Nadimci

odgovora

Objavljeno

Stefan je Stefi, Stefanče, bebac, srećica, mada ga moja strina zove Mustafa i ne ljutimo se - on se na to smeje ko da je ne znam šta... ... :)

Ja ga najčešće zovem Stefanče, tata ga zove "tatino"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nadje Milentije :lol: :lol: :lol:

Isto kao i ti Stasojka! :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To je doslo spontano :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Mi nasoj cerkici tepamo- ljubavi,zivote,bembeli obrazi,sreco i cesto cuppy cake :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stefanu tepam .. kako kad

kao i Luki uglavnom, ljubavi, milice.. ali i Stefi

Luka kaze 'ovaj mali seronja se probudio'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi kada govorimo o nasoj Jani, zovemo je Milkica, hehehe, ili Milkica-Pilkica, ili Milka-Pilka ;) To je interno, mm i ja :)

Patronazna sestra koja nam je dolazila prvih mesec dana se zove Milka, i svoj decici tepa Milkica.....i tako nam je od nje to ostalo....a Pilkica smo mi dodali :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih dana je zovem ŠUŠUMIGICA :lol: Ne znam ni sam gde sam čula tu reč, ali jako mi je simpatična a i Sari se sviđa, nasmeje se uvek kad joj to kažem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih dana je zovem ŠUŠUMIGICA :lol: Ne znam ni sam gde sam čula tu reč, ali jako mi je simpatična a i Sari se sviđa, nasmeje se uvek kad joj to kažem :rolleyes:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka kaze 'ovaj mali seronja se probudio'

:lol::lol::lol:

Ja Nikolu zovem i Prikolica i Žabica i Mrvica i Milica i Ptičica i Trta...i kako god mi padne na pamet.

Hahaha,tek kada sam napisala post sam skapirala da su ova tri poslednja nadimka nickovi naše tri članice... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi kada govorimo o nasoj Jani, zovemo je Milkica, hehehe, ili Milkica-Pilkica, ili Milka-Pilka ;) To je interno, mm i ja :)

Patronazna sestra koja nam je dolazila prvih mesec dana se zove Milka, i svoj decici tepa Milkica.....i tako nam je od nje to ostalo....a Pilkica smo mi dodali :lol:

Mi nasu Lenku zovemo slicno.... Milica- Pilica :lol:

ima jos nadimaka, a najcesce je Guzica-Buzica :rolleyes:

Guza-meduza, kornjacica, i naravno - sreca najveca, mamin mali zivotic, ljubav moja, bebana....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Guz, Miš, Mišić, Sunce, Sreća, Ljubav mm ga zove Lepoto moja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nasu Lenku zovemo slicno.... Milica- Pilica :lol:

ima jos nadimaka, a najcesce je Guzica-Buzica :rolleyes:

Guza-meduza, kornjacica, i naravno - sreca najveca, mamin mali zivotic, ljubav moja, bebana....

Novosadjankaaaaa, pa vi prepisujete od naaaas ;) I mi zovemo GUZA-MEDUZA, i naravno Milkica-Pilkica heheheehehehehe!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novosadjankaaaaa, pa vi prepisujete od naaaas ;) I mi zovemo GUZA-MEDUZA, i naravno Milkica-Pilkica heheheehehehehe!!!

Hahahah t2706.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: generalno svi svoje klince zovu Milica :), ali bas tri posednja pa pola bebca bi ti se odazivalo kad dozivas Nikolicu :)

Hahaha,da. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Setih se jos jednog! Mrva-Prva tj Mrvica-Prvica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mog Lazara zovem kocko secera, BAs mi je tako sladak...

Baba ga zove Dzo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja Ivu zovem azdaja ili azdajica...guza ili mamino prase

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mis plis , misko poprdisko, zivot moj mali, majmuncic , buckili , deckonja ... sve zavisi od momenta i situacije ... a mm mu stalno govori oko moje , mada i meni to govori :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Staska vaska, Stasinja, Coci, Loli, Bebana i jos kako mi padne napamet. Ovi su uglavnom u upotrebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mis plis , misko poprdisko, zivot moj mali, majmuncic , buckili , deckonja ... sve zavisi od momenta i situacije ... a mm mu stalno govori oko moje , mada i meni to govori :)

Ko što Stefana tata zove: tatino oko maleno :wub:

Mi sad sine i ime Stefan - na sto načina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi naseg bebca zovemo kako stignemo :P

Ja ga zovem najcesce beban, vristolino, Mika, Misko-Pisko, Micko, Mikica, a svi ga zovu Milance kako su zvali i svekra.

Mm ga zove najcesce sine tatin, sinak, sinko, prepelica, zabica, veverac, cvrcak, skakavac, kornjacica... ma ne mogu ni da se setim svega, dopisacu kad budem cula :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam moju malu u porodilistu pocela da zovem DJIDJI, ne znam zasto, doslo mi onako, a bilo mi simpa i posto smo izasle moji su isto tako poceli da je zovu, ustvari djidji midji, djidjimilovic...a oni nisu imali pojma da sam je ja zvala Djidji. Izgleda da ce joj taj nadimak ostati :lol:

A tu su jos Andja Fandja, Andja Pandja, Andjelija...ja je ponekad zovnem Ratka, nemam pojma zasto :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je po mom nick-u sasvim jasno kako joj tepam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo je bio Zule(imao je zuticu,pa nam je tako palo na pamet),onda Vule,pa kad je on poceo da prica i kad je rekao da se zove Buva,ostao mi je takav nadimak,i tako ga svi zovu.ja ga zovem srce moje,moje rodjeno,moja dusa,moje srce..i on sve to zna,a tata i on se medjusobno zovu deckonja,ljudina,pickonja(jer se stalno picati kad nije po njegovom,tako on tako i tata),tatin decko...uf...ima puno...

Jedno vreme ga je zvao moj pisonja,jer ga je apr puta upiskio,skine mu pelenu on ga upiski :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je nasu curicu od kada se rodila poceo zvati gudo...polako je i meni preslo u naviku i sada je oboje zovemo gudo ili dudo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.