Sve o vantelesnoj oplodnji

odgovora

Objavljeno

A sutr CIKlOPROGINOVA pa sta mi bog da... :(

Zasto cikloproginova????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto cikloproginova????

Pa krecem sa pripremom za vto,sto pitas izvini jel mislis da ne treba?Ja nemam pojma tako mi je rekla dr da tako ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa krecem sa pripremom za vto,sto pitas izvini jel mislis da ne treba?Ja nemam pojma tako mi je rekla dr da tako ide

Ma nemam ti ja pojma isto kao i ti, ne znam sta me ceka, samo znam da kod svake zene daju drugacije terapije, zene sa kojima sam pricala prvo piju kontracepciju,pa onda se bockaju potkozno i na kraju u debelo meso pa im se tek onda radi transfer, ali od klinike do klinike su velike razlike nemoj da slusas tudja iskustva, valjda doktori znaju kome sta treba.Ja od 10. pocnjem da pijem kontraceptivne pilule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nemam ti ja pojma isto kao i ti, ne znam sta me ceka, samo znam da kod svake zene daju drugacije terapije, zene sa kojima sam pricala prvo piju kontracepciju,pa onda se bockaju potkozno i na kraju u debelo meso pa im se tek onda radi transfer, ali od klinike do klinike su velike razlike nemoj da slusas tudja iskustva, valjda doktori znaju kome sta treba.Ja od 10. pocnjem da pijem kontraceptivne pilule.

Koliko sam ja skontala kontraceptivne pilule se daju kad postoji bilo kakvo odstupanje u hormonima a ja sam prosla inseminaciju skoro pa su mi jajnici polu spremni od te stimulacije.pijem ciklo.21 dan pa onda dobijam i krecem sa inekcijama. Tako bar su mi rekli neznam mozda bude odstupanja nekih.U kojoj klinici radis?Kod kog lekara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke evo mene posle ni ja ne znam koliko dana, ne zato sto ne zelim da se druzim sa vama nego ovako malo mislim na ono sto me ceka.

Stigo mi mail 28.04 i plan za VTO . Iznenadila sam se kad sam procitala sta me i kad ceka. Ja sam mislila da ovaj mesec pijem pilule i da sve pripremim kad ono mucak. Pilule pijem samo 18 dana a vec od 11.05 pocinjem da se bockam.Ako sve bude islo kako treba ja bi vec oko 6.06 trebalo da ocekujem ET.

Malo sam se razocarala zato sto nova WOMAN ne ide sa mnom, ali daj boze da nam uspe pa nije bitno koja ce kad.

Uhvatila me panika i zato gledam da sto vise vremena provedem van kuce i da ne mislim na to sta me ceka, a ujedno se i radujem zato sto ce sve da bude gotovo.

Mislim na vas i puno vas ljubim i pozdravljam. Cekalice moje budite mi dobro ,vesele kao i uvek mislite bar malo na mene a ja cu brzo nadam se sa dobrim vestima.t4308.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je doktorka uradila prvi ultra zvuk i jasno se vide dve bebe...mislim embriona 2 kom.!!!! Nadam se da će sve ići svojim tokom!!! t1804.gif

Ljubim te u bebe...t4804.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke evo mene posle ni ja ne znam koliko dana, ne zato sto ne zelim da se druzim sa vama nego ovako malo mislim na ono sto me ceka.

Stigo mi mail 28.04 i plan za VTO . Iznenadila sam se kad sam procitala sta me i kad ceka. Ja sam mislila da ovaj mesec pijem pilule i da sve pripremim kad ono mucak. Pilule pijem samo 18 dana a vec od 11.05 pocinjem da se bockam.Ako sve bude islo kako treba ja bi vec oko 6.06 trebalo da ocekujem ET.

Malo sam se razocarala zato sto nova WOMAN ne ide sa mnom, ali daj boze da nam uspe pa nije bitno koja ce kad.

