Samohrana Majka

odgovora

Objavljeno

ocajne jesu one koje to rede da uhvate zadnji voz...a bolje i to nego da nikada ne osjete sta znaci biti majka...

Ja da nisam upoznala mog muža ili nekog drugog sa kim bih volela da imam brak i decu, sa nekih 35 bih poradila na trudnoći i rodila bih bebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja drugarica je to uradila. Sad se pita da li je to bilo pametno, mali vec trazi tatu. Sta da radi muskarac koji sebi ne nadje partnerku? Nisam sigurna da bih imala hrabrosti za tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja isto... :rolleyes:

i molila boga da mi dadne blizance ili trojke...da ne ostanem na jednom djetetu... :rolleyes:

nego sta ti jos uvijek radis ovdje,,,ja sam mislila da ces danas da zaljuljas momcinu.. :D

Momčina zeki i dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kuma je to uradila. Sad se pita da li je to bilo pametno, mali vec trazi tatu. Sta da radi muskarac koji sebi ne nadje partnerku? Nisam sigurna da bih imala hrabrosti za tako nesto.

Muškarac koji sebi ne nađe partnerku...ima fore do 60 godina...a žena mnooogo kraće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kuma je to uradila. Sad se pita da li je to bilo pametno, mali vec trazi tatu. Sta da radi muskarac koji sebi ne nadje partnerku? Nisam sigurna da bih imala hrabrosti za tako nesto.

Naravno da je pametno, dala je nekome život. A to je pametno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nasi izbori nas cine onim sto jesmo.

ako zena zeli da rodi dete to ne treba osporavati i osudjivati zbog ovog ili onog. pa neka je i sama. danas se toliko ljudi razvodi, muce decu po sudovima.. sta ce da fali detetu koje je majka rodila iako je sama.

moje misljenje je- MORAM DA NAGLASIM DA OVDE NE UBRAJAMONE KOJE SU IMALE BILO KOJI VID VEZE, PA MAKAR I SAMO SEXUALNE JER U TOM SLUCAJU ZELJA ZA DETETOM MOZE DA BUDE I ZELJA ZA PROMENOM ODNOSA SA PARTNEROM,

dakle, ako je zena vec resila da nadje nekoga da joj napravi dete, to nije mala stvar tipa, hocu ili necu kupiti ovu maskaru, ona je sigurno svesna svega sto to donosi i ja verujem da ce se takva majka truditi i pruziti detetu nista manje ljubavi od nekih drugih roditelja.

uvek sam za brak i porodicu, ali ako vec nije nasla srodnu dusu i saputnika za zivot, pa ona i njeno dete ce biti porodica !!!

buhla voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno sam za to ..sto da ne ali sam i za to da taj muskarac zna za to dete. Mnoge zene i kada su udate nemaju podrsku i pomoc od oca tj muza vec naprotiv imaju jos jedno dete pored svog ( tj svog muza ).

Da sam kojim slucajem ostala slucajno trudna sa nekim tipom kojeg bas i nezelim kao muza rekla bih mu za dete ali se nebih udala za njega i nebih zivela sa njim aali bih dete rodila.

Ivana slazem se sa tobom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nasi izbori nas cine onim sto jesmo.

ako zena zeli da rodi dete to ne treba osporavati i osudjivati zbog ovog ili onog. pa neka je i sama. danas se toliko ljudi razvodi, muce decu po sudovima.. sta ce da fali detetu koje je majka rodila iako je sama.

moje misljenje je- MORAM DA NAGLASIM DA OVDE NE UBRAJAMONE KOJE SU IMALE BILO KOJI VID VEZE, PA MAKAR I SAMO SEXUALNE JER U TOM SLUCAJU ZELJA ZA DETETOM MOZE DA BUDE I ZELJA ZA PROMENOM ODNOSA SA PARTNEROM,

dakle, ako je zena vec resila da nadje nekoga da joj napravi dete, to nije mala stvar tipa, hocu ili necu kupiti ovu maskaru, ona je sigurno svesna svega sto to donosi i ja verujem da ce se takva majka truditi i pruziti detetu nista manje ljubavi od nekih drugih roditelja.

uvek sam za brak i porodicu, ali ako vec nije nasla srodnu dusu i saputnika za zivot, pa ona i njeno dete ce biti porodica !!!

