Pucketanje u stomaku

odgovora

Objavljeno

Ej, zene... ajde ono pre je mozda i bila sugestija. :) Ali sad sam sigurna da cujem pucketanje. Bas ono, kao sto je Sanja rekla... kao kad lomis prste :unsure:

jecana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam čula pucketanje :blink: pre par dana. Bilo je 2x puc, pa malo kasnije opet puc :unsure: Jako čudno :rolleyes: ali istinito!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam, ja sam znala tacno kada moja beba stuca u stomaku, cak je i mm to cuo, ali vi kazete da nije to.. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jà imam osecaj da osecam kako moja bebica prducka:))), pa verujem da ce do 9 i da propucketa;)!

:lol::lol::lol::lol: joj zaki! ala si me nasmejala!!!

kako to znas da prducka??? mislim,kakav je osecaj? ja sam tek od nedavno pocela da razlikujem stucanje i obicne pokrete.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U jednoj emisliji sam gledala da se bebino stucanje ne cuje, tako da ste,TONY, mozda tvoj muz i ti ipak culi pucketanje. ;)

A, stvarno, i dalje cujem pusketanje. Ne svaki dan, vec s vremena na vreme. Kao da bebi puckaju zglobovi, a to me brine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se takođe dešava da čujem povremene zvukove, pogotovo ako se sagne pa ustanem, u početku sam se uplašila jer nisam razumela šta je, ali pošto osetim bebana znam da je sve ok. Mada mi je jako čudno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja cesto cujem pucketanje... bash cesto i kada krene nikako da stane... obicno kada legnem, prvo nisam bila sigurna da li dolazi od bebe ili iz zeluca.... ali mislim da je to neshto bebino.... i onda mi je drugarica rekla da je to shtucanje... nemam pojma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

ja sam sa trecom bebicom desetak dana cula kako beba sisa-palac predpostavljam. tacno sam cula!svi me pitaju kako. pa isto kao sto vi cujete pucketanje. i kada se rodila beba je bila gladna. svo vreme je gurala reucicu u usta i trazila da sika.

eto vam sad!

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam u trudnocu cula mala pucketanja iz stomaka, drugacije je nego stucanje...

Ali kada sam zadnji put cula velio PUK, tada mi je pukao vodenjak, neverovatno kako je to bilo glasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja to cujem, bas pucketanje. Nije stucanje, stucanje je totalno drugacije. Ako neko sazna sta je to neka pise. Cim nas vise to cuje znaci da je sve to normalno i ok, a to je najbitnije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam čula pucketanje ..krckanje u stomaku, na produ su mi rekli da je posteljica kalcifikovana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja to čujem, sada sam 36+6 i već jedno nedelju dana čujem kao neko krckanje pod kožom. :blink: Posteljica mi je na prednjem zidu, a neko spomenu kalcifikovanu posteljicu, pa možda kad je kalcifikovana a beba je čačka čuje se takav zvuk...ko će ga znati. :ph34r:

Ne sekiraj se,to je verovatno zato sto je beba nemirna :) Evo ja se porodila pre tri meseca nista joj ne fali :)
princessadora voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Evo i ja cujem pucketanje svaki dan,pitala sam mamu,kaze ona da je i njoj tako bilo u trudnoci..sta je razlog,ne znam :D

Izmenjeno od strane Makikiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.