Uhvatila me panika i zato gledam da sto vise vremena provedem van kuce i da ne mislim na to sta me ceka, a ujedno se i radujem zato sto ce sve da bude gotovo.

Mislim na vas i puno vas ljubim i pozdravljam. Cekalice moje budite mi dobro ,vesele kao i uvek mislite bar malo na mene a ja cu brzo nadam se sa dobrim vestima.t4308.gif

Draga moja u istom smo,ja sam vec pocela piti cikloproginovu i oko 20.05.krecem sa bockanjem.Znaci da cemo ja i ti u isto vreme da radimo ET,sto mi ipak nesto znaci da imam nekog da delim iskustvo.Uzivaj dok jos mozes,i javljaj se.Sta pijes sad i imas li neke smetnje? Ja sw samo osecam naduveno ko balon... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mladenka i Mališa držim palčeve da sve super prođe...baš mi je drago što vam se približava taj dan...pa i Woman da vam se uskoro pridruži... :rolleyes:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja u istom smo,ja sam vec pocela piti cikloproginovu i oko 20.05.krecem sa bockanjem.Znaci da cemo ja i ti u isto vreme da radimo ET,sto mi ipak nesto znaci da imam nekog da delim iskustvo.Uzivaj dok jos mozes,i javljaj se.Sta pijes sad i imas li neke smetnje? Ja sw samo osecam naduveno ko balon... <_<

Pijem YASMIN kontracepcione pilule do 18.05 a pocela sam 01.05. tako da nemam jos nikakve promene a od 11.05 se bockam . Treba da idem za Bg po injekcije i na UZ. Cekam rezultate briseva koje moram da ponovim za svaki slucaj. i ako bude sve u redu nastavljamo sa bockanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U kojoj klinici radis?Kod kog lekara

U Jevremovoj, kod dr. Janicijevic

Malo sam se razocarala zato sto nova WOMAN ne ide sa mnom, ali daj boze da nam uspe pa nije bitno koja ce kad.

t4308.gif

Bas tako nije bitno koja ce kad samo da mi ugledamo nase bebice, samo da znas da mi bez tebe nece biti lako :( :(

.pa i Woman da vam se uskoro pridruži... :rolleyes:;)

s0809.gif evo me i ja stizem za njima uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima na podrsci i zeljama,divni ste.jel neko pio cikloproginovu i jel imao neke simptome,ja sam ko omanji baloncic...samo da me neko probusi lepse bi se osecala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic hvala na podrsci :wub: :wub: :wub:

mladenka dodji u temu cekamo plusice mislim da tu ima zena koje su pile cikloprogniovu, mozda ces naci odgovor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Jevremovoj, kod dr. Janicijevic

Bas tako nije bitno koja ce kad samo da mi ugledamo nase bebice, samo da znas da mi bez tebe nece biti lako :( :(

s0809.gif evo me i ja stizem za njima uskoro

m0981.gifJa sam tuzna ne znam kako cu ovo sama da prebrodim.Ali nadam se cudu da me obradujes 10.05 da mi kazes da ces i ti brzo pa da idemo na plan 1 .

Plan 1 je dogovor od pre nedelju dve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mladenka i mališa, želim sve najlepše i puno uspeha u ovoj misiji, a našoj Woman da se što pre pridruži. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke evo mene posle ni ja ne znam koliko dana, ne zato sto ne zelim da se druzim sa vama nego ovako malo mislim na ono sto me ceka.

Stigo mi mail 28.04 i plan za VTO . Iznenadila sam se kad sam procitala sta me i kad ceka. Ja sam mislila da ovaj mesec pijem pilule i da sve pripremim kad ono mucak. Pilule pijem samo 18 dana a vec od 11.05 pocinjem da se bockam.Ako sve bude islo kako treba ja bi vec oko 6.06 trebalo da ocekujem ET.

Malo sam se razocarala zato sto nova WOMAN ne ide sa mnom, ali daj boze da nam uspe pa nije bitno koja ce kad.

