Evrovizija

odgovora

Objavljeno

Da li pratite Evroviziju?Sta mislite o nasem ovogodisnjem prestavniku?koji su vam favoriti?

cujem da smo mi nezvanicno na 1. ili 2. mestu,,,,,,aj' da vidimo i to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja iz BiH glasam za Srbiju! :D

Pjesma je luda, i brzo "ulazi u usi", a djeca je obozavaju! Nadam se da ce biti bar medju prvih 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se ne sviđa pevač, pa samim tim ni pesma, pogotovo kad sam pročitala text, ali to i nije tako bitno, bitan je ritam i koreografija, pa mogu da verujem sudeći po tome da se dobro kotira! Inače u poslednjih nekoliko godina i ne pratim EVROVIZIJU, to mi sve ko neki cirkus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije pobedila pesma vec Milan Stankovic.Meni se vise svidela Oliverova pesma,ali klinke su rekle svoje.I da je pevao "Davorike dajke" pobedio bi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije pobedila pesma vec Milan Stankovic.Meni se vise svidela Oliverova pesma,ali klinke su rekle svoje.I da je pevao "Davorike dajke" pobedio bi.

hahaha

Nisam o tome ni razmisljala- meni je on uvijek bio antipatican, ali, pjesma je nekako bas za Evroviziju, pa sam pocela drugacije da ga gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha

Nisam o tome ni razmisljala- meni je on uvijek bio antipatican, ali, pjesma je nekako bas za Evroviziju, pa sam pocela drugacije da ga gledam.

Videla sam ga uzivo,bio je pola metra od mene.Koliko je puder namazao ono je cudo!I rumenilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa pesma je skroz ok...ritmicna je i pozitivna...nadam se da cemo pobediti...Brega je cudo

Nisam pratila.... kada je finalno vece???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Reci pesme su u sustini bezveze, ne povezane ali ajde ima ritma, mada ne verujem da ce to ove godine da prodje, bar ne mislim da cemo biti medju prvih 5.

Sto se tice pevaca skroz sam neutralna, prvo me je nervirao UZASNO, medjutim kada sam cula par njegovih izjava vidi se da je decko pametan i skroz ok i zaista ima lep glas, sto se tice izgleda to je samo njegova stvar i njegov stil.

Licno ja sam za Eminu, atraktivnija je, zgodna, lepa a i pesma joj je ritmicna mada isto nema logike, to nije izgleda vise toliko bitno :rolleyes:

U svakom slucaju sam za to da od pocetka bira narod a ne SAMO Bregovic ili bilo koja druga poznata licnost(njegov rad postujem naravno, inace ne bi bio toliko cenjen i priznat u svetu) koji na kraju predlozi tri opcije gde su sve pesme samo njegove, pa vi ljudi birajte! Jer na kraju krajeva ljudi su ti koji odaberu pobednika, bar bi tako trebalo da bude ali nije uvek...

U svakom slucaju cu glasati za SRBIJU pa sta bude-bice, sve je to samo zabava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam kažem da moja deca obožavaju pesmu "Ovo je Balkan". Klinci prepoznaju dobar ritam i vedrinu. Važno je da je pesma pozitivna. Ni ja ni muž ne slušamo Milana Stankovića ali mora se priznati da ima predivan, skoro zarazan, glas, čist kao suza... Mislim da je dobar momak. Želimo mu uspeh na EVROVIZIJI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NARAVNO DA CE MI BITI DRAGO AKO POBEDI,ALI.......MISLIM DA NIJE U REDU DA SVE STO BREGA NAPISE BUDE WOUW HITTTTTTTTTTTT,MA DAJ. DA JE NAPISAO TRALALALALA I TO BI BIO HIT.RITAM ULAZI U USI I TO JE SVE. EMININA PESMA JE MNOGO BOLJA,A O IZGLEDU DA NE PRICAMO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni ce biti drago da pobedimo, jer to ipak dosta znaci za beograd.....jer neki kazu da je to samo zabava, ali koliko je samo turista bilo u bgdu za proslu evroviziju u bgd koji su tamo nedelju dana trosili svoje pare.......tako da bilo bi super sa vise strana da pobedimo...bregoviceve pesme su sve tralala, i sve su na isti fazon, dosadan je vise stvarno, ali ajde nema veze....stranci ga vole pa ce to imato mozda i uticaja na evroviziji,,,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni ce biti drago da pobedimo, jer to ipak dosta znaci za beograd.....jer neki kazu da je to samo zabava, ali koliko je samo turista bilo u bgdu za proslu evroviziju u bgd koji su tamo nedelju dana trosili svoje pare.......tako da bilo bi super sa vise strana da pobedimo...bregoviceve pesme su sve tralala, i sve su na isti fazon, dosadan je vise stvarno, ali ajde nema veze....stranci ga vole pa ce to imato mozda i uticaja na evroviziji,,,,,

Šećeru...opet mogu da potpišem tvoj post :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Secer nam cita misli,al bi se mi kontale da smo blize :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kada dođete u Bg...da pijemo kafu...inače ja sam u centru,he,he...

