Sve o vantelesnoj oplodnji

odgovora

Objavljeno

jaooooo zilijen mogu samo da zamislim kako sad lebdis od srece....to je divno,uzivaj i opusti se .....nadam se da ces nas vuci za noseve :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je doktorka uradila prvi ultra zvuk i jasno se vide dve bebe...mislim embriona 2 kom.!!!! Nadam se da će sve ići svojim tokom!!! t1804.gif

Cestitam na trudnoci! :wub:

Uzivaj u njoj, zelim da ti brzo i lako sve protece! Dvije bebe, divno! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je doktorka uradila prvi ultra zvuk i jasno se vide dve bebe...mislim embriona 2 kom.!!!! Nadam se da će sve ići svojim tokom!!! t1804.gif

Čestitam!!!

Želim ti laku trudnoću! Uživaj! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je doktorka uradila prvi ultra zvuk i jasno se vide dve bebe...mislim embriona 2 kom.!!!! Nadam se da će sve ići svojim tokom!!! t1804.gif

CESTITAM ti od srca. Najlepse je kad su blizanci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je doktorka uradila prvi ultra zvuk i jasno se vide dve bebe...mislim embriona 2 kom.!!!! Nadam se da će sve ići svojim tokom!!! t1804.gif

Draga, drago mi je kao da se meni desilo.

Sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je doktorka uradila prvi ultra zvuk i jasno se vide dve bebe...mislim embriona 2 kom.!!!! Nadam se da će sve ići svojim tokom!!! t1804.gif

Super!!! Javljaj nam sve, baš se radujem!!!

t8622.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prosla komisijuuuuuuuuuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prosla komisijuuuuuuuuuuu

Jupiii!!!h13003.gif Je li to prvostepena komisija ili ona poslednja, krećeš sad sa terapijom ili kako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prosla komisijuuuuuuuuuuu

Bravvooo!!! Nek krene...h13006.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je bila ona drugostepena kom,rece mi nacelnica da sad cekam poziv iz klinike samo neznam hoce li mi moci ista raditi pre septembra,posto kao ako dobijem do 1.05.mogu se ubaciti do juna da mi odrade ako dobijem posle tog cekam septembar.Ja se nadam brzom pozivu i da cu dobit oko 29.04. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je bila ona drugostepena kom,rece mi nacelnica da sad cekam poziv iz klinike samo neznam hoce li mi moci ista raditi pre septembra,posto kao ako dobijem do 1.05.mogu se ubaciti do juna da mi odrade ako dobijem posle tog cekam septembar.Ja se nadam brzom pozivu i da cu dobit oko 29.04. :blink:

Super sto si prosla komisiju :) :) al ovo oko ciklusa je smor, pa kada te oni budu pozvali sa klinike cekas prvu menstruaciju i pocinjes sa lekovima, kakve veze ima kada ces da dobijes ...pih strasno :blink: evo ja sad cekam vesticu i krecem sa lekovima, mucno je dok cekas da te oni pozovu, a kad te pozovu to je gotovo ;) ;) Nadam se da cemo poceti u isto vreme i deliti iskustva :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао баш безвезе ако чекаш до септембра, ако добијеш после 1.05 јел можеш на пример да промениш клинику па да ти раде раније.

Pa neverujem da se moze menjati klinika al veruj mi da jednim delom mene bi i volela da bude u septembru da malo iskuliram a drugi deo mene hoce da zavrsi sto pre.ma kako bude nek ide tako vise se ne nerviram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super sto si prosla komisiju :) :) al ovo oko ciklusa je smor, pa kada te oni budu pozvali sa klinike cekas prvu menstruaciju i pocinjes sa lekovima, kakve veze ima kada ces da dobijes ...pih strasno :blink: evo ja sad cekam vesticu i krecem sa lekovima, mucno je dok cekas da te oni pozovu, a kad te pozovu to je gotovo ;) ;) Nadam se da cemo poceti u isto vreme i deliti iskustva :rolleyes: :rolleyes:

A jesu tebe zvali iz jevremove kad ti pocinjes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jesu tebe zvali iz jevremove kad ti pocinjes?

