Krvarenje u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Malopre sam videla na vesu smedjkasti iscedak, inace jako se dosta nerviram zbog nekih glupih ljudi, bzvze ali jos neko vreme moram da trpim, i bas me je strah sada ne znam sta se to desava... racunala sam otprilike kad bi mi bila M, i tu je neko vreme... Da li je moguce da je zbog toga ili ono gore ne daj Boze... ?

A sutra je glupa nedelja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre sam videla na vesu smedjkasti iscedak, inace jako se dosta nerviram zbog nekih glupih ljudi, bzvze ali jos neko vreme moram da trpim, i bas me je strah sada ne znam sta se to desava... racunala sam otprilike kad bi mi bila M, i tu je neko vreme... Da li je moguce da je zbog toga ili ono gore ne daj Boze... ?

A sutra je glupa nedelja!

imala sam i ja to,pre mesec dana,bas u vreme kada sam trebala da dobijem,dr mi je rekla da se to desava ;) Ako je trajalo samo jedan dan,i nemas neke jake bolove,onda se ne sekiraj ;) p.s.Nadam se da koristis utrogestan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I danas se nastavilo... smedje, niti tamni niti svetli.

Ne koristim, nisam do sada ni krvarila ni primecivala ovako nesto... Bas sam uplasena! Sutra ne radi moj doktor u dz ali moram da odem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekima se na početku trudnoće pojavi krvarenje u tragovima ali slažem se sa tobom da odeš do dr jer nikad se nezna kada je "normalno" a kada alarmantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I danas se nastavilo... smedje, niti tamni niti svetli.

Ne koristim, nisam do sada ni krvarila ni primecivala ovako nesto... Bas sam uplasena! Sutra ne radi moj doktor u dz ali moram da odem.

nema veze sto tvoj dr ne radi,kada trudnica krvari,moraju da je prime,to je hitno stanje.Ja verujem da nije nista strasno,jer nemas bolove,ali svakako idi kod dr.Meni je to trajalo samo jedno vece,a sutradan je vec bila samo tackica i prestalo je.

Utrogestan slobodno mozes da pocnes da koristis,od njega nema nikakve stete,samo koristi.On sprecava da dodje do spontanog u dosta slucajeva.Samo se konsultuj sa docom oko doze.Ja uzimam 200mg uvece.Srecno,javi sta kazu :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao i vecina trudnica i ja sam imala krvarenje na pocetku trudnoce , krv je bila prvo crna a zatim crvena potpuno. Bez bolova. Naravno prepisan mi je utrogestan i sve je bilo u redu. Inace , prosle godine kada sam imala spontani nisam znala do kontrole a krvarenja nikakvog nije bilo. Tako da slazem se da treba otici kod doktora ali u vecini slucajeva ne bude nista opasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bogu, trajalo je samo jedan dan i nisam otisla kod doce, ali u svakom slucaju cu da mu pomenem kad budem isla na kontrolu.

Uf, samo neko sekiranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bogu, trajalo je samo jedan dan i nisam otisla kod doce, ali u svakom slucaju cu da mu pomenem kad budem isla na kontrolu.

Uf, samo neko sekiranje...

Bice sve u redu, ne brini... Dobro je bebica :wub: Naravno, ti napomeni doktoru za svaki slucaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na tim recima...

Recicu mu sigurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao i vecina trudnica i ja sam imala krvarenje na pocetku trudnoce , krv je bila prvo crna a zatim crvena potpuno. Bez bolova. Naravno prepisan mi je utrogestan i sve je bilo u redu. Inace , prosle godine kada sam imala spontani nisam znala do kontrole a krvarenja nikakvog nije bilo. Tako da slazem se da treba otici kod doktora ali u vecini slucajeva ne bude nista opasno!

Imala si spontani,a bas nista nisi primetila? :blink::unsure: ...a joj,sad si me bas uplasila :ph34r::unsure: a u kojoj nedelji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala si spontani,a bas nista nisi primetila? :blink::unsure: ...a joj,sad si me bas uplasila :ph34r::unsure: a u kojoj nedelji?

Ma ne plasi se, kako sam shvatila doktore to se desava cesto na pocetku uz objasnjenje da jajna celija nije bila dobra. Ti si prosla taj period. U 8 nedelji kada je vec trebala da bude prisutna srcana reakcija doktor je uocio da su blizanci koji se ne razvijaju! Bas nikakve reakcije nisam imala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moje iskustvo (izasla iz bolnice pre 10 dana zbog krvarenja) nalaze da se na pojavu bilo cega crvenog ide u narodni front. 2 puta sam tamo zaglavila na po desetak dana. i bilo mi je super! bilo je nas 7 koje smo zbog krvarenja dosle. bila je jedna cak u 7 nedelji trudnoce.

ne volim ni smedje, to mi je bilo u pocetku trudnoce. ah ti moji hematomi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u petak, na putu za dabl na Institut, po izlasku iz autobusa dobila odliv, otrcala do najblizeg dz gde su videli da je beba ok, otisla na zakazani dabl i opet dobila odliv, tu su me pregledali, dali inekciju progesterona i rekli ako krenu bolovi ili opet odliv da idem na neku vecu kliniku na kiretazu je oni nemaju anesteziju. Danas je treci dan, lezim ne mrdam, samo do wc-a i to me strah. Krvarim kao kad dobijem...i ne znam sta da radim dalje...pijem utrogestan 3 puta...i crkavam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi do Višegradske i napomeni da i pored utrogestona i dalje krvariš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u petak, na putu za dabl na Institut, po izlasku iz autobusa dobila odliv, otrcala do najblizeg dz gde su videli da je beba ok, otisla na zakazani dabl i opet dobila odliv, tu su me pregledali, dali inekciju progesterona i rekli ako krenu bolovi ili opet odliv da idem na neku vecu kliniku na kiretazu je oni nemaju anesteziju. Danas je treci dan, lezim ne mrdam, samo do wc-a i to me strah. Krvarim kao kad dobijem...i ne znam sta da radim dalje...pijem utrogestan 3 puta...i crkavam

Nadam se da je sve u redu i da manje krvaris. Javi kad budes u mogucnosti kako si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Manje krvarim, sad je to braon sluzavo ali ima ga...Zakazala sam veceras uz privatno da vidim kako mi je beba pa cu onda videti sta dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Manje krvarim, sad je to braon sluzavo ali ima ga...Zakazala sam veceras uz privatno da vidim kako mi je beba pa cu onda videti sta dalje.

Javi nam šta kaže dr. Držim fige da je sve ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim one koji imaju slicna iskustva da to podele samnom....U velikom sam strahu...11. sam nedelja trudnoce, napominjem, ovo mi je II trudnoca,sa prvom nisam imala apsolutno nikakvih problema. Sinoc sm posle WC-a primetila na toalet papiru zuckasti sekret sa rozikastim koncicima krvi,ali onako malo.Danas je sve bilo ok,nista,ali malopre sam na gacicama videla braonkaste tragove od krvi,i videla opet rozikaste sitne grumuljice i jednu-2 jako crvene grumuljice mozda pola milimetra u precniku,pa i manje.Sutra imam zakazan UZ pa cu reci doktorki,ali se mnogo brinem,ne znam kako cu da spavam nocas....Molim vas ako neko zna bilo sta o tome da napise...Hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.