Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Zdravo svima,nova sam sto se tice diskutovanja,ali vas pratim odavno,naime imala sam vec jedan spontani,i sad od toga je proslo mozda cetiri meseca,u prvoj trudnoci simptome nikakve nisam imala tako da sam saznala tek onda kad sam dobila bolove u predelu donjeg dela stomaka,a test kad sam radila bio je negativan,sad trenutno isto imam tak bol,ne javlja se kao konstantna pojava ali je tup i veoma prisutan,isto nemam nikakav simptom trudnoce,zadnja mes. mi je bila 21 oktobra od tada sa muzem imam konstantno odnose s'tim sto svako drugo,trece vece radimo na tome da dobijemo bebu,nadam se da me razumete sta hocu da kazem,jel moguce da sam ostala u drugom stanju na osnovu ovog bola,ili je ovo samo posledica spontanog.

p.s bila sam kod gin.kaze da je sve okej i da je materica lepo oporavljena,analize krvi i urina konstantno radim i uvek su super,a betu sam do sad radila dva puta... sad bi trebalo ponovo... hvala unapred na savetima.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,nova sam sto se tice diskutovanja,ali vas pratim odavno,naime imala sam vec jedan spontani,i sad od toga je proslo mozda cetiri meseca,u prvoj trudnoci simptome nikakve nisam imala tako da sam saznala tek onda kad sam dobila bolove u predelu donjeg dela stomaka,a test kad sam radila bio je negativan,sad trenutno isto imam tak bol,ne javlja se kao konstantna pojava ali je tup i veoma prisutan,isto nemam nikakav simptom trudnoce,zadnja mes. mi je bila 21 oktobra od tada sa muzem imam konstantno odnose s'tim sto svako drugo,trece vece radimo na tome da dobijemo bebu,nadam se da me razumete sta hocu da kazem,jel moguce da sam ostala u drugom stanju na osnovu ovog bola,ili je ovo samo posledica spontanog.

p.s bila sam kod gin.kaze da je sve okej i da je materica lepo oporavljena,analize krvi i urina konstantno radim i uvek su super,a betu sam do sad radila dva puta... sad bi trebalo ponovo... hvala unapred na savetima.

Pozdrav

jesi uradila betu opet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: 

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozzz za sve...evo mene opet...26.02.2017 sam rodila Teodoru a juce sam uradila test i pojavile su se dve crtice:D

masala :baby: divno. Prebaci se u trimestre :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moźete li mi objasniti samo dali uzimanje mokraće za test mora biti kad ustanem pošto oko 10 ustajem dali tad da mokrim ili mogu i ranije pošto se budim često i mokrim dali prva mokraća se računa npr u 3h ujutro ili oko 10h? Hvala na odgovoru... Pozzz forumašicama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Moźete li mi objasniti samo dali uzimanje mokraće za test mora biti kad ustanem pošto oko 10 ustajem dali tad da mokrim ili mogu i ranije pošto se budim često i mokrim dali prva mokraća se računa npr u 3h ujutro ili oko 10h? Hvala na odgovoru... Pozzz forumašicama... Ako može neko da mi odg...

 

Izmenjeno od strane Daliborka Bursac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Uzmi urin kada imas vecu pauzu izmedju 2 mokrenja, fora je da bude sto koncentrisaniji (sto se ogleda u intenzitetu boje samog urina) a kada ces ga uzeti u koliko sati potpuno svejedno. Srecno!

Izmenjeno od strane Zone*
Daliborka Bursac i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A dali urin može da odstoji malo ili odmah da test uradim?-_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nzm zasto da li sam negde procitala, cula... ali mislim da ne smeta da stoji neko vreme. E sad posto ovo nije pouzdana info bolje ti uradi odma :D

Daliborka Bursac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam m 12-og proslo me je 16-tog pa dali sam mogu da uradim,ili da sacekam dok vidim hocu li dobiti... Inace pokusavamo 3 mjeseca i nista :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daliborka mislim da ti je malo rano za testic jos...meni kad je kasnila vestica 3 dana uradila test pa mi je druga linija bila dosta slaba. Joj znam taj osecaj nestrpljivosti tako sam i ja, s tim da sam ja cekala na dve crtice 2 godine...

Daliborka Bursac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jedva cekam dve crtice iskreno... Bas bi volela i ja i muz... S tim da nismo bad nesto optereceni kao u oktobru... Ali bi bas volela ubrzo... A sad pitanje koliko da ostanem u lezecem polozaju i dali moraju noge da budu bas podignute visoko? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posecivala sam dosta stranica sto se zatrudnjivanja tice, neki tvrde da je to samo mit sto se tice lakseg zatrudnjivanja ali svakako verujem da nema sta da se izgubi s tim i naravno da sve treba isprobati :)  pa ako ti je krevet sa strane uza zid ili uzglavlje kreveta okreni se nogama tako i digni noge i nasloni na zid, ja bih tako tj ja sam tako probavala :) zelim ti svu srecu ovog sveta i da sto pre ugledas 2 crtice! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na bebi radila 3 meseca i taj treci je bio uspesan. Isto tako sam dizala noge na zid i nisam uopste ustajala do ujutro. a ima jos jedna fora, da legnes na stomak i stabis jastuk ispod stomaka, da.ti guza bude vise u odnosu na glavu. Mojoj drugarici je to lekar preporucio i posle primene te metode je zatrudnela. Valjda se nekako sve slije tamo gde treba. Ja sam naizmenicno stavljala noge na zid, pa sleeeci put jastuk...i nesto je upalilo. puno srece. 

 

Daliborka Bursac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.