Sve o vantelesnoj oplodnji

odgovora

Objavljeno

BETA JE 930.0 NA 11 DAN CIKLUSA ŠTO ZNAČI DA NAS IMA VIŠE!!!!!!!!!!

Cestitamoooooooooooooooooo....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BETA JE 930.0 NA 11 DAN CIKLUSA ŠTO ZNAČI DA NAS IMA VIŠE!!!!!!!!!!

Jelena cestitam od srca, nek je sa srecom!!! :) :) :)

t8622.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BETA JE 930.0 NA 11 DAN CIKLUSA ŠTO ZNAČI DA NAS IMA VIŠE!!!!!!!!!!

Super, baš mi je drago, izgleda da je navijanje za betu pomoglo ;)ČESTITAM TI!!!h13046.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BETA JE 930.0 NA 11 DAN CIKLUSA ŠTO ZNAČI DA NAS IMA VIŠE!!!!!!!!!!

CESTITAM od srca.

Posle svega sto cujem ovih dana ovo je jedna prelepa vest.zelim ti t61004.gifa moze kao drugi jedant61005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke jedan korak je gotov.Prosla je komisija.Sada cekam ponedeljak i da se ide za Nis.

Drago mi je da sve lepo napreduje...Držim palčeve da i dalje bude tako, pa i ti da nas uskoro obraduješ kao Jelena...a možda i ranije nego što misliš, kažeš da ste ovaj mesec bili vredni :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je da sve lepo napreduje...Držim palčeve da i dalje bude tako, pa i ti da nas uskoro obraduješ kao Jelena...a možda i ranije nego što misliš, kažeš da ste ovaj mesec bili vredni :P

Vredno smo radili, pa videcemo.Jelena me bas obradovala jer sam se bas ubedacila posle silnih pregleda i juce posle komisije.Nadam se da ce se VTO isplatiti.nadam se.t2618.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BETA JE 930.0 NA 11 DAN CIKLUSA ŠTO ZNAČI DA NAS IMA VIŠE!!!!!!!!!!

Čestitam od srca!!! A verujem da će ovo da ohrabri i druge devojke da ne odustaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BETA JE 930.0 NA 11 DAN CIKLUSA ŠTO ZNAČI DA NAS IMA VIŠE!!!!!!!!!!

Znaci nismo uzalud navijale :D ...jao kako si me obradovala eto zasto te boluckao stomak malecki se gurkaju t8738.gif

obavestavaj nas o svemu pliiiizzzzzz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BETA JE 930.0 NA 11 DAN CIKLUSA ŠTO ZNAČI DA NAS IMA VIŠE!!!!!!!!!!

je li od ebriotransfera ili od ciklusa (930)

izvini sto te pitam jako mi je bitno

i da li si imala neko krvarenje svetlo crvenkasti trag bolje reci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BETA JE 930.0 NA 11 DAN CIKLUSA ŠTO ZNAČI DA NAS IMA VIŠE!!!!!!!!!!

CESTITAM!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

je li od ebriotransfera ili od ciklusa (930)

izvini sto te pitam jako mi je bitno

i da li si imala neko krvarenje svetlo crvenkasti trag bolje reci

Od ET 11 dan,bila sam jako uzbuđena pa nisam primetila grešku.Danas sam vadila ponovo na 13 dan od ET i sada je 1950

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od ET 11 dan,bila sam jako uzbuđena pa nisam primetila grešku.Danas sam vadila ponovo na 13 dan od ET i sada je 1950

Super Jeco, to su fantasticne vesti.

I hvala na odgovoru. :)

Cestitam jos jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene samo da vas obavestim o razvoju mog plana JA IZGLEDA NECU U CETVRTAK NA KOMISIJU :( Ubija me ova neizvesnost,daj da pocnemo vise sa tim i zavrsimo pa kako bude :blink: U Nisu nemaju odredjen datum za komisiju pa su mi rekli da pozovem sutra ili prekosutra,znaci mozda odem tek sledece nedelje :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene samo da vas obavestim o razvoju mog plana JA IZGLEDA NECU U CETVRTAK NA KOMISIJU :( Ubija me ova neizvesnost,daj da pocnemo vise sa tim i zavrsimo pa kako bude :blink: U Nisu nemaju odredjen datum za komisiju pa su mi rekli da pozovem sutra ili prekosutra,znaci mozda odem tek sledece nedelje :angry:

