Evrovizija

odgovora

Objavljeno

cuti nina dobro je sto svakom svom komsiji da glas, jer mi imamo dosta ex yu komsija :lol::lol:

nama odgovara ta situacija.....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cuti nina dobro je sto svakom svom komsiji da glas, jer mi imamo dosta ex yu komsija :lol::lol:

nama odgovara ta situacija.....:)

Ko će kome nego svoj svome :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moze moze...nagovori bacu da se doveze do bgda i pijemo kafu...mada mna mama , ja sam ti onaj tip "stoka iz bloka" :) sto se ne pomera sa novog beograda, ali cu zbog vas da skoknem do centra rado...... ;)

nema sta da me nagovarate, eto mene,cekam vas. Jao bila bi ludnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Zvezde Granda" niti gledam niti znam šta pevaju a kamoli kako se zovu! Milana Stankovića sam čula kako peva tek kada se birala pesma za Evroviziju i mogu vam reći da mi se uopšte ne dopada, reči su bezveze! Nema veze što je Brega napisao!

A što se tiče Evrovizije, nije više ono što je bila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

>>>ovo je Balkan<<<pesma jeste pevljiva ali me Milan nervira...mozda me ne bi nervirao kada ne bi bio plav, ali to je njegova stvar...volim Srbiju i glasacu za Srbiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za Milana! a i za grcku! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se Grcka ekstra svidela. Super im je pesmica.  g015.gif  g015.gif  g015.gif  g015.gif  g015.gif 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мени се ипак више свидјела оригинална верзија пјесме "ОВО ЈЕ БАЛКАН", превише ми је вјештачка, а и чини ми се да му је пукао глас на неколико мјеста... Вукашин ми је суууупер...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stankovic je bio dobar i pesma nam se izdvojila od ostalih ali mi se ne svidja sto su promenili imidz, sto nisu ostavili narodnu nosnju, to je bas bila fora! A i nisu nesto bili uigrani, valjda ce se do finala jos srediti.

Grcka pesma je ekstra!

Jedva cekam da cujem Crnogorce i Hrvate, Makedonci i Bosanci mi nisu bili neki..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja generalno ne volim Bregovica i uopste ne znam ko ga je toliko favorizovao i dao mu da radi pesmu za Eurosong. Sto se pevaca tice, ne slusam Milana, ali mislim da bolje peva od Emine, a Oliver bi sigurno prosao da je imao bolju pesmu, jer sve tri pesme su blago receno, nepovez sa mozgom. Ali dobro, moja deca kad cuju Stankovica, stanu kao hipnotisani, i ne mrdaju dok ne zavrsi, pa ja kad imam nesto da radim po kuci pustim youtube i oni su mirni :) Kladionice kazu da ce pobediti Azerbejdzan, ja sam slusala njihovu pesmu i ne svidja mi se bas nesto, sad, videcemo. Naravno da cu navijati za Milana, sta god mislila o pesmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stankovic je bio dobar i pesma nam se izdvojila od ostalih ali mi se ne svidja sto su promenili imidz, sto nisu ostavili narodnu nosnju, to je bas bila fora! A i nisu nesto bili uigrani, valjda ce se do finala jos srediti.

Grcka pesma je ekstra!

Jedva cekam da cujem Crnogorce i Hrvate, Makedonci i Bosanci mi nisu bili neki..

E ovo se i meni ne svidja. Ne znam sta su hteli uopste da pokazu novom koreografijom, stara se bar uklapala u pesmu, a nova...ne svidja mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja generalno ne volim Bregovica i uopste ne znam ko ga je toliko favorizovao i dao mu da radi pesmu za Eurosong. Sto se pevaca tice, ne slusam Milana, ali mislim da bolje peva od Emine, a Oliver bi sigurno prosao da je imao bolju pesmu, jer sve tri pesme su blago receno, nepovez sa mozgom. Ali dobro, moja deca kad cuju Stankovica, stanu kao hipnotisani, i ne mrdaju dok ne zavrsi, pa ja kad imam nesto da radim po kuci pustim youtube i oni su mirni :) Kladionice kazu da ce pobediti Azerbejdzan, ja sam slusala njihovu pesmu i ne svidja mi se bas nesto, sad, videcemo. Naravno da cu navijati za Milana, sta god mislila o pesmi.

