Sve o vantelesnoj oplodnji

odgovora

Objavljeno

Nemoj da se sekiras...u odnosu na nalaze leksr pravi protokol za vto gde ce shodno tvom problenu biti odredjena stimulacija... nemoj da se sekiras...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, lakse mi je sada :)

Hvalaaa :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da se predstavim napokon, jer dugo citam vasa dopisivanja na ovu temu i mnogo mi pomazete. Moj muz i ja smo u toku prvog procesa vto u Feroni, volela bih da cujem vasa iskustva o dr Kopitovic, ona nas vodi.

Trenutno sam na stimulaciji i danas sam se bas rastuzila jer izgleda ne reagujem najbolje na datu hormonsku terapiju tako da mi je sada dodat i novi lek, Klomifen a zakazano mi je novo vadjenje krvi za sl nedelju pa da vidimo kako cu da reagujem.

Da li je neka od vas voljna da podeli sa mnom iskustvo na temu procesa stvaranja jc i zasto sa svoje 33, bez ikada ikakvih ginekoloskuh problema, ovako slabije reagujem i da li treba da se mnogo brinem?:/

Hvalaaaaa i srecno svima koje su upravo zapocele i vec duze vremena prolaze kroz proces vto.

:)))

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi kaze, kada se potpisuju formulari za komisiju, odnosno izjava o zamrzavanju embriona, da li to zamrzavanje placa fond ili placa fizicko lice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece,da li moze neko da mi kaze kada se prikupe svi papiri za vto o trosku drzave koliko se cekan na odlazak na prvu komisuju?da li se samo ode ili se zakazuje?Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan!  Ja i moj muz se spremamo za vantelesnu preko pokrajine ! Posto smo iz Panceva radili bi u Bg zbog blizine.Molim vas preporuku za kliniku , dvoumimo se izmedju Jevremove , Specijalne bolnice Beograd, Bis intermedikus ili Teofanovic. Od pokrajine smo dobili 200.000 za postupak, koliko ce nam jos trebati za doplatu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan!  Ja i moj muz se spremamo za vantelesnu preko pokrajine ! Posto smo iz Panceva radili bi u Bg zbog blizine.Molim vas preporuku za kliniku , dvoumimo se izmedju Jevremove , Specijalne bolnice Beograd, Bis intermedikus ili Teofanovic. Od pokrajine smo dobili 200.000 za postupak, koliko ce nam jos trebati za doplatu?

Ja sam isto iz Pančeva ali sam pred postupak promenila prebivalište na Beograd i potpuno sve uradila besplatno u trošku grada/države.. Radili smo u Jevremovoj, hvala Bogu uspešno. Isto tako znam da i bez promene prebivališta možeš sigurno u Novom Sadu u Feroni takođe o trošku države ceo postupak.. Mislim da ispod 3-4.000€ ne izađe ceo postupak nažalost, ali to nagađam, nemam informaciju

Kezebeka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.