Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Negativan. :( A tako sam se ponadala ovog meseca.. ^_^ No, nema ni vestice, tako da mala nada jos uvek postoji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno test nije dobar. Za te pare, to je sigurno neka kineska proizvodnja.

Već sam pisala, ja uvek kupujem Viola test jer je najraniji i najosetljiviji, pokaže tačan rezultat čak i pre izostanka mensturacije.

DariDani voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno test nije dobar. Za te pare, to je sigurno neka kineska proizvodnja.

Već sam pisala, ja uvek kupujem Viola test jer je najraniji i najosetljiviji, pokaže tačan rezultat čak i pre izostanka mensturacije.

Hvala ti puno. Kupicu danas njega. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Negativan. :( A tako sam se ponadala ovog meseca.. ^_^ No, nema ni vestice, tako da mala nada jos uvek postoji. 

Sačekaj par dana, pa ukoliko ne dobiješ ponovi test. Marka testa zaista nije bitna, nemoj bacati pare. Meni su isto pokazali i jeftini i skupi test, cak je kod jeftinog crtica bila tamnija a rađen dan ranije i to onaj najobičniji trakica test. 

Držim ti palčeve da ne dobiješ. 

DariDani voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti.

Jedva cekam i ja taj osecaj da vidim drugu crticu. 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje imam pitanje za vas menstruaciju ocekujem 09.07 i danas sam uradila test i uocila sam jedva vidljivu drugu crticu na testu,pa me zanima da li se i vama to desavalo ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Drage zene, sta mislite o ovom testu? Radjen je na dan ocekivane. Ne znam sta da mislim. Kaoda se nazire druga crta, a opet je jaaako bleda. 

Izmenjeno od strane DariDani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponovi test za dva-tri dana. Ali koliko ja vidim to je pozitivan test. Jer na pocetku je mali nivo hormona pa daje bledu crtu. A i moji su takvi bili. Necu cu ti jos cestitati ali midlim da ce to biti sve ok. 

DariDani voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dace Bog.. Hvala na odgovoru. ☺️ Javljam u svakom slucaju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke, nova sam ovde. Možete da mi kazete kako da ubacim sliku? Hvala:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke molim Vas za pomoc. 

Da li je ovo pozitivan test jer je druga linija dosta bledja, kasni mi vec 5 dana, uradila sam test 2 dana posle kasnjenja i bila je bledja od ove ali posle 10 minuta, a sada kada sam ponovila test odmah posle 2-3 minuta mi je pokazalo drugu jako svetlu crticu kao sto mozete videti na slici.

Mnogo Vam hvala na odgovoru. 

IMG_20210410_122527_331.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage žene, nova sam na forumu. 

Imam problem i želim da čujem Vaše mišljenje. 

Poslednju menstruaciju sam imala 3.4.2021. a ciklus mi varira tako da dobijam na 25, 26, 27 dan, svakog meseca drugačije. 

Danas mi je 27. dan ciklusa a jutros je test bio negativan. Da li sam ga ranije uradila? 

 

Simptomi su već nekoliko dana bol nisko u leđima, ponekada neko muljanje u stomaku i mislim da mi se pojavila nova Montgomerijeva žlezdica na areoli. Imala sam i ranije ali mislim da postoji nova. 

Mnogo sam se rastužila zbog negativnog testa. Ima li ko slično iskustvo? 

 

Izvinjavam se zbog dugačke objave. Hvala unapred svima na odgovorima! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zdravo drage zene. Nova sam na forumu pa mi je potrebna vasa pomoc. 

Imam sve simptome trudnoce vec par dana, trebam da dobijem za 4 dana.

Iz radoznalosti uradim  test ( danas) i misleci da nema nista  krenem da ga bacim, da bih pod odredjenim svetlom ugledala drugu liniju. 

Pa mi je potrebna Vasa pomoc, da li je ovo to to ili sam poranila, s'obzirom da se samo pod odredjenim uglom nadzire

Hvala puno!!! 

IMG_20210601_142611_524.jpg

Izmenjeno od strane Justina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage zene. Nova sam na forumu pa mi je potrebna vasa pomoc. 

Imam sve simptome trudnoce vec par dana, trebam da dobijem za 4 dana.

Iz radoznalosti uradim  test ( danas) i misleci da nema nista  krenem da ga bacim, da bih pod odredjenim svetlom ugledala drugu liniju. 

Pa mi je potrebna Vasa pomoc, da li je ovo to to ili sam poranila, s'obzirom da se samo pod odredjenim uglom nadzire

Hvala puno!!! 

IMG_20210601_142611_524.jpg

Pozdrav :) 

Nisi poranila, to jeste pozitivan test. Ukoliko radiš na bebi to je to. Nekim ženama pokaže pozitivan rezultat i pre izostanka menstruacije. Verovatno da je kod tebe došlo ranije do začeća pa je samim tim i hormon beta hcg počeo da se luči da bi ga test detektovao pre izostanka menstruacije. Ipak, ponovi test na dan očekivane menstruacije i trebalo bi crta da bude još tamnija. I onda pravac da vadiš krv da vidiš kolika ti je beta i kod ginekologa :) 

Čestitam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudna si, cestitam :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Imam jedno pitanje. Muž i ja radimo na bebi. Prošlog meseca mi je menstruacija kasnila 4 dana i pošto je test bio negativan vadila sam krv i rezultat bete je bio 5.27 mUI/ml. Da li je to pozitivan rezultat? Sutradan sam dobila menstruaciju koja je bila obilna i sa ugrušcima a posebno samo jedan ugrušak je bio drugačiji od ostalih. Sumnjam na biohemijsku trudnoću. 

