Sve o vantelesnoj oplodnji

odgovora

Objavljeno

Cao zene ja sam dosla kuci i dovela moje bebe. Srecna sam sto se sve zavrsilo i sto cu za nedelju dana da vadim betu i nadam se da vidim pozitivan rezultat.

Woman je ostala u Bg, ceka ponedeljak i aspiraciju.Nadam se da ce da prodje kao ja ,jer sam stvarno kroz ceo ovaj postupak prosla super (da iskljucimo to sto malo povremeno bolucka,ali tako mora).

Drzite mi fige da UGLEDAM POZITIVNU BETU.

Pozdravljam sve moje zenice koje su se brinule svih ovih dana za mene i moju cimerku iz domestos sobe.SAME CE SE PREPOZNATI

t4801.gif

Ljubim VAS puno puno puno....Vec mi nedostajete.

Draga moja,znas i sama da ce sve biti ok,mora da bude.............:)

pa,kad zakmece dve tvoje i dve Women-kine..........ih,ima da se ori Vranje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::wub: Drzim fige iz sveg srca, i naravno Woman dragoj g13253.gif

pridruzujem sei ja!!!

suncokret, negde sam ti mislim cestitala, ali su ti postovi obrisani pa cu ponoviti:

divan ti je tiker!!! srecno :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao devojke evo mene posle dugo vremena.malisa uz tebe sam znas da i ja cekam betu(23.06).Inace drage devojke koje se tek spremaju za vto morate biti spremne na sve i sve dok ne prodje et nemojte misliti da je gotovo.ja sam primer da sve moze na pola da pukne,nesto cemu se nisam nadala.inace ja sam dobila i hiperstimulaciju,do sad sam primila 4 infuzije i bit ce ih jos i pijem svaki dan 1.5l surutke,4 sveza belanceta i krkam mladi sir kooji ce mi se smuciti do kraja zivota.na aspiraciji mi je izvadjeno 12 folikula i dvugi dan kad smo dosli dr nam je saopstila da su se 4 oplodila od tog 2 imaju promene a 2 se sporo razvijau tako da et nece biti,najverovatnije ce sve propasti jer veliki je rizika vratiti takve embrione.Mi u shoku odemo kuci i pozdravimo se sa svim jer mi je rekla da su sanse 10% da se oporave.Sledeci dan me zove da su malo krenuli na bolje stoa nista ne znaci jer ako ostanu u ovakvom stanju nece biti et al da dodjem za 2 dana.Mi dolazimo i tresemo se oboje i kazu sve je u redu ima cak tri embriona al zbog moje preosetljivosti mi smo se odlucili na dva.i sad ja cekam jos 5 dana,spavam po ceo dan od utrogestona verovatno,idem na infuziju i progesteron depo sva ka tri dana...Tako da drage devojke budite spremne na sve,sve je moguce.mene cak i negativna beta nemoze puno razocarati jer shok sam prezivela sad sam na sve spremna...Ljubim vas sve puno :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja,znas i sama da ce sve biti ok,mora da bude.............:)

pa,kad zakmece dve tvoje i dve Women-kine..........ih,ima da se ori Vranje!

bice MITO BEKRIJO.

Ljubim te i tvoju malu lutkicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao devojke evo mene posle dugo vremena.malisa uz tebe sam znas da i ja cekam betu(23.06).Inace drage devojke koje se tek spremaju za vto morate biti spremne na sve i sve dok ne prodje et nemojte misliti da je gotovo.ja sam primer da sve moze na pola da pukne,nesto cemu se nisam nadala.inace ja sam dobila i hiperstimulaciju,do sad sam primila 4 infuzije i bit ce ih jos i pijem svaki dan 1.5l surutke,4 sveza belanceta i krkam mladi sir kooji ce mi se smuciti do kraja zivota.na aspiraciji mi je izvadjeno 12 folikula i dvugi dan kad smo dosli dr nam je saopstila da su se 4 oplodila od tog 2 imaju promene a 2 se sporo razvijau tako da et nece biti,najverovatnije ce sve propasti jer veliki je rizika vratiti takve embrione.Mi u shoku odemo kuci i pozdravimo se sa svim jer mi je rekla da su sanse 10% da se oporave.Sledeci dan me zove da su malo krenuli na bolje stoa nista ne znaci jer ako ostanu u ovakvom stanju nece biti et al da dodjem za 2 dana.Mi dolazimo i tresemo se oboje i kazu sve je u redu ima cak tri embriona al zbog moje preosetljivosti mi smo se odlucili na dva.i sad ja cekam jos 5 dana,spavam po ceo dan od utrogestona verovatno,idem na infuziju i progesteron depo sva ka tri dana...Tako da drage devojke budite spremne na sve,sve je moguce.mene cak i negativna beta nemoze puno razocarati jer shok sam prezivela sad sam na sve spremna...Ljubim vas sve puno :unsure:

