Majka Priroda- nepredvidiva?

odgovora

Objavljeno

Kazu da je svaka trudnica individualna i da ne treba uporedjivati, Ali... Jà znam da postoji bar jedna cinjenica ako ne i vise, po kojoj majka moze da oseti svoje d'été, svoje slatko Malo d'été, svoju princezicu ili svog princa...? Da, mi majke to mora da vec znamo samo sto Nam takva cinjenica promili pred oci. Kazite, kakvi su simptomi bili sa vasom princezicom a kakvo sa vasim princom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je nesto najlepse sto zena moze da oseti...i da bude ponosna jer ima priliku da to ima u sebi....g35013.gifg35013.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se! Kad promili onaj osecaj kroz moje telo, tacno znam da je moja bebica budna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se! Kad promili onaj osecaj kroz moje telo, tacno znam da je moja bebica budna!

a tek kada se ritne :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj jedva cekam opet da budem trudna!!! Jos kada bih imala blizance pa kada krenu da se tuku u stomaku !!! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj jedva cekam opet da budem trudna!!! Jos kada bih imala blizance pa kada krenu da se tuku u stomaku !!! :lol::lol::lol:

Joj bwe hehe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

divno je osetiti je :) porosto se zabrinem kad me dugo ne sutne...

secam se kad sam je prvi put osetila,jako lep i neobican osecaj...kao da mi je kroz stomak proleteo leptiric ili se pracnula mala ribica :) najcesce je osetim pred spavanje ili pred budjenje,to mi nekako uliva sigurnost da je dobro i da je sve ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

divno je osetiti je :) porosto se zabrinem kad me dugo ne sutne...

secam se kad sam je prvi put osetila,jako lep i neobican osecaj...kao da mi je kroz stomak proleteo leptiric ili se pracnula mala ribica :) najcesce je osetim pred spavanje ili pred budjenje,to mi nekako uliva sigurnost da je dobro i da je sve ok :)

jao meni je isto bilo....A ko me ne sutne ja se zabrinem,a i taj prvi put kad se ritne,uh uh kad se setim....bila sam najsrecnija na svetu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rekla, meni ce ti udarci toliko nedostajati da cu morati drugu bebu odmah posle. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rekla, meni ce ti udarci toliko nedostajati da cu morati drugu bebu odmah posle. :D

Meni isto nedostaju...i ja bi opet...... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rekla, meni ce ti udarci toliko nedostajati da cu morati drugu bebu odmah posle. :D

Isto t2027.gif

Pre par dana nisam osećala bebu pola dana sigurno. Pozovem kumu i kažem usplahireno: "Kumo, beba ne mrda evo ima već pola dana!" a ona će meni na to: "Slušaj ti mene, ostavi to dete na miru, nemoj da ti dođem da te izlupam tako debelu!"

b0283.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaista se ovaj osjecaj ne moze uporediti ni sa cim! Evo, sada me bebac gurka neko vrijeme, ne smiruje! g040.gif

MM kada vidi izbocinu na mom stomaku pogleda uplaseno i srecno u isto vrijeme i onako slatko pita:"A boli li te?" f025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A MM se odmah priblizi kod pupka i pocne slatko da mu prica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A MM se odmah priblizi kod pupka i pocne slatko da mu prica!

Moj muz je tako dobio nogom ili rukom po uvetu :lol: Sokirao se jadan, nije ocekivao a ja pukla od smeha!!! :lol: A on se posle svima hvalio kako je dobio prvi udarac od cere jos dok je bila u stomaku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je tako dobio nogom ili rukom po uvetu :lol: Sokirao se jadan, nije ocekivao a ja pukla od smeha!!! :lol: A on se posle svima hvalio kako je dobio prvi udarac od cere jos dok je bila u stomaku!

hehhe..meni je to swe slatko bwe..i kada im ispadne onako nožica ili lakat..dešavalo se da mi ceo stomak ode u levu stranu..ludilo :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obozavala sam to migoljenje po stomaku, taj osecaj je neopisiv. Bilo je momenata kada mi se stomak skroz izoblici jer je bebac zauzeo neki cudana polozaj.

Secam se i danas momenta kada sam osetila pokrete prvi put. Lezala sam na ledjima u nekoj uskoj haljini i gledala u svoj stomacic (kao da sam znala da ce bas tad prvi put da se mrda). Odjednom taj prelep trenutak i vidim kako mi se pomera stomak. :wub: Mogla bih biti tudna ne 9 nego 99 meseci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.