Ćaskanje trudnica

odgovora

Objavljeno

mogu misliti kako je, isti slučaj i kod mene, moj ove nedelje radi prvu tako da sada mogu da pozavršavam gomilu poslova,ali neću da se preforsiram,imam celu nedelju pred sobom :rolleyes: . ma nije strašno za analize,verujem da to može i sutra. ja u četvrtak idem na dabl test u narodnog fronta,zakazano mi je za popodne tako da nema ranog ustajanja :rolleyes: . samo ne znam da li se plaća ako se ide na uput, na njihovom sjtu sam pročitala da je cena analiza krvi nekih 2300 ali mi sestra od tetke kaže da ona nije plaćala ništa kad je radila tako da ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mogu misliti kako je, isti slučaj i kod mene, moj ove nedelje radi prvu tako da sada mogu da pozavršavam gomilu poslova,ali neću da se preforsiram,imam celu nedelju pred sobom :rolleyes: . ma nije strašno za analize,verujem da to može i sutra. ja u četvrtak idem na dabl test u narodnog fronta,zakazano mi je za popodne tako da nema ranog ustajanja :rolleyes: . samo ne znam da li se plaća ako se ide na uput, na njihovom sjtu sam pročitala da je cena analiza krvi nekih 2300 ali mi sestra od tetke kaže da ona nije plaćala ništa kad je radila tako da ne znam.

Odg sam ti u temi pregledi, moja drugarica nije placala u Frontu nista, ja jesam u Gradskoj bolnici 2200 din. E divno, ja sam prvi put videla bebca kako se pomera na UZ na dabl testu, tako da ces i ti sve to videti za koji dan, nista lepse :wub:

I pitaj doktora da ti pokaze gde je ruka, noga, sve sto te zanima, ja kad sam bila bio neki jako ljubazan doktor, mm i meni je pola sata pricao i pokazivao sta je sta bebi i sta ona radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice :)

Sta je ovo, jos se niko nije probudio, samo ja poranila? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko kaže da se niko nije probudio?

Dete otišlo u vrtić, muž na posao, sad mogu na miru da popijem kaficu i napravim plan šta ću dalje da radim. Spremamo se za sutrašnje slavlje 4. rođendana, pa posla preko glave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko kaže da se niko nije probudio?

Dete otišlo u vrtić, muž na posao, sad mogu na miru da popijem kaficu i napravim plan šta ću dalje da radim. Spremamo se za sutrašnje slavlje 4. rođendana, pa posla preko glave...

Divno :) posalji parce torte da se zasladimo :)

I nemoj puno da se umoris, malo radis, vise se odmaras ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha, skroz sam šašava, napisala sam da mi je dete otišlo u vrtić, a danas subota :D

Otišla je u posetu baki i dedi, da bismo tata i ja stigli sve da odradimo i spremimo.

Odmaraću neki drugi dan, ovo mi je lepa i slatka obaveza.

A torta obavezno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha, skroz sam šašava, napisala sam da mi je dete otišlo u vrtić, a danas subota :D

Otišla je u posetu baki i dedi, da bismo tata i ja stigli sve da odradimo i spremimo.

Odmaraću neki drugi dan, ovo mi je lepa i slatka obaveza.

A torta obavezno :wub:

Samo polako :)

Torta mmmmm :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedne zanimljive temice za ćaskanje, ako ste voljne :) Verovatno još negde postoji ova tema ali sad ovo pročitah na Bebcu pa me baš zanimaju i vaši komentari, odnosno mišljenja...

http://www.bebac.com/index.php?show=news&a...int_newsID=9183

Ja sam se odlucila za ime Sara. Jos kad sam saznala da sam trudna,prvo mi je palo to ime napamet zato sto mi se mnogo svidja, a tada nisam ni znala pol bebe. Posle sam pomisljala na jos neka imena,ali u poredjenju sa Sarom,nijedno mi nije bilo priblizno lepo. Mm se slozio sa imenom i njemu se svidja. A jos ne znamo nijednu osobu koja se tako zove,pa nam je jos draze,a i prezime nam je predugacko pa bar ime moze biti krace. Mm me stalno zajebava kako cu zvati bebu,posto "r" ne umem da kazem,ali navici ce se ona vec :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milankaa mnogo mi je lepo ime Sara...Kao klinka sam mojoj ćelavoj bebi - lutki dala ime Sara ( i napisala joj na čelu, da svi znaju jel? ) i tada sam pričala da ću to ime dati kada budem imala ćerku. Odustala sam od te ideje, ali nemam ništa protiv kratkih imena, recimo jedno od imena koje kod mene dolaze u obzir ako bude devojčica je Iva.

