PRST U NOSIĆ

odgovora

Objavljeno

Proveri da nema gliste. Ako mnogo i često čačka nos, vrlo lako može to da bude u pitanju.

To mi je i mama rekla...ali ne svrbi ga guza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li se budi noću i plače?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li se budi noću i plače?

Da :unsure: ..ali ja sam to pripisala peticama....crveni su mu obrazi, nervozan je itd...

Jooooj....šta da radim, kako to ide sa glistama, znam da ima neki flaster... :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da :unsure: ..ali ja sam to pripisala peticama....crveni su mu obrazi, nervozan je itd...

Jooooj....šta da radim, kako to ide sa glistama, znam da ima neki flaster... :o

Prošli smo, nažalost skoro kroz to. Ima tema o prazitima, pa prebaci ovaj moj post tamo.

Negde u septembru, primetim ja da moja ćerka ne vadi prst iz nosa. Osim toga, bila je razdražljiva i jako malaksala. To sam pripisivala boginjama koje je skoro preležala. Inače, noću se budila i mnogo plakala... Pregledam joj kaku i nađem sitnr bele crviće. Odvedemo je kod doktora. Doktor nije tražio uzorak stolice jer su glistice bile vidljive golim okom. Svi u kući smo morali da pijemo neki odvratni sirup tri dana i sve je rešeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prošli smo, nažalost skoro kroz to. Ima tema o prazitima, pa prebaci ovaj moj post tamo.

Negde u septembru, primetim ja da moja ćerka ne vadi prst iz nosa. Osim toga, bila je razdražljiva i jako malaksala. To sam pripisivala boginjama koje je skoro preležala. Inače, noću se budila i mnogo plakala... Pregledam joj kaku i nađem sitnr bele crviće. Odvedemo je kod doktora. Doktor nije tražio uzorak stolice jer su glistice bile vidljive golim okom. Svi u kući smo morali da pijemo neki odvratni sirup tri dana i sve je rešeno.

Ali ja te crviće ne vidim... :blink: Moraću tražiti uputnicu za analizu stolice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ja te crviće ne vidim... :blink: Moraću tražiti uputnicu za analizu stolice.

Možda i nema gliste, ali ipak proveri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda i nema gliste, ali ipak proveri.

Svakako..hvala ti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Emilija često čačka nos, redovno joj mm pregleda svaku stolicu (pošto on zna da prepozna parazite) i nema ništa- čista je. Ja sam nešto ubeđena da je kod nas po sredi slinice. I stvarno, uvek kada čačka nosić pogledam i ima malu slinicu pa je izvučem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.