Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Pitanje za drage dame

Poslednja menstruacija mi je bila od 20.03. do 24.03. Muž i ja imamo nezaštićene odnose redovno od 25.03, dakle i pre i za vreme i posle plodnih dana. Ciklus mi je na 26 dana, ovulacija mi je bila  02.04. Večeras sam odradila test, pojavila se samo kontrolna crtica. Muž mi se jako nasekirao, iako sam ja sigurna da ništa nije definitivno, jer sam tek prvi test uradila. Da li mislite da postoje šanse da sam u drugom stanju, uprkos današnjem testu koji je negativan? Inače se osećam čudno već par dana, fali mi energije, spava mi se više nego uobičajeno, a i povremeno mi je neki čudan osećaj mučnine, kao skupljanje pljuvačke u ustima. Pozdrav :)

Izmenjeno od strane AnchiJo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za drage dame

Poslednja menstruacija mi je bila od 20.03. do 24.03. Muž i ja imamo nezaštićene odnose redovno od 25.03, dakle i pre i za vreme i posle plodnih dana. Ciklus mi je na 26 dana, ovulacija mi je bila  02.04. Večeras sam odradila test, pojavila se samo kontrolna crtica. Muž mi se jako nasekirao, iako sam ja sigurna da ništa nije definitivno, jer sam tek prvi test uradila. Da li mislite da postoje šanse da sam u drugom stanju, uprkos današnjem testu koji je negativan? Inače se osećam čudno već par dana, fali mi energije, spava mi se više nego uobičajeno, a i povremeno mi je neki čudan osećaj mučnine, kao skupljanje pljuvačke u ustima. Pozdrav :)

Mislim da si radila test prerano, 8dpo je rano da bi bilo koji test pokazao trudnoću. Meni u obe trudnoće pre 11dpo nije pokazao a i tada je crtica bila jedva vidljiva. Sacekaj par dana pa ponovi test. 

Srećno! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da si radila test prerano, 8dpo je rano da bi bilo koji test pokazao trudnoću. Meni u obe trudnoće pre 11dpo nije pokazao a i tada je crtica bila jedva vidljiva. Sacekaj par dana pa ponovi test. 

Srećno! 

Hvala na odgovoru, draga! Probaću za par dana opet:rolleyes:I hvala! :):)

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Žene, jel može info?  kakvo je stanje testa? Inače devojka ima redovni ciklus, sad joj je 26 dan, znači 5 dana kasni i još ništa, ali takodje nema nikakve simptome 

IMG-20190622-WA0001.jpg

Izmenjeno od strane proveraJeBitna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekla bih da je negativan jer vidim jednu crticu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih ponovila. Deluje mi kao da je stavljeno vise urina od potrebnog, pa se razmrljalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponoviću svakako. Treba da dobijem za 2,3 dana. Bio je pod mlazom urina nekih 5 sekundi. Hvala na odgovoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozitivan! :baby:

kada da ponovim za 100%? Jer betu mogu vaditi tek u ponedjeljak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kada da ponovim za 100%? Jer betu mogu vaditi tek u ponedjeljak

hej curke..što bi mogao značiti smeđi iscjedak jučer i danas? Google me ubio u pojam, molim vas "budite nježne" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogao bi znaciti implementacijsko krvarenje (ja ga obavezno imam u svakoj trudnoci). 

Nikol1994 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogao bi znaciti implementacijsko krvarenje (ja ga obavezno imam u svakoj trudnoci). 

Jeste...rekao je liječnik...je li neka od vas osjećala kruljenje u želucu na početku trudnoće? Nisam gladna ni ništa..probava u redu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene ovde jos jednom na ovim temama. Po treci put. Prvo dete ce u januaru 3g, drugo je u avgustu napunilo 1g. I odlucismo se za trece. Ovo je 4.mesec da radimo na tome, doduse ne bas tako ozbiljno kao na prva dva. :D

Na pocetku sam vise bila u fazonu ako se desi desi se. Al sad sam bas zagrizla. I ovaj mesec mi kasni dva dana. Bila sam sigurna da je to to. Kad juce uradim test i nista. 

Nemam nikakve simptome ni menstruacije ni trudnoce. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bepce da znaš da sam te očekivala na ovoj temi ili već na onoj drugoj sa lepim vestima. 

Jel ti inače nikada ne kasni ni dan?

Ja ti želim da je to to i da za par dana test pokaže dve crtice. :babymommy:

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bepce da znaš da sam te očekivala na ovoj temi ili već na onoj drugoj sa lepim vestima. 

Jel ti inače nikada ne kasni ni dan?

Ja ti želim da je to to i da za par dana test pokaže dve crtice. :babymommy:

Od avgusta mi je bila tacna u dan. Svake 4.nedelje, ponedeljkom u ranim jutarnjim cqsovima me saceka vestica i sad nista. Juce sam radila test, doduse sa nesto malo popodnevnog urina, sacekacu jos par dana pa cu probati opet. Mada ne verujem...znam da ovaj mesec bas oko plodnih dana nismo bas bili aktivni. 

u svakom slucaju hvala! :babymommy:

JednaHana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak je test bio u pravu. Evo jutros stigla i vestica....sad me opet ceka ceo mesec pravljenja bebe:lol: kako li cu to izdrzati?:lol:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak je test bio u pravu. Evo jutros stigla i vestica....sad me opet ceka ceo mesec pravljenja bebe:lol: kako li cu to izdrzati?:lol:

Dobro, makar se misterija rešila a i radovi su slatke "muke".

inače ako sada zabebis termin će ti biti negde oko rodjendana moje starije ćerke, možda čak u dan. 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.