Evrovizija

odgovora

Objavljeno

Ja ne volim Joksimovica nesto preterano, ali mislim da je on pravi izbor za srbiju, jer je jedini od svih pevaca kojeg gotive po evropi i vec ima izgradjeno ime.A i njegov 'stil' pesama se svidja strancima. Pored njega niko mi drugi ne pada na pamet ko bi mogao da uradi nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam skapirala... da li on pise pesmu, komponuje i on ili drugi neko peva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne volim Joksimovica nesto preterano, ali mislim da je on pravi izbor za srbiju, jer je jedini od svih pevaca kojeg gotive po evropi i vec ima izgradjeno ime.A i njegov 'stil' pesama se svidja strancima. Pored njega niko mi drugi ne pada na pamet ko bi mogao da uradi nesto.

Ja sam ocekivala mnogo, bas mnogo one godine kada je Bregovic radio pesme. Sve dok nisam cula pesme. Onda sam se totalno razocarala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ocekivala mnogo, bas mnogo one godine kada je Bregovic radio pesme. Sve dok nisam cula pesme. Onda sam se totalno razocarala...

Isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I, kakvi su komentari za ovogodišnju pobednicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simpaticna je, mada pomalo i sablasna zbog one kosurine i neke tame na njenom nastupu.

Nisam nesto pomno pratila, ali cini mi se da je ove godine bilo puno simpaticnih pesmica.

Ko je nastupao za BiH?

Meni se ne dopada...a za BiH neka "no name"...bar za mene... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simpaticna je, mada pomalo i sablasna zbog one kosurine i neke tame na njenom nastupu.

Nisam nesto pomno pratila, ali cini mi se da je ove godine bilo puno simpaticnih pesmica.

Ko je nastupao za BiH?

Za BiH neka Marija Sar. Prvi put sam cula za nju 5 dana pred Evroviziju. Sto se tice pobjednice, ne svidja mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I, kakvi su komentari za ovogodišnju pobednicu?

Deluje kao psihički slučaj. Pesma je za moj ukus šablonska, ali to je očito to što kod ljudi "pali".

Babuške su bile autentične, osvežavajuće i vrlo simpatične i šteta je što nisu pobedile, jer bi to bila lepa promena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije losa pobednica mada nije nesto posebno.

Za BiH je nastupala Maya Sar koja je sa Aleksandrom Radovic, Ninom Badric i Karolinom Gocevom snimila "Moj je zivot moja pesma".

Pesma Moj je život, moja pjesma, nastala je iz pera šarmantne Maye Sar, a njen cilj je bio podizanje svesti o raku grlića materica i podrška ženama obolelim od ove bolesti. Bosanska kantautorka veliku podršku uživa u svom suprugu Mahiru Sarihodžiću, jednom od najboljih muzičkih producenata na prostoru Bosne i Hercegovine.

Meni licno se dopala Italijanka, babuske su van kategorije i Turci su me odusevili veselom pesmicom i odlicnom koreografijom.

Albanija i Makedonija su "smracile" za medalju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpis citavo vece sam to govorila, zena nema kontakt ocima uopste ne gleda oko sebe samo nesto mlati glavom kao da je psihicki bolesna...

Takođe - kad je počela da dobija po 12 poena, svo vreme je folirala radovanje.

Definitivno ima neki problem, to je potpuno evidentno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takođe - kad je počela da dobija po 12 poena, svo vreme je folirala radovanje.

Definitivno ima neki problem, to je potpuno evidentno.

Meni su se pesma i nastup svideli, ali ona mi je sa tim njenim foliranjem na kraju bila tako odvratna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Albanija i Makedonija su "smracile" za medalju.

Tačno, Albanija pogotovo, ono je bilo teško zlostavljanje mog sluha :wacko: ja volim horore da gledam, ali ono je čak i za mene bilo strašno, i sluhovno i vizuelno <_<

Švedjanka je super, po meni zaslužena pobeda, na stranu što je izgleda malo ćaknuta ili drogirana, ne znam, ali ima dobru pesmu, odličan nastup i fenomenalnu energiju.