U potpunosti se slazem sa Ivanom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpuno se slazem sa Ivanom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam sve ovo i divim se nama zenama!!! Tako smo snazne, odlucne, hrabre, ali tako nezne, osecajne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zivim u vanbracnoj zajednici, cak smo i beba i ja prijavljene na jednu adresu a muz na drugu. Dakle otisla sam da zivim kod njega u njegovoj kuci u kojoj je ziveo sa roditeljima sa kojima se stalno svadjao. To su bile strasne svadje dolazilo je i do toga da se potuku, on i sestra ne pricaju po 2 god ma uzas. Ja sam pokusavala da izgladim njihovu situaciju da ih sve smirim nije vredelo kad sam ostala trudna njegovi su mi po ceo dan pricali ma vi treba da se iselite odavde da zivite sami pri tom kuca ima 500kmv ogromna je ali eto oni se nisu podnosili a sa mnom su imalo super odnos. U 6om mesecu su se pobili posvadjali ma luda kuca i ja spakujem svoje stvari i odem kod mojih. Par dana kasnije nadje on stan i preselimo se. Ja sam bila ok trudnica nisam smarala nisam imala neke promene raspolozenja po ceo dan sam bila na predavanjima itd itd ali on je stalno govorio kako mu ispiram mozak i dosadna sam i celu trudnocu mi je pretio batinama i da ce me prebiti ispred porodilista cim se porodim. Od kad se beba rodila ponasa se kao da ne znam da cuvam dete dere mi se za svaku sitnicu unosi mi se u facu opet preti batinama i da ne duzim vise imala sam gomilu stresova sa njim a kulminiralo je u nedelju kad mi je drugarica dosla, on je bio na poslu, izasla sam do prodavnice ispred zgrade i ostavila bebu od 7,5 meseci sa drugaricom koju znam 15 god na 5 minuta. Kad je saznao za to cupao me je za kosu uvrtao ruke pretio batinama mada meni su to vec bile batine, kako sam smela dete da ostavim sa njom mogla je da je ispusti i da ubije dete! Inace stalno ima neke iracionalne strahove. I ja kazem ma ima da se spakujem i odo sa detetom. E tu je nastao problem. Ne da dete i preti ubistvom. Rekao je da ce mi na ulaznim vratima raditi uvidjaj. Juce je presao granicu i prebio me ko kera ali je udarao sve tamo gde se ne vidi. Sve jedno ja sam se toliko istraumirala da ne detaljisem i da vam ne prenosim traume. Inace je na uslovnoj kazni. Meni je samo mnigo tesko zbog bebe ali sad dok sam citala vase komentare vidim da deca mogu biti srecna i sa jednim roditeljem i to me je bas oraspolozilo. Imam posao imam divne roditelje. Samo da se ove budale otarasim nekako. Inace njegovi su me zvali juce i rekli da i oni stoje iza mene u svakom pogledu. Ko zna sta je i njima radio.izvinite na predugackom tesku ja ga bas pretera :D pozdrav svim mamama!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marija duso, lepo se spakuj i idi. Prijavi to i spasi zivot svog deteta jer ko zna sta ce njemu pasti na pamet kad malo priporste, mozda ce i njega da tuce :( daleko bilo.... 

Brezica, KruelaDeviL i Voljena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuu! :o Draga Marija, pa tako nešto niko od nas ne bi poželeo da sopstvenom detetu pokaže ni na tv-u, kamoli da se pita da li mu treba takav otac. Spasi život i sebi i mališanu! Sve najbolje ti želim! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I na podrsci!! ❤❤❤

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Чувај се. Пријави га, то је прво, нико нема права да те бије, па после полако... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko sam shvatila on je na uslovnoj. Valjda ,po nekom zakonu,ako ga prijavis sada zbog bilo cega,on treba da ide u zatvor. Zar ne ? 

