Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Ponavlja se obicno posle dva dana da bi se videlo da li pravilno raste. Ali ne mora, to sve zavisi od toga da li ste zabrinute iz nekog posebnog razloga ili ne. Da utvrdite trudnocu dovoljna je jedna beta. 

Ma vi ste trudne, tu dileme nema, samo ako zelite "napismeno", odradite betu. :) 

Ma, slusajuci o toj biohemijskoj trudnoci-navukla sam strah...ako uspem da izvadim dva puta da uporedim rast bete, mirnija ce mi biti glava 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prezivela sam dvoje...sad vrv ni samsa nzm sta me ceka... 

nzm...zelim da imam bar troje dece i da im se posvetim maksimalno..stvorim svoju veliku srecnu porodicu..:D 

ja sam pocela da imam lupanje srca i to je nekako bio prvi simptom ali nisam ni pomislila da je moguce vec trudnoca ,odradim nalaz krvi ...stitnu i sve ok,...i isla kod kardiologa i to jutro odradim test i on negativan....ona mi dala neke tabl...nisma nista pila i 7 dana posle toga odradim test i eto...

Dobro je kad nisi nista pila... ne znam koliko bi to uticalo na plod ali mudro si odlucila da sacekas... Ja sam pre mesec dana prelezala meningitis, i sad ostala trudna, nadam se da to nista ne utice na trudnocu.. mada, rekli su mi da sam sad zdrava i da se ponasam normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je kad nisi nista pila... ne znam koliko bi to uticalo na plod ali mudro si odlucila da sacekas... Ja sam pre mesec dana prelezala meningitis, i sad ostala trudna, nadam se da to nista ne utice na trudnocu.. mada, rekli su mi da sam sad zdrava i da se ponasam normalno...

JA SAM SA PRVIM IMALA NEKI PAD I PRELOM RUKE...RADILA SAM SKENER,MEGNETNU...100 SNIMANJA...A NISAM NI ZNALA  DA SAM TRUDNA ...PA MI GENETICAR MORAO RACUNATI TACNO ZACECE I HVALA BOGU BILO SVE OK...TADA SAM SE BAS BILA UPLASILA....

MA BICE TO SUPER SVE..:d

DA LI SI RADILA BETU..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BETA 377.1 U PONEDELJAK BILA..:angel: trudni smooo

Jeeejjj...superrr :wub::wub: cestitam !!! 

Ja jos ne.;)  Mozda danas ili sutra .. Javicu :)

jelenaana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima, imam pitanje da li je neko imao slicno iskustvo, treba da dobijem od 24 do 31 mislim da sam trudna jer zelimo po drugi put da budemo roditelji, uradila sam vec 5 testova u roku dve nedelje :D i uradim ga 16 sad u utorak i naravno jedna crta i nesto slucajno nagnem test i vidim jos jednu ali pod svetlom a kad nema svetla nema ni crte druge i napolje kad sam izasla opet malo ga nakrivim i vidim crtu a ravno kad stoji nista i opet danas uradim ista prica samo sto je danas tamnija od ove predhodne samo pod svetlom se vidi ^_^ moze iskustva,hvala :)

26943300_1038572922962968_318092645_n (1).jpg

26943300_1038572922962968_318092645_n.jpg

Kikiriki i jelenaana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozitivan if you ask me. 

mislim da je to to :D :wub: divnooooo 

Izgleda da nije trudnoca, pitala sam apotekarku i kaze da nije to pozitivan jer test vec sadrzi dve crte koje dodju poslew do izrazaja ako je pozitivan mora biti jos jedna ali ravno da stavim test. a ovako pod uglom to nije i juce sam uradila isto je bilo samo je ova bilo tamnija od predhodne i jedva se videla i na svetlu isto sam nakrivila. al ne gubim nadu videcemo ako dobijem mestruaciju. hvala vam na odg :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci nema dve linije na testu nego tri :huh: onda ja nikada nisam ni bila trudna... Pitacu muza odakle nam ova deca.. i sada stomak... Ma prejela sam se :lol:

Uradi test opet i slikaj ga ravno. Ako si trudna bice sve tamnija linija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mislim da je deff da je zena pocela suvise rano da radi test... Treba da dobije od 24.-31. Znaci da ne zna ni kada je bila O. Ne kazem da nije trudna ali realno nije ni bilo osnove da se 2.crtica pokaze u punom sjaju... 

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne ja sam pogresno napisala, ako je pozitivno rekla mi da i kad stoji ravno mora dve crte,a ovako pod uglom to je negativno^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

27043213_1039585796195014_1481329157_n (1).jpg

Zastoj ne uradis betu... Sigurnije je... Dzabe bacas pare onda na testove ako je vec pokazao znak da si mozda trudna... Ja sam imala simptome rano.. I jedva vidljivu crticu 4 dana pred ciklus... Evo 9 nedelja trudna...   

MilicaG voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista ja ne vidim jasno na ovim testovima. Sacekaj ti malo pa opet radi test ako ne dobijes. Meni ni pod uglom test nije imao dve crte kada nisam bila trudna. E sad... Svakakvih testova ima na trzistu.

jelenaana i MilicaG volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam menstruaciju, ali kao da je 6 dan tako malo curi, uvek mi prvi dan bio normalan, sad sam tek zbunjena :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prati par dana ako bude sve vreme slabo krvarenje uradi betu,  postoji velika verovatnoca da je trudnoca ipak tu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 uradila sam test negativan :):(

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice i mame, jedna moja drugarica je uradila test, i interesuje me da li je on nevazeci. Njoj kasni jedan dan... 

 

 

 

IMG-4651ddb09213ac20b23df62390fca93d-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice i mame, jedna moja drugarica je uradila test, i interesuje me da li je on nevazeci. Njoj kasni jedan dan... 

 

 

 

IMG-4651ddb09213ac20b23df62390fca93d-V.jpg

pa da..ja bih isla po novi test. Meni su ciklusi na 28 dana i dva dana pre ciklusa test je bio pozitivan i to nije bio jutranji urin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.