 

Dakle, meni mnogo sumnje budi taj rezultat bete 5.27. Kažu da je sve preko 5 pozitivno. Ima li ko slično iskustvo? 

Izmenjeno od strane DraganaGaga123

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje. Muž i ja radimo na bebi. Prošlog meseca mi je menstruacija kasnila 4 dana i pošto je test bio negativan vadila sam krv i rezultat bete je bio 5.27 mUI/ml. Da li je to pozitivan rezultat? Sutradan sam dobila menstruaciju koja je bila obilna i sa ugrušcima a posebno samo jedan ugrušak je bio drugačiji od ostalih. Sumnjam na biohemijsku trudnoću. 

 

Dakle, meni mnogo sumnje budi taj rezultat bete 5.27. Kažu da je sve preko 5 pozitivno. Ima li ko slično iskustvo? 

Nemoj o tome da razmisljas, taj rezultat nista ne znaci. Mozda je bila biohemijska ali to je nebitni. Koliko dugo pokusavate i koliko godina imate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Mnogo sam zbunjena, pa sam odlucila da se posavetujem sa jos nekim, mozda je neko imao slicnu situaciju.

Suprug i ja radimo na bebi 2 meseca.

Menstruaciju sam ocekivala 30.maja, imala sam sve simptome kao da cu dobiti, medjutim nisam.. Juce sam uradila test, ucinilo mi se da nema nista, ali kad sam posle nekog vremena htela da bacim test primetila sam jedva vidljivu drugu liniju..

Znam da se ne preporucuje oslanjati se na test koji stoji duze od 5min, ali da li je ipak moguce da sam trudna?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Mnogo sam zbunjena, pa sam odlucila da se posavetujem sa jos nekim, mozda je neko imao slicnu situaciju.

Suprug i ja radimo na bebi 2 meseca.

Menstruaciju sam ocekivala 30.maja, imala sam sve simptome kao da cu dobiti, medjutim nisam.. Juce sam uradila test, ucinilo mi se da nema nista, ali kad sam posle nekog vremena htela da bacim test primetila sam jedva vidljivu drugu liniju..

Znam da se ne preporucuje oslanjati se na test koji stoji duze od 5min, ali da li je ipak moguce da sam trudna?

 

Zdravo, postoji mogucnost naravno. Meni je test pokazao drugu liniju tek posle pola sata. Ali svakako ponovi test za par dana.

Srecno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo, postoji mogucnost naravno. Meni je test pokazao drugu liniju tek posle pola sata. Ali svakako ponovi test za par dana.

Srecno :wub:

Hocu, naravno. Hvala ti :)

Joj ubija me ta neizvesnost :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zdravo svima!

Mnogo sam zbunjena, pa sam odlucila da se posavetujem sa jos nekim, mozda je neko imao slicnu situaciju.

Suprug i ja radimo na bebi 2 meseca.

Menstruaciju sam ocekivala 30.maja, imala sam sve simptome kao da cu dobiti, medjutim nisam.. Juce sam uradila test, ucinilo mi se da nema nista, ali kad sam posle nekog vremena htela da bacim test primetila sam jedva vidljivu drugu liniju..

Znam da se ne preporucuje oslanjati se na test koji stoji duze od 5min, ali da li je ipak moguce da sam trudna?

 

Evo mog iskustva. Isto posle dva meseca pokušavanja... Ne znam iz kog razloga sam sačuvala test i pogledala ga sutradan. Imao je jedva vidljivu drugu crtu. Ali videla se. I onda sam mnogo čitala o tome (kada se pojavi tek kasnije) i kažu da postoji evaporacijska crta koja ume nekada da se pojavi na testu od isparavanja urina ali da to nije pozitivan test. Ja sam nažalost tog meseca dobila ali ne odustajemo... 

To je samo moje iskustvo, vrlo moguće da se kod tebe radi o trudnoći. Srećno pa javi! :)

 

Izmenjeno od strane DraganaGaga123

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj o tome da razmisljas, taj rezultat nista ne znaci. Mozda je bila biohemijska ali to je nebitni. Koliko dugo pokusavate i koliko godina imate?

Evo sada 4. mesec. Ja imam 25 a muž će uskoro 31. Meni je iskreno bitno da znam da je moguće začeće jer sam u strahu da nešto nije u redu sa mnom ili sa suprugom ukoliko ne dolazi do začeća pa sam se tešila tim rezultatom... A znam da je normalno do godinu dana pokušavanja pa da se onda traži pomoć ginekologa, odnosno detaljne pretrage i analize. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj bas ste mladi. I 4.meseca je bas malo. Ono sto bih ti preporucila je da sebi nekako spustis ocekivanja. Npr, sad kazes, ovog leta cu da uzivam u divnom vremenu, haljinama i suncu, vodicu ljubav kad zelim i koliko zelim a od oktobra cu opet da pratim cikluse. Ako se nista ne desi do NG krenucu sa analizama. 
Jer taj pritisak oko ciklusa moze da smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.