Nadimci

odgovora

Objavljeno

Moj sin se zove Antonije, zovemo ga Toni.. Ali u samo jednoj recenici ja ga oslovim sa srce moje, ljubavi, duso, zlato, srecice, radosti moja, prase moje malo, pilence.. Kako vi tepate vasoj deci???

e100.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stevi tepam sunce moje, moja najsladje dete, bebika..ma haos :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pipa,Zlatkovicka,Ljubavi,Cukili,Makilica,Bebika,Kondoliza.............. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pipa,Zlatkovicka,Ljubavi,Cukili,Makilica,Bebika,Kondoliza.............. :D

Kondoliza je najbolje hehe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tofi, Fija, mica mala, moja curica, kuca-buca, cica-maca, zeka-peka, micko, maco, cici, cicili... i tako u nedogled :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecica, milica, dusica, medic majkin, mila moja ..:) A tata je zove mis mali ili mackica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

djule,dusica,ljubav mamina,zivot moj,najveca ljubav mog zivota........... f025.gifs035.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јој да ме неко само чује када сам сама са Филипом, то је пресмијешнооо...

Филе, пиле, миле, длаги, цунце...

А неколико пута сам се ухватила да у разговору с неким кажем неку ријеч тепајући...

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kcerka mog brata se zove Milica, a sama sebi je oko druge godine dala najljepsi nadimak- ja se zovem Mima! :D

Iako je svi zovemo na raznorazne nacine i tepamo joj kako stignemo, Mima nam je najdrazi nadimak, a i ona ga bas voli. a065.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...od bebica. mrvica, lepotica, princeza, mamina devojcica, Jocka, Joja, sunce, ljubavi, sreca mamina, pile tatino, kuco, maco do pravog imena Jovana. Tepamo joj do besvesti. :rolleyes: A i ona nama...majko, mamice tatice, tajko, baki, bakice, dedice ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas bebac se zove Francesco,tepamo mu Cesko,bubica,mamicina dusica,andjele,mazo itd,zovemo ga sa svim najlepsim nadimcima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja i muz stalno jedno drugom tepamo,pa ce i bebac da ima milion nadimaka :) mm bebu vec zove,,mala duda`` :) kad smo isli da utvrdimo trudnocu na uz i dobili prvu ,,sliku``(znas, ona mala mrlja na sivoj pozadini) zvali smo je FLEKICA :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas bebac se zove Francesco,tepamo mu Cesko,bubica,mamicina dusica,andjele,mazo itd,zovemo ga sa svim najlepsim nadimcima :)

Zanimljivo ime, Italijansko? Kako ste dosli do tog imena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Masikica-kasikica,Maska-sunka praska,Maska-vaska :lol: ,dusa mala,mazica....uf i tako dok ne padnem u nesvest a ona puca od smeha. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo trenutno MILO PILE :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veljku tepamo Veljko debeljko (iako je mrsavko :) ) ja nekad i Coka ili Cokili , Sara ga zove moj mali mis, a Saru ponekad zovemo Sarita ( to joj je nadimak iz spanske serije :) ) Nekada joj tepamo i Milice, tako smo jednom u Rodicu bili, i ja sam joj se nesto obratila sa sacekaj Milice, a zena na kasi je stala i prestala da kuca, pogledala me, i samo se nasmejala. Rekla je ja se zovem Milica pomislila sam da ste meni rekli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo jos u tibi Ali tatica i mamica tepaju bepce-zgepce a kad ih probudim u pila s'est ujutru tepaju mi Power baby! :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljivo ime, Italijansko? Kako ste dosli do tog imena?

Hvala Tamara/Mina :) Ja sam Italijanka a moj suprug je Sumadinac,ali da budemo precizniji,gledali smo fudbal Romu ne znam sa kim je igrao,i sutirao je Francesco Totti,i palo nam na pamet bas ime Francesco :) Eto ukratko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos jednog nadimka naseg bepca Toni bomboni :wub: Moja sveki i svekar ga zovu Cakani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas sin se zove Stefan a tepamo mu na najrazlicitije nacine od misica, cvrcka, mamine bubice, mico, secerko, beban, zeka cile..... i tako u nedogled (one klasike sam izostavila - ljubavi, pile,...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VIKTOR-vika,vili,vila,cucko,vikica,andjelina......mnogo mi je sladak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: Ja moju bebu zovem Buba Laza ! Ili Milisa, Ljubisa, Dragisa Cica devojcica .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kalinica, cici i naravno bebo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sinu tepam JO JO djole, mili, ciki veliki ..

maleckoj smizla trcosava smeskica nanili bubili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ogi,pilence,mazurak,Ogisa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.