Može šećeru'!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E tek sad sam nasla na YouTube da odgledam Milanceta :lol: i moram reci prvo da o ukusima ne vredi raspravljati, al moj je takav da mi ni Brega ni mali plavi (meni licno neprivlacan, skandinavski tip) ne mogu prodati pesmu... Ionako je Evrovizija farsa koju licno godinama unazad porodicno gledamo da bi se nasmejali! Ima pesama koje su bile ok, al puno manje od svog kica na sceni i razmera do kojih glasanje nema smisla!

Naravno, gledacemo i ove godine! Nego kad je, da snimam? Imamo super voditelja ovde koji se pre kraja programa posteno zapije i krene sa komicnim komentarima da se pocepas od smeha! To mi je najbolji deo veceri :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sve ste me iskulirale....ja vas pitala kada pocinje finale????

neka mi neko odgovori!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li pratite Evroviziju?Sta mislite o nasem ovogodisnjem prestavniku?koji su vam favoriti?

cujem da smo mi nezvanicno na 1. ili 2. mestu,,,,,,aj' da vidimo i to ;)

UOPSTE NE SLUSAM TU VRSTU MUZIKE KOJA JE NA EVROVIZIJI,ali OBOZAVAM DA GLEDAM GLASANJE,A I NASE PREDSTAVNIKE.CERKA MI LUDI ZXA MILANCETOM I BALKANOM,TRUBOM.....NOGICE SE NE ZAUSTAVLJAJU KADA KRENE PESMA.VOLELA BIH DAA POBEDI ZBOG SRBIJE,DA OPET BUDE U BG,ZNACI NAM TO!g19120.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kada dođete u Bg...da pijemo kafu...inače ja sam u centru,he,he...

Može šećeru'!

moze moze...nagovori bacu da se doveze do bgda i pijemo kafu...mada mna mama , ja sam ti onaj tip "stoka iz bloka" :) sto se ne pomera sa novog beograda, ali cu zbog vas da skoknem do centra rado...... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto se evrovizije tice, meni se svidja nemacka...mislim nisam ni cula sve pesme, ali ta mi je zapala za oci...simpa i pevljiva...ali opet navijam za srbiju, pa onda gr....

u koliko sati pocinje u subotu..????

moja drugarica zakazala rodjendan cerki u subotu uvece, moracu ranije da kibnem,,,,xaxaxaxaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Secer nam cita misli,al bi se mi kontale da smo blize :P

pa bicu vam blize kad dodjem, idemo sa mna mama na kafendzi.....trebace nam jedan ceo kafic sa tolikom decom, ali nema veze.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je Milan ok decko, svidja mi se njegov glas.. A Evrovizija jeste postala kao cirkus.. Svako daje glas svom susedu, nista nije objektivno.. p0816.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je Milan ok decko, svidja mi se njegov glas.. A Evrovizija jeste postala kao cirkus.. Svako daje glas svom susedu, nista nije objektivno.. p0816.gif

nema veze samo da se nesto "slavi".....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam cula ostale predstavnike,pa ne mogu da sudim..nasa pesma mi se licno ne svidja ,ali cu je podrzati kao predstavnika nase zemlje,bas zbog gore navedenih razloga(sve ste vec spomenule)..to bi nasoj zemlji mnogo znacilo.inace,ne svidja mi se sta bregovic radi,pogotovo sa ovim kvazi etno pokusajima,jer mislim da ima mnogo ljudi koji se u srbiji time mnogo kvalitetnije i iskrenije bave.milan je mald ,karijera je pored njim i nadam se da ce mu ovo biti dobra odskocna daska.zelim mu mnogo srece!

a evrovizjia,sama po sebi,mislim vec da gubi i na smislu i na znacaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evrovizija??? Ni Evrovizija nije sto je nekad bila... sad se, cini mi se, vise vodi racuna ko je kome komsija da mu doturi koji poen, nego o kvalitetu pevaca, a i svi oni pompezni voditelji me malo nerviraju, ipak volim da odgledam, mada se na kraju ipak razocaram u glasanje.

Milan kao pevac mi se svidja, ali ona Bregoviceva pesma je bas bzvz, ipak drzim joj palceve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.