Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Da Marijachi, Betu je tražila da vidi da li se pravilno duplira, s' obzirom da ništa nije videla na UZ. Mislim da ti je rano za UZ, ostaje ti da čekaš sledeći UZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sto ne uradis betu ili ne odes na uz?

Dobro izdrzavas neizvesnost :)

Srecno!

Upravo sam vadila krv,kod ginekologa tek za mesec dana,posto je jako mala trudnoca! Uradila sam danas jos jedan test,treci po redu i pozitivan je,znaci da je to to! Ovo mi je prva trudnoca,pa sam malo u frci, u stvari malo vise,posto sam se pre godinu dana preselila za francusku,pa ne znam jezik ,i ne mogu da pitam bas sve sto me zanima,pa se raspitujem preko neta :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam vadila krv,kod ginekologa tek za mesec dana,posto je jako mala trudnoca! Uradila sam danas jos jedan test,treci po redu i pozitivan je,znaci da je to to! Ovo mi je prva trudnoca,pa sam malo u frci, u stvari malo vise,posto sam se pre godinu dana preselila za francusku,pa ne znam jezik ,i ne mogu da pitam bas sve sto me zanima,pa se raspitujem preko neta :(

Ima nas ovde dovoljno, sta god da te zanima neko ce ti odgovoriti.

Srecno, uzivaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi, slazem se za Betu, sigurno je trazila da bi videla kako se razvija situacija. A za UZ ne znam sta da ti kazem, meni kad je test pokazao jaaako blagu drugu crticu (sa prvom mokracom), bila sam negde 4. nedelja, na UZ-u se nista nije videlo, a i istog tog dana sa popodnevnom mokracom je test bio negativan. Eno sad taj negativan testic spava (jos uvek <_< ) Sad, tebi je crtica bas bas jaka u odnosu na onu moju... Nista, uradi samo kako ti kaze dr, nista ti drugo ne preostaje. Nadamo se najboljem ishodu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima nas ovde dovoljno, sta god da te zanima neko ce ti odgovoriti.

Srecno, uzivaj!

Hvala vam puno svima! Dobila sam rezultate,trudna sam izmedju 4 i 5 nedelja :))))

Imam brdo pitanja,ali za sada me prvo interesuje sex u toku trudnoce,citala sam dosta negativnih iskustava pojedinih zena,i plasim se da imam odnose sa muzem,plasim se da se ne desi nesto lose u toku,ili posle odnosa,da li treba da se konsultujem sa ginekologom u vezi toga? hvala vam unapred :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno svima! Dobila sam rezultate,trudna sam izmedju 4 i 5 nedelja :))))

Imam brdo pitanja,ali za sada me prvo interesuje sex u toku trudnoce,citala sam dosta negativnih iskustava pojedinih zena,i plasim se da imam odnose sa muzem,plasim se da se ne desi nesto lose u toku,ili posle odnosa,da li treba da se konsultujem sa ginekologom u vezi toga? hvala vam unapred :rolleyes:

Ovde ćeš naći sve

http://www.bebac.com/forum/index.php?showforum=25

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno svima! Dobila sam rezultate,trudna sam izmedju 4 i 5 nedelja :) )))

Imam brdo pitanja,ali za sada me prvo interesuje sex u toku trudnoce,citala sam dosta negativnih iskustava pojedinih zena,i plasim se da imam odnose sa muzem,plasim se da se ne desi nesto lose u toku,ili posle odnosa,da li treba da se konsultujem sa ginekologom u vezi toga? hvala vam unapred :rolleyes:

Čestitam,uh,jedva čekam i ja opet da odem na UZ,pa u prvi trimestar :lol: Što se sexa tiče ja prošlu trudnoću nisam smela,svakome je to individualno.Al ko što ti dade Ruška,tamo ćeš sve naći ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam,uh,jedva čekam i ja opet da odem na UZ,pa u prvi trimestar :lol: Što se sexa tiče ja prošlu trudnoću nisam smela,svakome je to individualno.Al ko što ti dade Ruška,tamo ćeš sve naći ;)