Žao mi je što je tako ispalo, ali gledaj na to sa vedrije strane, dok ti oni zakažu, vi ga možda i napravite sami :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzi me bre vise da se t1507.gif...uffff da mi je neko pricao dok sam bila devojka da ce sex da mi dosadi -ubila bi ga :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, ajde, nemoj da kukaš, nego što kaže moja dr-stisni muža!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzi me bre vise da se t1507.gif...uffff da mi je neko pricao dok sam bila devojka da ce sex da mi dosadi -ubila bi ga :blink:

Ne kukaj nego na poso mozda ti je sudjeno ovaj mesec da ga napravite .Ionako pijes ocajnicu .Mislim da tu nesto mirise na plusic ovog meseca.Glavu gore i RAD RAD I SAMO RAD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ovako, zakazano je u ponedeljak 7.3 u 7.30 na komisiju u Nis . Sta ce biti videcemo. Nadam se da cu da prodjem dalje.t2027.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ovako, zakazano je u ponedeljak 7.3 u 7.30 na komisiju u Nis . Sta ce biti videcemo. Nadam se da cu da prodjem dalje.t2027.gif

Ma to je formalno bre nema tu `nadam se` IDES I TACKA ...a ja cu za tobom pa kad stignem t0481.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ovako, zakazano je u ponedeljak 7.3 u 7.30 na komisiju u Nis . Sta ce biti videcemo. Nadam se da cu da prodjem dalje.t2027.gif

Ma prolaziš, kako da ne prođeš kad imaš ovakve navijače, vidi koliko nas je i svi uz tebe!h13088.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to je formalno bre nema tu `nadam se` IDES I TACKA ...a ja cu za tobom pa kad stignem t0481.gif

Ti spavalice da cutis , da si ustala na vreme sve bi bilo ok. LJUTA SAM TI>t1940.gif OSTAVILA SI ME SAMU>Znas da ne volim sto idem sama.t4110.gifGde si cekam te.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke HVALA Ljubim vas puno puno puno

Sve ovo mi puno znaci.(veliki sam panicar u poverenje)t4705.gifSuper je osecaj kad imas ovakve prijatelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, drugarica moja je uradila transfer sada u subotu, odnosno 5. marta, sada leskari a ja joj spremam po kuci. Mi smo danas, a danas joj je bio drugi dan od transfeta embriona, radile test i bio je negativan. Zanima nas kada mozemo da uradimo test a da budemo sigurne u njegovu tacnost i da nije prepano!? Ona inace i pusi pa nas zanima i da li ima neka trudnica koja pusi i koliko je to od znacaja,da li moze imati nekih posledica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, drugarica moja je uradila transfer sada u subotu, odnosno 5. marta, sada leskari a ja joj spremam po kuci. Mi smo danas, a danas joj je bio drugi dan od transfeta embriona, radile test i bio je negativan. Zanima nas kada mozemo da uradimo test a da budemo sigurne u njegovu tacnost i da nije prepano!? Ona inace i pusi pa nas zanima i da li ima neka trudnica koja pusi i koliko je to od znacaja,da li moze imati nekih posledica?

Pošto je radila VTO ne vredi da radi kućni test pogotovo tako rano,on pokazuje kad je beta oko 150 -200 a to je tek tamo 14 dan od ET.Betu može da vadi na 10 dan od ET a dotle neka bude strpljiva. Pušenje nije zdravo inače ali ako već puši nema razloga da ga ostavlja sem ako ne puši previše.Koja cigareta da prekrati vreme i malo ubije nervozu,znam kako joj je.Ja sam ostavila pušenje u 5 nedelji trudnoće jer mi je jako muka i svi mi mirisi smetaju pa i dim cigarete,tako da ni mm više ne puši u toj prostoriji gde sam ja,nego izađe napolje....Puno pozzz i želim joj trocifrenu betu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala puno na podrsci i mi se nadamo najboljem!!

Jedino sto imamo od novosti to e da joj zuji u usima,osula se po licu i nesto je ziga dole na levoj strani, da li je neko imao slicna iskustva od vas koji ste isli na vto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.