Oni blesavi blizanci - katastrofa :wacko: babuške ili babetine mi se nikako ne svidjaju.

Estonac lep l'o lutka, pesma tu i tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nista da napisete za zeljka. Jel' vam se svideo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nista da napisete za zeljka. Jel' vam se svideo?

:lol: da, Željka niko ne spominje :lol: meni se svidja pesma. Nastup tu i tamo, ništa posebno, ali pesma je lepa, samo kratko traje, mislim da je njegova pesma najkraća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za mene pobednička pesma i nije nešto.

Moj "favorit" je bila Makedonija i Kaliopi.

Željko- imali smo pristojnog i sasvim ok predstavnika. Zaista mi je ok ali više mi se sviđa Kaliopi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nista da napisete za zeljka. Jel' vam se svideo?

To nije tip muzike koju pratim, tako da mi je bez veze da komentarišem.

Činjenica je da je u uvodu par taktova uzeto od Coldplay-a, a da su na drugim mestima takođe uzeti taktovi iz već postojeće pesme.

Sa jedne strane, u današnje vreme je zaista teško postići da deo pesme ne liči na neku drugu, ali opet, onda se ne uzimaju udarni ili autentični i prepoznatljivit delovi.

Dakle, sve u svemu, ne slušam domaću muziku. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svedska mi se dopala..ples posebno...

Zeljko izvodjenje nije lose,ali zato posle kad je dobijao poene mlatio je onom zastavicom kao od bede kao da ladi j**a.

Maja Sar mi se jako dopala i usla mi je pesma vec u usi.

Kaliopi dobra..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Deluje kao psihički slučaj. Pesma je za moj ukus šablonska, ali to je očito to što kod ljudi "pali".

Babuške su bile autentične, osvežavajuće i vrlo simpatične i šteta je što nisu pobedile, jer bi to bila lepa promena.

Potpisujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tačno, Albanija pogotovo, ono je bilo teško zlostavljanje mog sluha :wacko: ja volim horore da gledam, ali ono je čak i za mene bilo strašno, i sluhovno i vizuelno <_<

Švedjanka je super, po meni zaslužena pobeda, na stranu što je izgleda malo ćaknuta ili drogirana, ne znam, ali ima dobru pesmu, odličan nastup i fenomenalnu energiju.

Oni blesavi blizanci - katastrofa :wacko: babuške ili babetine mi se nikako ne svidjaju.

Estonac lep l'o lutka, pesma tu i tamo.

Ovo potpisujem!

Sunce, Estonac sesti, nije lose ;)

Za mene pobednička pesma i nije nešto.

Moj "favorit" je bila Makedonija i Kaliopi.

Željko- imali smo pristojnog i sasvim ok predstavnika. Zaista mi je ok ali više mi se sviđa Kaliopi.

I ovo potpisujem, Zeljko je imao dobru pesmu, ali bilo je i boljih, Kaliopi na primer, ne razumem zasto je toliko lose prosla :huh:

Iskreno mislim da je Zeljko zavrsio treci samo zbog imena i prezimena. Al kad je vec bio treci iznervirala sam se sto nije bio drugi, nego one babetine, bljak :wacko: Glupost ziva...

I Turci su imali jako simpaticnu pesmicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a kako je prosla Italija? Meni je ona bila favorit al nisam uspela da odgledam. Gledala samo prvi deo u utorak <_<

Ova sto je pobedila.. Nit mi smrdi nit mirise. Hocu reci - bas me briga :lol:

Zeljko - nisam cula ni pesmu al kontam da je skoro ista kao i sve njegove predhodne :)

Sto se tice bakica, drago mi je samo zbog toga, sto nisu dosle da predstavljaju svoju zemlju neke sisate polugole "manekenke" nego su eto uveli nesto drugacije. I eto, ispostavilo se da su dobro prosli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.