Sve o vantelesnoj oplodnji

odgovora

Objavljeno

Ćao drage trudnice i trudilice ,ja sam radila VTO u NS u Genezisu.ET mi je urađen 12.2. i sad leškarim i nadam se pozitivnoj beti.Ja sam prezadovoljna i dr i sestricama na klinici.Urađen mi je ICSI i vraćena tri osmoćeliska embriona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage trudnice i trudilice ,ja sam radila VTO u NS u Genezisu.ET mi je urađen 12.2. i sad leškarim i nadam se pozitivnoj beti.Ja sam prezadovoljna i dr i sestricama na klinici.Urađen mi je ICSI i vraćena tri osmoćeliska embriona

ohooo Jelenaaa ajde ajde pa da ti se prime ako ne sve tri onda dve ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao drage trudnice i trudilice ,ja sam radila VTO u NS u Genezisu.ET mi je urađen 12.2. i sad leškarim i nadam se pozitivnoj beti.Ja sam prezadovoljna i dr i sestricama na klinici.Urađen mi je ICSI i vraćena tri osmoćeliska embriona

Leskari i uzivaj ..... :rolleyes: pa nas obraduj.Puno pozdrava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam,nego secam se kad sam ja lezala u Narodnom frontu 2007god,da je jedna zena bila tu oko 3 nedelje primala terapije,pratili su joj stanje i onda su joj uradili VTO,pa sam mislila da je i sad tako :(

Veruj mi nema potrebe da lezis. Zivis potpuno noramlno tih dana. Mozes sama sebi da dajes terapiju ili da nadjes nekog da ti daje, oni ce ti vec reci kad treba da uredis koje nalaze i dolazices na uz od9 ili 10 dana ciklusa. Ako si daleko od Bgd, mozda nije lose da razmislis o iznajmljivanju sobe jer od 10 dana ces ici na uz svaki ili svaki drugi dan i jos posle et mozes da odlezis dan, dva. Ja znam mnoge devojke koje nisu iz Bgd, da su tako radile ili bile kod prijatelja ili rodbine tih par dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi nema potrebe da lezis. Zivis potpuno noramlno tih dana. Mozes sama sebi da dajes terapiju ili da nadjes nekog da ti daje, oni ce ti vec reci kad treba da uredis koje nalaze i dolazices na uz od9 ili 10 dana ciklusa. Ako si daleko od Bgd, mozda nije lose da razmislis o iznajmljivanju sobe jer od 10 dana ces ici na uz svaki ili svaki drugi dan i jos posle et mozes da odlezis dan, dva. Ja znam mnoge devojke koje nisu iz Bgd, da su tako radile ili bile kod prijatelja ili rodbine tih par dana.

Bas me je to zanimalo,hvala ti na odgovoru,i planirala sam da iznajmim sobu kad za to dodje vreme jer necu nikome da smetam,a ovde ce me vec neko bockati :huh: :huh: :huh: ...a sto mrzim igleeeee :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas me je to zanimalo,hvala ti na odgovoru,i planirala sam da iznajmim sobu kad za to dodje vreme jer necu nikome da smetam,a ovde ce me vec neko bockati :huh: :huh: :huh: ...a sto mrzim igleeeee :angry:

Mali veseljace pa ja cu da te bockamp0108.gif

A ti mene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali veseljace pa ja cu da te bockamp0108.gif

A ti mene?

..sa zadovoljstvom...uvek mi je bila zelja da i ja nekog spricam.....p0116.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..sa zadovoljstvom...uvek mi je bila zelja da i ja nekog spricam.....p0116.gif

Mali veseljace sutra je taj dan odluke biti il nebiti pitanje je sad?

t2712.gifDA DA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali veseljace sutra je taj dan odluke biti il nebiti pitanje je sad?

t2712.gifDA DA

UUUUUFFFFFFFF b0704.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UUUUUFFFFFFFF b0704.gif

Jel` ideš sutra na komisiju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel` ideš sutra na komisiju?

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..... :blink:

E, pa onda držim palčeve, pa javljaaaaaaaaaj!!!t4501.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A na sve ovo dosta njih preporucuju tu neku macinu travu ili tako nesto.

Ja sam pila macinu travu ili ocajnica kako je jos zovu,i svaki put kad sam je pila posle sam bila trudna..verujem da pomaze na neki nacin,nije stetno pa zasto ne probati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam pila macinu travu...urodilo je plodom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam pila macinu travu...urodilo je plodom!

Gde se kupuje ta macina trava,jel u apoteci ili u prodavnici zdrave hrane??? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kupila u biljnoj apoteci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde se kupuje ta macina trava,jel u apoteci ili u prodavnici zdrave hrane??? :huh:

Ja sam kupila u normalnoj apoteci u Bijeljini..evo ovde malo vise

http://www.herbateka.eu/ocajnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke jedan korak je gotov.Prosla je komisija.Sada cekam ponedeljak i da se ide za Nis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke jedan korak je gotov.Prosla je komisija.Sada cekam ponedeljak i da se ide za Nis.

t4008.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke danas mi je 10 dan od ET i osetila sam jak bol u materici i nema krvarenja,jako sam nervozna sutra treba da vadim betu. Da li je to normalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage devojke danas mi je 10 dan od ET i osetila sam jak bol u materici i nema krvarenja,jako sam nervozna sutra treba da vadim betu. Da li je to normalno?

Zovi doktora ako imas njegov broj (mislim na tvog lekara u domu zdravlja),stvarno ne znam sta da ti kazem nisam bila u takvoj situaciji mene sve to tek ceka...lezi i ne pomeraj se mnogo i kontaktiraj doktora,nemoj da se plasis ali je bolje da ti strucno lice kaze sta je u pitanju nego da mi ovde nagadjamo i javljaj obavezno rezultate...ocekujem lepe vesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zovi doktora ako imas njegov broj (mislim na tvog lekara u domu zdravlja),stvarno ne znam sta da ti kazem nisam bila u takvoj situaciji mene sve to tek ceka...lezi i ne pomeraj se mnogo i kontaktiraj doktora,nemoj da se plasis ali je bolje da ti strucno lice kaze sta je u pitanju nego da mi ovde nagadjamo i javljaj obavezno rezultate...ocekujem lepe vesti.

Pridruzujem se savetima malog veseljaka.

alisa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t4008.gif

vozi Misko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke jedan korak je gotov.Prosla je komisija.Sada cekam ponedeljak i da se ide za Nis.

Sad hrabro u nove pobede :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BETA JE 930.0 NA 11 DAN CIKLUSA ŠTO ZNAČI DA NAS IMA VIŠE!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.