Sanja, mislim isto što i ti! c014.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta mislite o BiH?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, mislim isto što i ti! c014.gif

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta mislite o BiH?

Bolji je nego onaj nas! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko prestavlja crnogorce?

i meni se svidja azerbejdzan i izrael mi je super...

videcemo sta ce milan da uradi...mislim da jedino moze da ga izvuce sto je bregovic radio, ali ne zato sto je pesma super, vec sto je zvucno ime......

videcemo....moje prognoze....:

prvi pet, ali ne ovim redom.....

azerbejdzan

izrael

srbija

grcka

nemacka

mozda lupam ali ajde.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u je..... ladno hrvatska nije prosla.....a pesma i nastup cool....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u je..... ladno hrvatska nije prosla.....a pesma i nastup cool....

A-ha :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prognoza ovde je da ce Lena, Nemica, da pobedi. Pesma je uveliko hit ama bas svuda na zapadu, ovde je i BBC vrti ne zato sto su placeni nego sto je "raja" trazi! Skroz mi je u toku sa vremenom, nema folka (sta bi Slovencima ) i meni se licno svidja ;)

E jedva cekam Jessy Matador-a u finalu- da vidim sta je Francuzima uslo ove godine u glavu :lol::P

Zao mi je sto Litvanija nije prosla jer su mi bili interesantni onako "sijacni" :lol: , Turska mi ima ok sanse al za vrh, ne za pobedu, za Izrael ce proci par decenija da pobedi prvo iz politickih razloga, onda sto nije lako prihvatiti nesto na svima osim jednoj zemlji totalno nepoznatom jeziku...

Eto mog vidjenja "sarade"! Mm i ja smo se slatko ismejali nekim nastupima (gde nestade Svedjanki gitara ), mm se prepao od Gruzijke, ja na Slovence ostala Paf :blink: ali jeste bilo interesantno posebno jer smo kasnije poceli da gledamo i premotali sve one uznemirujuce nastupe. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je nemacka super!!!ali i izrael.....ja generano mislim da izrael ne moze da pobedi iskljucivo iz politickih razloga , a manje vise jezika, jer je i marija serifovic pobedila pevajuci na srpskom....

kotiraju ga visoko videcemo....

nego, nije mi ova evrovizija toliko jako kao npr proslogodisnja ili mi se cini?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je nemacka super!!!ali i izrael.....ja generano mislim da izrael ne moze da pobedi iskljucivo iz politickih razloga , a manje vise jezika, jer je i marija serifovic pobedila pevajuci na srpskom....

kotiraju ga visoko videcemo....

nego, nije mi ova evrovizija toliko jako kao npr proslogodisnja ili mi se cini?!

E Seceru, jel se secas da je Marija tu pesmu otpevala na jos 3-4 jezika pored srpskog? Tu je puno para ulozeno, ciljano na sve grupe i glasace, da svi razumeju i na osnovu jakog teksta u pesmu se zaljube. Ne znam da je i pre i posle nje iko to radio ;)

Iskreno, 90% evrovizijskih pesama su mi plitke, idu na buku, dreku, galamu i spektakl. Nije to po mom ukusu i retko da mogu reci da mi se neka bas dopala... Il kazem da je pevljiva, il da moze da prodje sa recima, al je tad obicno tuzna. Marijina mi se te godine dopala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da...evrovizija je vise show nego sto je izbor za najbolju pesmu a i glasanje se svodi na komsijske veze itd...ali opet, nesto se desava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto mog vidjenja "sarade"! Mm i ja smo se slatko ismejali nekim nastupima (gde nestade Svedjanki gitara )

I ti si primetila? :) Ja gledala al nikako da skontam, pa rekoh da nije nesto sa mnom naopako? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ona zenska iz Dzorzije odlicno peva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I vise mi se svidelo drugo polufinalno vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.