Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Čestitam @Kristina94 

Ja bih isto rekla da je najverovatnije to to. :baby:

Meni je isto bila bleda, jedva vidljiva druga crtica 3 dana pre mens a sada evo me u 15. nedelji. 

Uradi betu za svaki slučaj 

Kristina94 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jao Kikiriki, zeno zmaju, kako si ti pozitiva. Obozavam tvoje komentare :lol:

Kristina i ja mislim da si trudna. Meni je bila bleda crta i pet dana nakon kasnjenja m. Moja crta sada ima 7 meseci :wub:

Izmenjeno od strane MakiJana
Kristina94 i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dala sam jutros krv na analizu, popodne ce biti razultati pa javljam :D 

Hvala svima :*

miliccam i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam uzela rezultate, beta mi je 140... meni je to nesto malo...a i ceo dan me boli kao stomak na desnoj strani kao da cu da dobijem. Da li je to normalno, s obzirom da sa prvom trudnocom nisam imala nikakve siptome do 6 nedelje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam uzela rezultate, beta mi je 140... meni je to nesto malo...a i ceo dan me boli kao stomak na desnoj strani kao da cu da dobijem. Da li je to normalno, s obzirom da sa prvom trudnocom nisam imala nikakve siptome do 6 nedelje..

Daca87, miliccam, MakiJana i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam uzela rezultate, beta mi je 140... meni je to nesto malo...a i ceo dan me boli kao stomak na desnoj strani kao da cu da dobijem. Da li je to normalno, s obzirom da sa prvom trudnocom nisam imala nikakve siptome do 6 nedelje..

meni je beta prvo bila oko 60, za dva dana skoro 180. I bolelo me je nesto i osecala sam kao da cu da dobijem... a evo sad u 27. Nedelji :) 

MakiJana i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Kristina94 gledala sam tabelu upravo, to bas odgovara 14. danu od ovulacije. Mene je isto boleo stomak ali sa leve strane. 

Sacekaj dva dana pa uradi ponovo. 

Sve najbolje! 

 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam normalna definitivno... U prvoj trudnoci se nista nisam nervirala, a sad ne znam sta se desava sa mnom :S xD

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristina94 cestitam!!:baby::wub: sve je to u redu nemoj da brines :)

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Kristina! :babymommy: Sve je ok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djevojke, pozdrav. Ne mogu maknuti glupavi osmijeh sa lica, ruke mi drhte i najrađe bi se mlatnula nečim po glavi. Radila sam maloprije test, testna crtica je dosta blijeda ali je TUUUUUUUU!! Imam hitno da hitnije ne može pitanje jer test radim možda drugi put u životu. Nakon što sam sklonila test iz mokraće, u prvom prozorčiću se savim razlila roza boja, komplet se obojao, i tek nakon nekih dvadesetak sekundi je kontrolna "kućica" potamnila. Nakon pet minuta, obje linijice su tu. Ako skapiram kako sliku ubaciti, budem. Je li možda test neispravan jer se ovako očitalo, ili da ja to malo ponovim, a? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djevojke, pozdrav. Ne mogu maknuti glupavi osmijeh sa lica, ruke mi drhte i najrađe bi se mlatnula nečim po glavi. Radila sam maloprije test, testna crtica je dosta blijeda ali je TUUUUUUUU!! Imam hitno da hitnije ne može pitanje jer test radim možda drugi put u životu. Nakon što sam sklonila test iz mokraće, u prvom prozorčiću se savim razlila roza boja, komplet se obojao, i tek nakon nekih dvadesetak sekundi je kontrolna "kućica" potamnila. Nakon pet minuta, obje linijice su tu. Ako skapiram kako sliku ubaciti, budem. Je li možda test neispravan jer se ovako očitalo, ili da ja to malo ponovim, a? :lol:

meni to sve zvuci kao normalna procedura, tako da cestitam. :baby:

Mozes da ponovis test ako hoces , cisto radi licne sigurnosti ali ja bih rekla da je to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To što se test skroz obojio je sasvim normalna pojava. 

Čestitam! 

