Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Oblacak,ovo je jedna jaka i lepa crtica :)Bice tu bebica :babycrib::babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oblacak,bas mi je drago:wub: Bice bebice,cestitam ❤ 

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IRS20161227_142315.jpg

JJucerasnji i danasnji :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bogami ovo je lepa crtica mila :D nek je sa srecom!

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se čini da imam naslednicu :D Oblačak jedva čekam tvoj uz :D hihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel neko zna posle koliko dana od odnosa da radim test za trudnocu? Nemam menstruaciju kao pokazatelja, porodila sam se pre skoro sest meseci, a nisam jos dobila posle porodjaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je malo zeznuto...Recimo da ti je bas tog dana bila ovulacija,pa da sacekas skolskih 14-najmanje.Ali moze biti da je ovulacija bila neki dan posle toga,a spermici preziveli i oplodili jajasce,onda na tih 14 dodaj jos 5 koliko u teoriji punoglavci mogu da prezive.

Naravno,sve je ovo samo otprilike...

A koji su simptomi? :)

 

 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kratko je proslo od tog odnosa, ali kao da imam osecaj grcenja materice, tako mi je bilo i sa D. Mada mozda i dobijem :P

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel neko zna posle koliko dana od odnosa da radim test za trudnocu? Nemam menstruaciju kao pokazatelja, porodila sam se pre skoro sest meseci, a nisam jos dobila posle porodjaja :)

Od sumnjivog odnosa barem deset dana, a najbolje dve nedelje. Mada postoje na trzistu viola testovi koji navodno bas rano pokazuju trudnocu.

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke :)

Nadam se da cete moci da mi pomognete, mozda cu biti malo opsirna ali razumite me, mnogo sam zbunjena, emotivna, srecna, ne znam vise sta mi je.

Naime, poslednju menstruaciju sam dobila 16.01.2017, posle toga sam imala odnose s partnerom od 03.02. do 12.02. (nazalost smo trenutno u vezi na daljinu :(). Sledecu menstruaciju sam trebala da dobijem 13.02., medjutim, taj dan se pojavio samo iscedak kao sukrvica, i u jednom navratu. Zatim sedam dana bas nista, da bi se posle 7 dana pojavio rozikasto smedjast iscedak. Uradila sam test uvece, jer nisam mogla da cekam i pokazao je dve linijice, doduse jednu dosta bledju od druge, ali dve su (prilazem slicicu). Odmah sam zakazala pregled kod ginekologa, koji mi je uradio UZ (21.02.2017) Danas, medjutim na UZ se nista ne vidi. On kaze da je jos rano da kaze, jer UZ nije pokazao nista i da dodjem u ponedeljak. Medjutim, video je jednu cistu na desnom jajniku:( Nadam se da ciklus ne kasni zbog toga. Jer nisam mogla da cekam sam posle 3 sata uradila jos jedan test, medjutim malo sam mokrila, nije trajalo ni 5 sekundi ☹️ I test je negativan. Pitala sam i ginekologa i on je rekao da je moguce da je doslo do toga jer nisam dovoljno drzala i jer je tek pocetak. Da li je moguce da je test sinoc bio pozitivan, a da nisam trudna ? Ili da sam trudna a da UZ to nije pokazao jer je rano? Hvala vam unapred za odgovor. Slicica testa od sinoc je tu.

IMG_2933.PNG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je test koji pokazuje trudnoću. Jeste rano da se vidi na uz, na tvom mestu bih izvadila krv, beta će ti jasno pokazati jesi li ili nisi trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam za odgovor devojke,

hocu, medjutim, veceras putujem,

pa to mogu tek za 4 dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu, iskreno se nadam da ce biti lepa vest :babymommy: Drzite palceve :babymommy:

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svim mamama i svim cekalicama :)

Imala sam M 02.02 do 08.02, odnos smo imali 10.02, meni su neki kao grcevi (vise sam osecala nelagodnost) krenuli 16.02, i onda 18.02 kao neko krvarenje (svetlo crveno-svetlo braon) trajalo je mozda 3,4 dana. Ali je bilo bas oskudno.

Sem tih grceva i krvarenja, imam bolove u donjem delu ledja i spava mi se. U poslednjih 3,4 dana ne mogu da funkcionisem ako ne dremnem bar malo.

a ja bi kao trebalo da dobijem tek 08.03. Ali zbog cista na jajnicima to nije sigurna informacija. U decembru sam prestala da pijem Diane, doktor kaze da ovulaciju ne mogu da ispratim tacno, posto mi ciklus varira od 26 do 34 dana.

Da li bi ja mogla da radim test sad ili da cekam jos malo. Ako je to to, onda sam od danas u 4. nedelji.

mnogo mi da cekam jos 14 dana.

Strah me da ce biti negativno i da cu se opet razocarati.

Dobro bi mi dosao savet koji ce da me smiri malo.

Uzela sam test koji daje rezultat vec 5 dana nakon zaceca.

Hvala vam unapred. :)

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao KikaC96,

nadam se da ce ti ovo pomoci 

Meni je test bio pozitivan (jako bleda, gotovo nevidljiva druga crtica) 3+5 , ukoliko sam lepo izracunala ti si danas 3+1 i to je mozda ipak malo prerano za testiranje. Ne moras bas da cekas jos 14 dana ali se strpi makar jos par dana kako te lazno negativan test ne bi razoracao. U svakom slucaju ti je beta sigurnija od testa ali mislim da je i za to jos uvek rano.

 

Drzim fige i javi nam lepu vest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po opisu bih rekla da ti je to 16. i 18.mozda  bilo ovulaciono krvarenje pa bi onda  za teest bilo  rano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima. Poslednju mens sam imala 12.02, ovulacija mi je bila oko 28.02. Moj muz i ja se nismo pazili. Uradila sam test 5 dana pre nego sto trebam da dobijem, izbacilo odmah samo jednu crticu. Ostavila sam ga u ormaricu i sutra dan da ga bacim ono dve crtice. Ponovim ja jos dva puta juce, bleda crtica, jedva vidljiva... Jutros uradim opet isto, mozda za nijansu tamnija... Sta vi mislite, da li da se nadam bebcu?

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekla bih da je to to;) Cestitam!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.