Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Ako je blijeda crtica, to bi moglo znaciti da si trudna, ali da je jos rano... Sacekaj koji dan, pa ponovi test! Jao, kako je slatko sto vec imas bebicu od 8 mjeseci! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da bilo kakva obojenost na mestu test linije ukazuje na trudnocu :) i moja je bila bledunjava,ali je bila! :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja to mislim...tako da je vjerovatno još jedna bebica na putu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas radila test Baby rapid i pojavila mi se debela kontrolna linija i jedva vidljiva linija trudnoce, pa sam zbunjena...Mislila sam da umišljam, pa sam dala mužu da on protumači i on rekao da vidi linijicu :rolleyes:

Test sam radila 15 dana od odnosa...Trebala bih da dobijem 13., pa ne znam da li da čekam do tada ili da u petak radim novi test...Tako sam uzbuđena...naša ćerkica tek ima 8 m., a možda će imati batu ili seku...Inače, ovih dana sam nervozna, ujedam i boli me stomek kao da ću da dobijem...

Ceco,meni je maleni imao 10 mjeseci kad mi se na test Baby rapid pojavila debela kontrolna linija i jedva vidljiva test linija.Naravno,nakon 8 mjeseci rodila sam jos jednog djecaka :rolleyes:

A prije nego sto cu uraditi test,pila sam kafu i zgrozila se.Isti takav ukus kafe sam osjetila i u prvoj trudnoci.Pogledala sam muza i rekla mu da sam trudna.On trk u apoteku po test i gle cuda :) pozitivno i jedva vidljivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da bilo kakva obojenost na mestu test linije ukazuje na trudnocu :)

potpisujem :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde Ceco uradi jos jedan,pa da vidimo da li si stvarno polozila :) tj da nas obradujes i kazes da jeste + :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Društvo,jutros uradila još jedan test! Opet slabija, roze linija trudnoće...Ali ipak postojiiii!Srećni smo!!!Samo još da ne dobijem u ponedeljak i znaću šta je! :):):)

ps. Strah me da se radujem...nervozna sam...tri dana kao tri godine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma draga eto tebi jedne bebice krajem avgusta...uživaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma draga eto tebi jedne bebice krajem avgusta...uživaj...

Nadam se!!!Hvala ti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos jedna trudnica na forumu! Jeeeeee :)

7fb0ef83f139fedbb1a1a8621d4bea7e.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet radila test danas! Dvije jake rumene linije mi se smiješe :):):)

Beba......Kada se preporučuje prvi uz!Mislim da je najbolje da sačekam 7 dana pa da odem do ginića!Šta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet radila test danas! Dvije jake rumene linije mi se smiješe :):):)

Beba......Kada se preporučuje prvi uz!Mislim da je najbolje da sačekam 7 dana pa da odem do ginića!Šta vi mislite?

Super.... Cestitke od srca... :wub: Bas mi je drago...j4-thumb-.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

имам проблем, урадила сам тест 7 дана пре менструације, контролна линија је јарко црвена а тамо где треба да се појави линија ако сам трудна појавила се са стране само мало розикаста цртица али на мање од пола, уопште није преко целог теста него баш мала цртица као три тачкице, сад не знам шта то значи

Nemam nista pametnije da ti kazem osim da ponovis test ali u vreme (ne) ocekivane mece :rolleyes: ... Meni je test pokazao jako bledu drugu crticu bas na dan kada sam trebala da dobijem. Srecno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sa prvom trudnocom uradila test nakon dva dana kasnjenaj menstroacije i pojavile su se dve crtice. Sa drugom trudnocom sam test uradila dan nakon sto nisam dobila menzis i pojavila se druga crtica jako bleda. Za dva dana sam opet uradila test i opet bleda crtica ali treci dan sam opet uradila posto me je bunila ona bleda druga crtica ali on je vec pokazao dobro i drugu crtu. Sada 09.Februara imam zakazano kod ginekologa da potvrdimo trudnocu! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod nas je to bilio iz 4 puta, tj 4 testa.

Prvi test sam radila uvece, i ako kazu da treba da se radi ujutro, nisam mogla da izdrzim. u momentu kad mi je menstruacija kasnila 2 dana. I nista. . . Onda sam radila test opet posle 2 dana.... i opet nisa... a ja sam bila sigurna da sam trudna. Moze da porani ili kasni 1 dan i nista vise... al nikad mi se nije deilo da kasni 4 dana... I tako... da nedavim, uradim ja 3 test, opet nista...

4 sam radila posle nekih 7 dana, vec besna sto sam silne pare dala za nista... i pokazao je 2 crtice ko iz sale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj doktor kaže da test kada je negativan ne laže, a može se desiti da je pozitivan i da je to lažno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam uradila test-bio je negativan. Ali MM je siguran i mene ubedjuje da sam trudna i da test nema pojma!!! Iako je to bila sala-uradila sam zbog toga jos jedan test koji je pokazao da moj muz ne laze :D BLEEEEDA DRUGA CRTICA se ipak pojavila!!!! TRUDNA SAM! Uzeli su mi krv i cekam rezultate popodne! :wub: Zbunjena, uplasena, srecna, placljiva sa jos mnogo cudnih osecaja cekam 13h...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Ana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se setim samo testa :) bili smo na odmoru i nije mi jos kasnila menstruacija ali sam se ja 'cudno' osecala. Otisla do apoteke kupila test uradila i nista, pih kako sam se razocarala,ali ga nisam bacila nego ostavila na kadi...ulazi mm posle par sati i kaze pa ima druga crtica, a ona je bila toliko rozikasto bleda da se jedva videla. I ja trk u apoteku i pokazem joj kad apotekarka kaze 'pa malo ste trudni' hehehehe. Posle dva dana sam uradila opet i test se zacrveneo u sekundi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam A.N.A.!!!t6229.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno, Ana. Ima testova i lazno pozitivnih, ali i lazno negativnih. Zato se mm uvek oslanja na analizu krvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je bio negativan. :blink:

Mada je iz krvi bio vrlo pozitivan :rolleyes:

Vrlo cesto po apotekama te testove ne cuvaju propisno, te cesto i ne pokazu pozitivne rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je bio negativan. :blink:

Mada je iz krvi bio vrlo pozitivan :rolleyes:

Vrlo cesto po apotekama te testove ne cuvaju propisno, te cesto i ne pokazu pozitivne rezultate.

Nisu neispravni testovi vec beta otkriva povecan broj hcg-a vec od 0,a test tek od 25.Za veoma rano utvrdjivanje trudnoce potrebno je minimum 5,pa zbog toga test ne pokaze trudnocu iako ona postoji,jer je jos uvek rano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam test radila 7 dana nakon ovulacije (po mom proracunu), bio je negativan. Uradila sam ga sledeci put nakon 13 dana, ali ne sa prvim jutarnjim urinom, opet negativan. Menstruacija mi je zakasnila 4 dana, ponovo sam uradila test, a ono 2 crtice (bleda test crtica) Taj isti dan uradim BHcg, rezultat 47.7. Ja se rasplacem, izbedacim, to je mala vrednost da nedelju u kojoj sam.

Doktorka me je malo ohrabrila i rekla da to nista ne mora da znaci. Idem sledece nedelje na UZ. Danas posle 8 dana kasnjenja M opet uradim test i malo jasnije crvena linija, ali se i dalje brinem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.