Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

taj test imam i ja, odnosno gravignost duo, ali su unutra dva mini... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto na žalost danas negativno... :( nadam se da kroz par dana bude pozitivno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, nova sam na vasem forumu. Pisala sam na temi Beta hcg... Naime, imam jos dva dana do NEdobijanja :) Bila sam nemoguce nestrpljiva i neka cetiri dana posle ovulacije ako je tada i bila uradila sam Betu i test. Beta je bila 4,5 negativno ali je bilo i suvise rano a test takodje.... Tacno nedelju dana kasnije, u subotu prekljuce, opet uradim i test i Betu a sada beta <o,1 i test naravno negativan.... Ali opet je bilo rano jer nije proslo ni 12 dana od ovulacije. Znam da mi ne vredi da radim bilo sta dok mi ne izostane bar jedan dan ili na dan ocekivane vesticare da bi rezultati bili merodavni.... Nisam optimisticna uopste ali tako imam neki osecaj da je ovog puta to, to ali cu se verovatno ispaliti kad u sredu ipak dobijem... Sta vi mislite i da li je neka od vas imala slicno iskustvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, nova sam na vasem forumu. Pisala sam na temi Beta hcg... Naime, imam jos dva dana do NEdobijanja :) Bila sam nemoguce nestrpljiva i neka cetiri dana posle ovulacije ako je tada i bila uradila sam Betu i test. Beta je bila 4,5 negativno ali je bilo i suvise rano a test takodje.... Tacno nedelju dana kasnije, u subotu prekljuce, opet uradim i test i Betu a sada beta <o,1 i test naravno negativan.... Ali opet je bilo rano jer nije proslo ni 12 dana od ovulacije. Znam da mi ne vredi da radim bilo sta dok mi ne izostane bar jedan dan ili na dan ocekivane vesticare da bi rezultati bili merodavni.... Nisam optimisticna uopste ali tako imam neki osecaj da je ovog puta to, to ali cu se verovatno ispaliti kad u sredu ipak dobijem... Sta vi mislite i da li je neka od vas imala slicno iskustvo?

Ne bih da te razočaravam, ali 12 dana posle ovulacije nivo bete u krvi ipak može da prikaže trudnoću. Bio bi zasigurno veći od 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da beta odmah počinje da raste kad se oplođena jajna ćelija zakači što je između 7-10 dana od oplodnje, tako sam barem negde čitala. Pa sad računaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve zavisi, preporucuje se izostanak menstruacije jer su tada rezultati najmerodavniji. Zena sa jednog foruma je radila Betu 11 dana posle O i bila je negativna a ipak je bila trudna, Ne tesim se ovim, kod mene je verovatno nista i ovog puta ali ima dosta razlicitih iskustava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je test 15 dana nakon začeća pokazao jasno dvije crtice a nedelju poslije i UZ.

My happiness voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Devojke, molim vas, pomozite mi. Radimo na bebi već 6 meseci i ništa do sada. Ovog puta mi kasni mi 6 dana, a UVEK dobijam redovno, na 29-30 dana. Nikakve simptome nemam osim što imam blage, čudne grčeve u stomaku. Jutros sam uradila babyrapid i nema druge crtice . Prvo, zao mi je jer mnogo zelimo bebu i 6 meseci radimo na njoj. Drugo, plasim se sta bi mogao da bude razlog izostanka menstruacije ako nije trudnoca.
Recite mi,, molim vas, da li rezultat testa moze biti lazno negativan posle 6 dana kasnjenja?

Izmenjeno od strane stela12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze ako je ovulacija bila kasnije,ja sam sa sinom ostala trudna 4 dana pred menstruaciju ali sam pre toga pila Diane zbog neredovnog ciklusa,uradi betu ili ponovi test za dva dana sa prvom jutarnjom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, eleena. Uradicu betu definitivno. Imam tremu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili uzmi neki osetljiviji test pa uradi ujutru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja im verujem :)
Kako zivim u inostranstvu ovde su malo moderniji nego kod nas, tako da sam kupila digitalni, preko celog ekrana mi je ispisalo PREGNANT, i specificna opcija tog testa je da otprilike moze da izracuna starost trudnoce, meni je izbacilo da je izmedju 4 i 5 nedelja (istina je 4+4) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na drugom vidim vrlo bledu crtu, cini mi se da je rozikasta! Pretpostavljam da se uzivo vidi jos bolje. Ponovi za dva dana pa da cestitamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja isto na drugom vidim bledu bledu crticu i to bez buljenja tj. odmah sam je uocila.

Izmenjeno od strane Zoe86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da verujem u testove, kad sam uradila zadnja tri testica u razmaku od dva dana bili su pozitivni sva tri,to je bilo pre 12nedelja i neke cekalice su imale zelju da stavim sliku,ali je forum bio u rasulu i bilo je nemoguce postavit sliku.. Pa eto postavicu je sada tek toliko kao primjerak :D 

url]p1g-201606.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozzz ...ja sam radila test ali mi je pokazalo drugu crtu ali jedva vidljivu dali saam trudna???

Maajaa:) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste uspele da postavite sliku? Meni ne polazi za rukom...:( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes da ubacis sliku tako sto ces kliknuti na tu spajalicu ispod ovog polja za pisanje,a mozes i da odes na sajt Slikomat pa da tamo ubacis sliku i ovde kopiras link.

Srecna zena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probala sam i nije htelo, morala sam prvo da je smanjim! Mislim da drugarica umislja, ja vidim crtu ali belu.

20160914_203821-600x800.jpg

Maajaa:) i Melissa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes da ubacis sliku tako sto ces kliknuti na tu spajalicu ispod ovog polja za pisanje,a mozes i da odes na sajt Slikomat pa da tamo ubacis sliku i ovde kopiras link.

Hvala draga! Trebalo je da instaliram aplikaciju za obradu slike i smanjim je prvo.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidi se crta. Ponovi sutra ili prekosutra ako je jaca to je onda to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.