Uhvatila me panika i zato gledam da sto vise vremena provedem van kuce i da ne mislim na to sta me ceka, a ujedno se i radujem zato sto ce sve da bude gotovo.

Mislim na vas i puno vas ljubim i pozdravljam. Cekalice moje budite mi dobro ,vesele kao i uvek mislite bar malo na mene a ja cu brzo nadam se sa dobrim vestima.t4308.gif

E Mališa, super što kreće avantura života. Držimo fige da nas obraduješ.

želim ti sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima na podrsci i zeljama,divni ste.jel neko pio cikloproginovu i jel imao neke simptome,ja sam ko omanji baloncic...samo da me neko probusi lepse bi se osecala :D

Pila sam ja 2 meseca, meni nije ništa pomogla, čak mi je odmogla, ali ti je sad piješ zbog drugih razloga...nisam ništa osećala, mislim neke promene, ali ja sam pre pila kontraceptivne pilule, pa mi se valjda organizam navikao na hormone i nisam ništa posebno osećala, neke tegobe i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim buducim i sadasnjim mamama!!! Moje bebe su dobro,napreduju , a i ja se osecam odlicno i sada smo u trecem mesecu!

Saosecam sa svima koji su u postupku za VTO i dalje porucujem : Ne opterecujte se...sve imamo individualne osecaje! Opustite se i ne slusajte mnogo sa strane,jer vas to dodatno opterecuje i stvara bespotrebnu tenziju!s0824.gifs0824.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene držim vam fige...dabogda do jeseni sve bile trudne!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubim vas sve.t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i tebi istrajna,pretpostavljam da te zanima Vto....pisi nam tvoja iskustva,nasa mozes procitati,ovde ili u temu cekamo plusice.

g20023.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene ja sam dosla kuci i dovela moje bebe. Srecna sam sto se sve zavrsilo i sto cu za nedelju dana da vadim betu i nadam se da vidim pozitivan rezultat.

Woman je ostala u Bg, ceka ponedeljak i aspiraciju.Nadam se da ce da prodje kao ja ,jer sam stvarno kroz ceo ovaj postupak prosla super (da iskljucimo to sto malo povremeno bolucka,ali tako mora).

Drzite mi fige da UGLEDAM POZITIVNU BETU.

Pozdravljam sve moje zenice koje su se brinule svih ovih dana za mene i moju cimerku iz domestos sobe.SAME CE SE PREPOZNATI

t4801.gif

Ljubim VAS puno puno puno....Vec mi nedostajete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Mališa...toliko sam mislila na tebe, Woman, Suncokret...i jedva čekam da to sve prođe kako treba...

103470,xcitefun-congratulation-graphics-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene ja sam dosla kuci i dovela moje bebe. Srecna sam sto se sve zavrsilo i sto cu za nedelju dana da vadim betu i nadam se da vidim pozitivan rezultat.

Woman je ostala u Bg, ceka ponedeljak i aspiraciju.Nadam se da ce da prodje kao ja ,jer sam stvarno kroz ceo ovaj postupak prosla super (da iskljucimo to sto malo povremeno bolucka,ali tako mora).

Drzite mi fige da UGLEDAM POZITIVNU BETU.

Pozdravljam sve moje zenice koje su se brinule svih ovih dana za mene i moju cimerku iz domestos sobe.SAME CE SE PREPOZNATI

t4801.gif

Ljubim VAS puno puno puno....Vec mi nedostajete.

:wub::wub: Drzim fige iz sveg srca, i naravno Woman dragoj g13253.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Mališa...toliko sam mislila na tebe, Woman, Suncokret...i jedva čekam da to sve prođe kako treba...

103470,xcitefun-congratulation-graphics-

Hvala draga Filipa :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mališa, držimo fige nego šta.

I drago mi je što si dobro prošla i da sad samo čekomo pozitivnu betu.

I nadam se da će i Woman proći kao ti

t4837.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.