Nemoj ti meni negativna beta.t0115.gif

Moras da mislis pozitivno.Nada poslednja umire.U petak da vidim trocifrenu betu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj ti meni negativna beta.t0115.gif

Moras da mislis pozitivno.Nada poslednja umire.U petak da vidim trocifrenu betu.....

ja se nadam da ce biti i kod tebe i kod woman.kako je ona kad je aspiracija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se nadam da ce biti i kod tebe i kod woman.kako je ona kad je aspiracija

Woman je kako mora da bude napeto. Rade joj danas aspiraciju pa cemo videti sta dalje. Ona vas sve pozdravlja i tesko joj je sto nemoze da kucka i vidi novosti. Zato sam ja tu da joj prenosim pozdrave i poruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj ti meni negativna beta.t0115.gif

Moras da mislis pozitivno.Nada poslednja umire.U petak da vidim trocifrenu betu.....

:lol::lol::lol: TO SE ZOVE POZITIVNA ENERGIJA!!!!

I Love you!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam se sad ukljucila na forum...u subotu, 18.06.2011. mi je uradjen embrio transfer, bilo je 4 embriona, 3 osmocelijska i jedan petocelijski, ceo postupak je bio super, doktorica je jako zadovoljna, ali moram da vas pitam, koji se simptomi mogu pojaviti posle transfera? Mene sada bolucka stomak kao da treba da dobijem, grudi me uzasno bole, stalno mi se spava....pijem Utrogestan 3x2 tablete..hvala vam unapred:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobroo dosla Sofija,ja sam prosle nedelje odradila et i stomak me uzasno boli pogotovo u snu kad se mahinalno okrenem da spavam potrbuske a o grudima da ne pricam(nemam velicinu brusa odgovarajucu).U kojoj si klinici radila vto i kad radis betu? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: TO SE ZOVE POZITIVNA ENERGIJA!!!!

I Love you!!!!!!!

b0248.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke samo da vam javnem da je Woman dobro i da ceka svoje bebice da joj vrate . Pozdravlja vas sve i jako joj nedostajete,stalno pita za vas.

Drzimo joj fige da bude u redu a BICE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobroo dosla Sofija,ja sam prosle nedelje odradila et i stomak me uzasno boli pogotovo u snu kad se mahinalno okrenem da spavam potrbuske a o grudima da ne pricam(nemam velicinu brusa odgovarajucu).U kojoj si klinici radila vto i kad radis betu? <_<

Cao Mladenka, ceo postupak sam radila u klinici Genesis u Novom Sadu, VTO mi je radila dr. Vesna Kopitovic, verujte mi, kakav god ishod postupka da bude, ja imam samo reci hvale za celokupno osoblje ove klinike, a o dr. Kopitovic nemam toliko reci hvale, da bih rekla sve sto zelim, zaista predivna osoba, fantastican strucnjak, mogu da kazem sve naj naj najbolje....a Betu mogu da radim najranije 30.tog, a kada tu treba da radis? I sta mislis, da li ima smisla raditi je ranije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila u Medical centru,kod dr.Garalejic.Nemam ni ja nista da kazem protiv nje stvvarno je i strucna i ljubazna jedino sto ti sve saspe u lice nista ne uvija.Mozda je tako i bolje.Ja radim 23.06 i necu ranije izdrat cu jos3 dana mada sam u pocetku mislila da necu izdrzati.drzi se i uzivaj,izlezavaj se,spavaj i javljaj se sa vestima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila u Medical centru,kod dr.Garalejic.Nemam ni ja nista da kazem protiv nje stvvarno je i strucna i ljubazna jedino sto ti sve saspe u lice nista ne uvija.Mozda je tako i bolje.Ja radim 23.06 i necu ranije izdrat cu jos3 dana mada sam u pocetku mislila da necu izdrzati.drzi se i uzivaj,izlezavaj se,spavaj i javljaj se sa vestima...

