Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Pa covek znao da to kod mene ne ide pa nije ni racunao da je to moguce. Ali ja sam toliko bila srecna da mu nisam ni jbl mamicu

E vala svašta.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lično, nakon izostanka mestruacije, kupila jedan i obradovala se kada su se pojavile dve crtice..verujete li vi kućnim testovima?

t8302.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem kucnim testovima.Prvi put kada sam ostala u drugom stanju pokazao je dve jake crte,e sada posto sam uradila odmah po izostanku ciklusa druga je bila svetlija ali je to meni bilo dovoljno da mi saopsti lepu vest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby rapid meni pogadja 100%. Uradila sam ih 5-6 poslednjih malo manje od godinu dana, i svaki put jedna crta, ja mislim nije u redu, nemoguce, ali bude tacno. Kada sa poslednji put ugledala dve crte, bila sam prvo zbunjena, pa iznenadjena, pa sreeecnaaa. Konacno beba. :D

čokolina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја се једва сауздржавам да не одјурим у апотеку и купим тест. Али рекла сам да нећу док год ми не закасни. 1 јуна ћу знати на чему сам

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја се једва сауздржавам да не одјурим у апотеку и купим тест. Али рекла сам да нећу док год ми не закасни. 1 јуна ћу знати на чему сам

Strpi se jos neki dan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam koristila BABY RAPID i pokazao se 100% tacan! Kada mi je prvi put kasnila menstruacija 25 dana u tih 25 dana sam 2 puta radila test i pokazao je negativno, tako i je i bilo...trudnoce nije bilo nego sam se malo prehladila, sledeci mesec menstruacija kasni 21 dan i ja mislim "opet prehlada" medjutim, jako su mi se jele jabuke sto je retkost kod mene da mi se bas one jako jedu, i na nagovorom svojih drugarica i kume ja ponovo uradi test i pokaze II :) odem kod doktroa i on mi potvrdi trudnocu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[Куоте наме = 'Такиленд' дате = '25 .05.2010, 16:57 'пост = '18668']

Стрпи се јос неки дан;)

[/ Куоте]

Чекам, вредно чекам. И питам се шта се то десава и да ли се уопште нешто дешава.

И могу вам рећи да по мало уживам у тој неизвесности

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je slatko cekanje, a jos ako se i isplati.....mmm...super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tako potvrdila trudnocu- dva testa, odradjena jedan u toku dana, drugi sledeceg jutra za potvrdu, i oba pozitivna :) Ne secam se koji su bili, ali mi je zao sto ih nisam sacuvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja čuvam svih 4 komada. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja cuvam,to mi je kao amajlija :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[Куоте наме = 'Баца' дате = '27 .05.2010, 10:29 'пост = '19023']

И ја цувам, то ми је као амајлија: П

[/ Куоте]

Da znaš, i ja ih malo malo pa izvadim i setim se tog neverovatnog osećaja i avanture koja je počela sa te dve crtice i koja još uvek traje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lično, nakon izostanka mestruacije, kupila jedan i obradovala se kada su se pojavile dve crtice..verujete li vi kućnim testovima?

t8302.gif

Isto je bilo i kod mene. Verujem im ali opet je najbolje potvrditi u DZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kasnilo mi je deset dana i 11-tog sam uradila test i to Baby rapid test i pokazao je dve crte, jos uvek cuvam taj stapic....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni su testovi bili precizni, oba puta. Kasnilo mi je deset dana i secam se da mi je apotekarka rekla, radite ujutru, tada je najveca koncentracija hormona, a ja joj kazem joj ne mogu do sutra da cekam :) A ona meni, pa kad ste cekali deset dana , sacekajte jos do sutra :) Prvi put sam kupila Clear blue, mislim da se tako zove, a drugi put Baby rapid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby rapid sam i ja koristila...prvi put sam znala da sam trudna i bez testa...eto znala sam imala sam neki cudan osecaj. a drugi put kada mi je kasnilo sam trudnocu testom potvrdila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ja sam juce uradila test (first response) i bio je pozitivan.bila sam toliko nestrpljiva i ponovila test sinoc i naravno opet pozitivan :lol: .sretna sam do neba...

čokolina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ja sam juce uradila test (first response) i bio je pozitivan.bila sam toliko nestrpljiva i ponovila test sinoc i naravno opet pozitivan :lol: .sretna sam do neba...

Čestitamo..joj..neponovljiv osećaj..ja sam pola sata gledala u one dve crtice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ja sam juce uradila test (first response) i bio je pozitivan.bila sam toliko nestrpljiva i ponovila test sinoc i naravno opet pozitivan :lol: .sretna sam do neba...

Jao divna vest,cestitam i dobrodosla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje ja sam juce uradila test (first response) i bio je pozitivan.bila sam toliko nestrpljiva i ponovila test sinoc i naravno opet pozitivan :lol: .sretna sam do neba...

Jeeeeeee :D :D :D :D Cestitam!!!! Mogu da zamislim kako si se osecala. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Takilend, Baca i Clara82.Osjecaj je bio nevjerovatan.Dvije crtice su nesto najljepse sto sam vidjela.I sad ponekad udjem u kupatilo i pogledam.Stavila sam na vidljivo mjesto! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.