A ja obožavam da slušam ljude koji ne umeju pravilno da izgovore slovo R, ili ga izgovaraju kao francuzi...Meni je to preslatko :)

Nego, meni su u ovom tekstu http://www.bebac.com/index.php?show=news&a...int_newsID=9183 najjači utisak ostavili ovi delovi:

>>I prošle godine bilo je slučajeva da su roditelji deci davali za naše prostore neuobičajena imena, pa u glavnom gradu rastu i mali Sever, Timok, Tristan, Uran, Zmaj, Mak, i male Svila, Vidra, Hajdi, Madona, Princeza i Strela.

Neke bebe dobile su i dva imena. Možda roditelji nisu mogli da se odluče, pa su našli kompromisno rešenje, ili je neka devojčica dobila ime po baki Francuskinji ili maminoj omiljenoj glumici... Bilo kako bilo, prošle godine u Beogradu su se rodili i Mišel Matej, Leo Aleksandar, Miodrag Miloš, Marko David, Dušan Miloš, Zoe Jelisaveta Kolet Elena, Zara Nikolina, Lucia Marija, Helena Marija, Anđelika Katarina...<<

Shavatam ja onu "100 ljudi 100 ćudi" ali zar budući roditelji ne razmišljaju da imenom obeležavaju decu za ceo život, da mogu ozbiljne psihičke probleme svojoj deci prouzrokovati sutra kada ista krenu u školu, kako "nemilosrdna" deca umeju biti prema drugoj deci...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iva je jako lepo ime, svidja mi se. Ja sam uvek ranije pricala da ce mi se cerka zvati Andjelija,ali otkako sam pomenula ime Sara,ovo je samo nestalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se jos uvek dvoumimo oko MASA I TAMARA.Oba imena su mi jako lepa,ali mislim da ce nekako da prevagne pre MASA.Videcu jos ima vremena... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo musko ime Vladeta

a ako bude curica, pojma nemam kako cemo je zvati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao ste zene neznam gde da postavim ovo pitanje nadam se da sam na pravom mestu,zanima me vase mislenje o farbanje kose u trudnoci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao ste zene neznam gde da postavim ovo pitanje nadam se da sam na pravom mestu,zanima me vase mislenje o farbanje kose u trudnoci?

Evo ima tema ovde KLIK pa pogledaj. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao ste zene neznam gde da postavim ovo pitanje nadam se da sam na pravom mestu,zanima me vase mislenje o farbanje kose u trudnoci?

Evo ja cu samo ukratko :) Pre par dana sam se ofarbala, i to posle 3 meseca, sa paletinom, farbom, sa 0% amonijaka (neka ljubicasta kutija), nema bas puno izbora oko nijansi, ali "radi posao", sede, zbog kojih se i farbam, se ne vide! Sad me samo zanima dokle ce drzati..na kutiji pise do 28 pranja...al ja se nadam da ce barem pola da izgura...Mi smo vec daaavno resili da ako bude zensko, kao sto je slucaj sada(ako je doca dooobro video to sto se ne vidi) da se zove Milica...tu smo se mm i ja slozili bez razmisljanja i dvoumljenja. Sto se muskog imena tice, tu imamo par kombinacija Miloš, Nikola, Uroš i Luka (i ako naredno, koje naravno planiramo, bude muško, izbor ću ostaviti na mm). A kad dodje treće...tu imamo tradiciju, ako bude devojčica zvaće se ko njena mama, a ako bude dečak zvaće se ko njegov tata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.