Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Čestitam :baby: trudna si! 

Takav je i meni bio test 22.dana. 

Cestitam:baby::wub:

Hvala Vam :) Jako sam uplašena, molim Boga da je TO TO :D Nakon 4 godine pokušavanja i 1 missed ab. :wub:

Kikiriki i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla među trudnice! Navijamo za tebe! Ne boj se! Biće sve ok! :baby:

Lenica55 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To su trudnicke crtice, uradi jedan sutra ujutru cisto da paris oci jacom crticom. Da bude lagana trudnoca.

Lenica55 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A danas sam isla da vadim briseve na Clamidiju, Microplasmu i Ureaplasmu, jer sam trebala da radim rentgen prohodnosti jajovoda, jer je jedino to ostalo sto nismo ispitali, i pita me jutros sestra pre vadjenja briseva ‚‚ Jeste trudni?‚‚ , a ja onako zbunjeno ‚‚Nisam, možda jesam, ne znam‚‚ :D i to me ‚‚nateralo‚‚ da kupm test :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam samo jos jedno pitanje.. Da lije rano da danas uradim Betu? jer bi to bila 3-ća nedelja ciklusa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E takve crtice su bile i meni 5 dana pre ocekivane m.Sad se opusti i uradi betu za 4-5dana.Cestitam,divna vest

Lenica55 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hvala :) Danas sam radila betu 26,3 ...sami pocetak...po nekom mom proracunu 11-ti dan od ovulacije :)

Uradicu ponovo betu sa nekih 5 dana, bitno je da pravilno raste :) joooj ja ne mogu jos da verujem :D

Izmenjeno od strane Lenica55
Voljena, neca79 i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam samo jos jedno pitanje.. Da lije rano da danas uradim Betu? jer bi to bila 3-ća nedelja ciklusa?

sacekaj bar 8 dana od ovulacije

Lenica55 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno da je crta tu! Sve zavisi od toga kad si zadnji put piskila, koliko vode si pila itd. Meni je drugog dana sa jutarnjim urinom crtica bila svetlija nego prvog. Ali bitno je da je tu!

 

MakiJana i Lenica55 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno da je crta tu! Sve zavisi od toga kad si zadnji put piskila, koliko vode si pila itd. Meni je drugog dana sa jutarnjim urinom crtica bila svetlija nego prvog. Ali bitno je da je tu!

 

Hvala ti na brzom odgovoru!Puno mi znači :) 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A možda ti je nivo bhcg skočio od jutra do popodne, pa je logično i da je tamnija. Sve u svemu tamnija crta je dobra vest.

neca79, Lenica55, bepce i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je prvi test bio tamniji (popodnevni urin,a inace malo piskim),ponovljen za par dana sa jutarnjim,crtica svetlija...,ne brini...

Lenica55 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc sam imala bolove u donjem delu ledja i ispod stomaka...pojavile su mi se 2-3 tackice smedje, i samo jednom kada sam se ocistila, vrlo malo rozikastog... Betu sam radila pre dva dana u 16 h. i iznosila je 26.3 (po mom proracunu bio je 11 dan od ovulacije)... Da li da cekam danas da je ponovim u isto vreme, ili mogu i izjutra? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc sam imala bolove u donjem delu ledja i ispod stomaka...pojavile su mi se 2-3 tackice smedje, i samo jednom kada sam se ocistila, vrlo malo rozikastog... Betu sam radila pre dva dana u 16 h. i iznosila je 26.3 (po mom proracunu bio je 11 dan od ovulacije)... Da li da cekam danas da je ponovim u isto vreme, ili mogu i izjutra? 

uradi u isto vreme najbolje. 

Lenica55 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možeš i ujutru da uradiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možeš i ujutru da uradiš.

mislis da je bolje ujutru? Uh treba izdrzati do tada :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mislim da je bolje ujutru, već da je svejedno. Ako je danas drugi dan od bete, najbolje je da danas uradiš.

svejedno i Lenica55 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenice pisala sam vec, ja sam imala krvarenje tri dana, pa ipak trudna bila. Plus kada mi je beta bila oko 80 imala sam taj smedji iscedak. Dr mi dala utrogestan jer je videla hematom. 

Lenica55 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima na odgovorima i podrsci, puno mi znaci :angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.