Jesu i bila sam u cetvrtak na pregled i razgovor (ne pratis temu cekalica :lol: :lol: ), kada dobijem pocinjem sa lekovima to ce biti oko 10. maja, aj pozuri pa da budemo zajedno u svemu tome :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, moje drage, ČESTITAM NA LEPIM VESTIMA, samo napred! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu i bila sam u cetvrtak na pregled i razgovor (ne pratis temu cekalica :lol: :lol: ), kada dobijem pocinjem sa lekovima to ce biti oko 10. maja, aj pozuri pa da budemo zajedno u svemu tome :D :D

pa ja i ti cemo verovatno krenuti u isto vreme,extra :rolleyes: .taman da se bodrimo,naravno ako mene zovnu uskoro,al rekla mi je dr da ce me zvati uskoro trebalo bi vec do 01.05.Jedino ako me ne zeznu praznici.I sta su tebi rekli kakvu terapiju pocinjes,hoces da pijes nesto il odmah inekcije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo pijem pilule 28 dana pocev od dana kada dobijem, zatim primam one potkozne bocke i poslednjih 7-15 dana bockam se u debelo meso tj. guzu :(:angry::( i kada me dobro napumpaju hormonima rade embriotransfer. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo pijem pilule 28 dana pocev od dana kada dobijem, zatim primam one potkozne bocke i poslednjih 7-15 dana bockam se u debelo meso tj. guzu :(:angry::( i kada me dobro napumpaju hormonima rade embriotransfer. :P

Tako je i meni rekla dr da cu i ja.Na komisiji je bila jedna devojka koja drugi put radi vto,i kaze da uopste nijw osecala da prima hormone da nikakvu promenu na sebi nije osecala,to mi bas cudno bilo kad mi je pricala... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila na UZ i bebci su dobro,fino napreduju i vide se otkucaji srca!!! Baš sam bila uzbudjena!!! :o:D

Podrška svim budućim mamama i moja poruka je: Što Manje opterećenja i ne udubljujte se previše u tudje osećaje u pripremi za Vantelesnu...sve je individualno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila na UZ i bebci su dobro,fino napreduju i vide se otkucaji srca!!! Baš sam bila uzbudjena!!! :o:D

Podrška svim budućim mamama i moja poruka je: Što Manje opterećenja i ne udubljujte se previše u tudje osećaje u pripremi za Vantelesnu...sve je individualno!

JAOO super :D:D:D ,uzivaj.Mene su zvali sa klinike oko 01.05. krecem sa pripremama kad dobijem....

HRISTOS VOSKRESE<SRETAN PRANIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAOO super :D:D:D ,uzivaj.Mene su zvali sa klinike oko 01.05. krecem sa pripremama kad dobijem....

HRISTOS VOSKRESE<SRETAN PRANIK

VAISTINU VASKRESE!!!!

Srecan i tebi praznik i bas je super sto su te pozvali...neces cekati septembar i bicemo u isto vreme u istom sosu ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAOO super :D:D:D ,uzivaj.Mene su zvali sa klinike oko 01.05. krecem sa pripremama kad dobijem....

HRISTOS VOSKRESE<SRETAN PRANIK

Bravooo!!! :D:D Opušteno i srećno!!! Vaistinu srećno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dame moje jel bila neka od vas u manastiru Koporin,planiram da idem sutra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila na UZ i bebci su dobro,fino napreduju i vide se otkucaji srca!!! Baš sam bila uzbudjena!!! :o:D

Podrška svim budućim mamama i moja poruka je: Što Manje opterećenja i ne udubljujte se previše u tudje osećaje u pripremi za Vantelesnu...sve je individualno!

g34077.gif

BAš sam mislila na tebe.

Srca mala dva, sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sutr CIKlOPROGINOVA pa sta mi bog da... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.