Kada je vec takva situacija,jos lakse ces ga se osloboditi. 

Pa sad dok si jos na forumu,pretpostavlajm da  on nije tu,pravac policija. Bebu u ruke,zastitu ces sigurno imati. Em od drzave,em od tvojih roditelja. Za ostalo ces lako. Mlada si,imas vremena za sve. Bitno je da imas i podrsku roditelja.

Brezica i Mini Buba volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To se potpuno slazem da niko nema prava da me bije. Ovo je prvi put da je digao ruku na mene, ono ranije je pretio i unosio mi se u lice, ali ovo sad je bilo samo sad i niiikad vise. Necu dozvoliti da se ponovi. A da ne spominjem sto sam u trudnoci imala pritisak i bila u bolnici zbog pritiska i kad sam trebala da izadjem ja mu kazem dva dana ranije da zna da izlazim i dosao taj dan ja silazim po otpusnu listu ali on se gospodin ne javlja. Ja stojim ispred bolnice 2 sata zato sto on spava pri tom na dva leka za skidanje pritiska i stomakom do zuba i kad se napokon probudio izdere mi se kako sam ja sama sislaispred zgrade i nosila kofer pri tom mi je med sestra iznela kofer, i drao mi se i rekao boli ga uvo za mene i dete i nece ni da dodje po mene! Na kraju je moj svekar dosao. Ma ima debila svuda. Samo da odem cekam tatu i brata i zdravo. A on neka preti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju strahote. Svi da ga prijavite (ti, tvoji, njegovi) pa s 5 novih projava lepo u zatvor, mada ja ne smem ni da zamislim kako bi vam se sutra svetio. Ja bih muza ostavila i prijavila za verbalno zlostavljanje kad bi mi jednom bilo kako pripretio, uh ne mogu to ni da zamislim. Ali ako das na sebe na malim stvarima, posle zacas ode predaleko, a sad je vec i dete ugrozeno. Moras da se iscupas odatle, danas!

iskrica123, Voljena i Brezica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da, da odma bi zavrsio u zatvoru ali sta kad izadje. Da li ce onda biti jos gore da li ce me cekati posle posla milion pitanja ja sam u soku koliko je poblesavio. Ako bude pravio problem kad dodju brat i otac zvacu policiju nema sta. Ali ako moze mirnim putem jos bolje. Videcu kako ce biti. :)<3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moju mamu je moj otac i sacekivao. Ali za svoju decu je bila spremna i na tu zrtvu. Svaki put je policija reagovala i vodila ga. Na kraju je i njemu doslo iz du*eta u glavu.

Cak i kada smo mi bile kod njega,znao je da nas stavi u taxi i sa nama da je saceka. Nebrojano puta smo je branile. Devojcica od 7 i 5 godina.Sreca,pa nikada nije ruku na nas digao. Zapitaj se da li zelis to svom detetu da priustis.

Dugo sam ja imala posledice u smislu da sam bila vrlo plasljiva,kada neko podigne glas,kada neko na nekog podigne ruke,i ja bih se uplasila. To su jos i blage posledice kakve ih deca vuku iz nasilih porodica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo boze. :( zao mi je sto si prosla kroz sve to. Ni jedno dete to ne zasluzuje. Ne ne od njega cu sigurno otici danas ili sutra, to se uopste ne dvoumim samo cu pokusati jos jednom da ga urazumim ako nece da slusa zvacu policiju da me izvadi odavde. A on nek se pusi.

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, uradi onako kako mislis da je najpametnije ( mada vec unapred znam sta ces izabrati)  Samo pazi da pri tom izboru ne budes sebicna i svojim izborom ne ugrozis dete....  

Osoba sa kojom delis zivot treba da te postuje, razume i voli, sve drugo ne dolazi u obzir.  Podizanje ruke na nekoga, uvredljive reci, povisen ton....... Vodi u propast i razlaz.  Opravdanja zasto neko trpi zlostavljanje ne mogu  da slusam, a da se ne iznerviram. .  Bog neka sacuva decu koju vam je podario. 

Earl Grey i Mini Buba volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.