Sliku možeš ubaciti preko sajta slikomat, pa link prekopirati ovde. 

Ne moraš ponavljati test, ali beta bi ti razrešila sve dileme. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo Maska,cestitam :)

Imamo temu Prvi trimestar pa se pridruzi ako zelis :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga! :) Svakako ću raditi betu za vikend, želim otići skupa sa momkom. Niko još ne zna. Ma ni ja još uvijek ne znam koliko sam u šoku. Čitala sam vas malo sinoć na temi najraniji znaci trudnoće i sve se mislim, ma daj ne lupetaj, ne može iz prvog puta tek tako lako, ali ja sam samoj sebi bila komica i znala sam da se nešto ozbiljnije dešava. Čak me vrućina u grudima i ledjima navela da mislim kako imam upalu pluća i zato sam tamo smorena i prebijena. :lol: Zadnja m mi je bila 5og marta, a odnose smo imali zadnji dan ciklusa i još nekoliko dana nakon, a plodni dani nam mahali iz aplikacije tek sredinom ciklusa. Ovulacija mi je navodno trebala biti 18og marta, a zadnji odnos prije ovulacije još 14og. Naravno da ću da vas gnjavim ovde, ništa ne znam, ali ama baš ništa o trudnoći osim da betu radim i nakon bete tek 6-7 nedjelja idem na prvi pregled ako bude sve uredu. 

Hvala vam od srca!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! :baby:

IMG_4726.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I još jedna stvar, ja sam u toj brzopletosti jer stvarno nisam očekivala pomislila da je ovaj kontrolni kružić kućica za trudnoću, pa kao nema prvih nekoliko sekundi, pa kao normalno da nema. :P:wub:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je definitivno to :baby:

Javi rezultate bete a za sva ostala pitanja vezana za trudnocu imamo temu Prvi trimestar, pa pitaj sve sto te zanima.;)

Maška voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si super, ja sam 4 dana svakog dana radila test posto mi druga crtica nije bila dovoljno tamna , tek 4. dana sam prihvatila pozitivan test :D

Maška voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna crta!

Aplilacije nisu uvek tacne,mozda ti je ovulacika i ranije bila,uostalom,spermici mogu nekoliko dana da prezive u telu zene...

Tako smo i mi napravili cerku iz prvog puta,ja bila u soku :wub:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga! :) Svakako ću raditi betu za vikend, želim otići skupa sa momkom. Niko još ne zna. Ma ni ja još uvijek ne znam koliko sam u šoku. Čitala sam vas malo sinoć na temi najraniji znaci trudnoće i sve se mislim, ma daj ne lupetaj, ne može iz prvog puta tek tako lako, ali ja sam samoj sebi bila komica i znala sam da se nešto ozbiljnije dešava. Čak me vrućina u grudima i ledjima navela da mislim kako imam upalu pluća i zato sam tamo smorena i prebijena. :lol: Zadnja m mi je bila 5og marta, a odnose smo imali zadnji dan ciklusa i još nekoliko dana nakon, a plodni dani nam mahali iz aplikacije tek sredinom ciklusa. Ovulacija mi je navodno trebala biti 18og marta, a zadnji odnos prije ovulacije još 14og. Naravno da ću da vas gnjavim ovde, ništa ne znam, ali ama baš ništa o trudnoći osim da betu radim i nakon bete tek 6-7 nedjelja idem na prvi pregled ako bude sve uredu. 

Hvala vam od srca!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! :baby:

IMG_4726.JPG

ovaj test nisam videla do sada...,koji deo ide u mokracu? :)
cestitaaaammmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

ovaj test nisam videla do sada...,koji deo ide u mokracu? :)
cestitaaaammmmm

:babymommy: hvalaaaaa!! 

Našla sam ga u DM-u, oko 4 eura je u bih, evo i linkić http://ljekarnaonline.hr/proizvodi/pomagala-zdravlje-i-njega/medicinski-proizvodi/testovi-trudnocu-i-ovulaciju/test-za-trudnocu-gravignost-ultra-7085/ Poklopac je roze boje, a štapić ispod njega. 

Izmenjeno od strane Maška

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.