[/quote

Nisam te pitala koliko su ti celija izvadili i koliko su ti vratili i kakve su bile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke mene danas bolucka stomak i bas se nerviram. Samo da dodje cetvrtak da prezivim. A sada idem u krevet nema mrdanja.

Nisam mogla da odolim a da ne vidim sta ima.

Drzite mi fige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke mene danas bolucka stomak i bas se nerviram. Samo da dodje cetvrtak da prezivim. A sada idem u krevet nema mrdanja.

Nisam mogla da odolim a da ne vidim sta ima.

Drzite mi fige.

evo drzim, jel mora bas jako zabolece me prsti , hehehe

ma samo ti odmaraj, svi smo uz tebe :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke samo da vam javnem da je Woman dobro i da ceka svoje bebice da joj vrate . Pozdravlja vas sve i jako joj nedostajete,stalno pita za vas.

Drzimo joj fige da bude u redu a BICE.

i ja stalno mislim na nju.. moja najdraza VTO cekalica, bas mi nedostaje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke mene danas bolucka stomak i bas se nerviram. Samo da dodje cetvrtak da prezivim. A sada idem u krevet nema mrdanja.

Nisam mogla da odolim a da ne vidim sta ima.

Drzite mi fige.

od sveg srca ti držim fige.

CMOK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila u Medical centru,kod dr.Garalejic.Nemam ni ja nista da kazem protiv nje stvvarno je i strucna i ljubazna jedino sto ti sve saspe u lice nista ne uvija.Mozda je tako i bolje.Ja radim 23.06 i necu ranije izdrat cu jos3 dana mada sam u pocetku mislila da necu izdrzati.drzi se i uzivaj,izlezavaj se,spavaj i javljaj se sa vestima...

Cao Mladenka,

nisam te pitala samo koliko su ti jajnij celija izvadili, koliko je oplodjeno i koliko ti je vraceno? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Малиша, чекамо четвртак кад ћеш нам објавити огромну бету, пуно ми поздрави Воман и реци јој да јој држим фиге.

Младенка и теби желим огромну бету.

Hvala,hvala,hvala a dal cu izdrzati do sutra to cemo da vidimo...kisssssssss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao Mladenka,

nisam te pitala samo koliko su ti jajnij celija izvadili, koliko je oplodjeno i koliko ti je vraceno? :)

Imas moj opsirni odgovor od pre nekoliko dana(al ces se nacitati).kakve su bile nemama pojma il mi nije rekla il je od silnog shoka nisam registrovala.Uglavnom su jedva vraceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam se sad ukljucila na forum...u subotu, 18.06.2011. mi je uradjen embrio transfer, bilo je 4 embriona, 3 osmocelijska i jedan petocelijski, ceo postupak je bio super, doktorica je jako zadovoljna, ali moram da vas pitam, koji se simptomi mogu pojaviti posle transfera? Mene sada bolucka stomak kao da treba da dobijem, grudi me uzasno bole, stalno mi se spava....pijem Utrogestan 3x2 tablete..hvala vam unapred:)

Super Sofija samo napred!!! I mene je onako tistilo kao da cu da dobijem ali to se NIJE desilo :rolleyes: negde 8 i 9 dana od embrio transfera!!! Zelim ti svu srecu jos malo izdrzi,nemoj mnogo da se kreces i sto vise lezi i spavaj!! ZELIM TI TROCIFRENU BETU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke mene danas bolucka stomak i bas se nerviram. Samo da dodje cetvrtak da prezivim. A sada idem u krevet nema mrdanja.

Nisam mogla da odolim a da ne vidim sta ima.

Drzite mi fige.

Malisa bice sve u redu!!! Ne panici,to su sve prateci simptomi++++++ ZELIM SVIMA VEEELIKE BETE!!!! Ajde pa da napravimo veliki fudbalski tim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malisa bice sve u redu!!! Ne panici,to su sve prateci simptomi++++++ ZELIM SVIMA VEEELIKE BETE!!!! Ajde pa da napravimo veliki fudbalski tim!!!
poohthanksforyourrequest.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.