi hoce po nesto a mm i ja jedva stizemo da sve odradimo a ceo dan radimo sajtove i flajere...Inace sam trebala da idem do DZ da uradim urinokulturu, ali mm nije uspeo jutros da me probudi da ustanem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.