Marijachi cestitam ti na drugoj bebici,nadam se da ce UZ pokazati da ces roditi malu srecicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam,uh,jedva čekam i ja opet da odem na UZ,pa u prvi trimestar :lol: Što se sexa tiče ja prošlu trudnoću nisam smela,svakome je to individualno.Al ko što ti dade Ruška,tamo ćeš sve naći ;)

CESTITAM na drugoj trudnoci :) Mozda budu i blizanci :rolleyes:

Drzim ti fige,javi kako je prosao UZ! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM na drugoj trudnoci :)Mozda budu i blizanci :rolleyes:

Drzim ti fige,javi kako je prosao UZ! :rolleyes:

Joj nemoj joj ovo govoriti :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj nemoj joj ovo govoriti :lol: :lol:

Hehehehhehe,dobro necu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj nemoj joj ovo govoriti :lol::lol:

Mm je blizanac,tako da sve je moguće.A ako su blizanci,ja skupljam parice za jednu ženu u kući ..skupiću za 9 mjeseci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je blizanac,tako da sve je moguće.A ako su blizanci,ja skupljam parice za jednu ženu u kući ..skupiću za 9 mjeseci ;)

Marrijachi,pa to je divno...blizanci... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blizanci idu po zenskoj liniji ako su dvojajcani, a ako su jednojajcani uopste nema veze ima li u porodici blizanaca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poludeću,,stigli su mi nalazi bete,skoro pa negativna :o:o:o Na UZ ne mogu,jer mi nema ko ostati sa bebom,čekam majku do dođe a nema je ne javlja se ni na tel..svekrva se zaglavila u vozu..Ako iko zna zašto se beta može smanjiti neka mi kaže?!..Zvala sam doktoricu,tamo se niko ne javlja,a meni je zakazan pregled za pola sata..Da mi je veća beba pa da odem,ovako čekam majku ili svekrvu.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poludeću,,stigli su mi nalazi bete,skoro pa negativna :o:o:o Na UZ ne mogu,jer mi nema ko ostati sa bebom,čekam majku do dođe a nema je ne javlja se ni na tel..svekrva se zaglavila u vozu..Ako iko zna zašto se beta može smanjiti neka mi kaže?!..Zvala sam doktoricu,tamo se niko ne javlja,a meni je zakazan pregled za pola sata..Da mi je veća beba pa da odem,ovako čekam majku ili svekrvu.. :(

Beta se može smanjiti samo iz jednog razloga, a to je prestanak razvijanja ploda, trudnoća je stala i ne napreduje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta se može smanjiti samo iz jednog razloga, a to je prestanak razvijanja ploda, trudnoća je stala i ne napreduje.

potpisujem.Javi sta je dr rekla/rekao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da će biti u redu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi gde si, kako si prošla kod ginekologa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta se može smanjiti samo iz jednog razloga, a to je prestanak razvijanja ploda, trudnoća je stala i ne napreduje.

potpisujem.Javi sta je dr rekla/rekao...

nadam se da će biti u redu

Biohemijska trudnoća.. :( rekla mi je da sačekam menstruaciju i da će samo da ode..Opet se ne vidi ništa na UZ :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biohemijska trudnoća.. :( rekla mi je da sačekam menstruaciju i da će samo da ode..Opet se ne vidi ništa na UZ :mellow:

Baš bezveze, žao mi je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi... :( žao mi je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biohemijska trudnoća.. :( rekla mi je da sačekam menstruaciju i da će samo da ode..Opet se ne vidi ništa na UZ :mellow:

zao mi je :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biohemijska trudnoća.. :( rekla mi je da sačekam menstruaciju i da će samo da ode..Opet se ne vidi ništa na UZ :mellow:

Marijachi zao mi je :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.