Montesori metod i igracke iz domace radinosti

odgovora

Objavljeno

Samo nemoj kao ja u njih da stavljas regenerator za kosu u službi nauke :lol:

mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego, kako ti se učinio eksperiment? Da čujem iz prve ruke pa da vidim vredi li muckati (inače mi deluje vrlo primamljivo). Jel' lepljiva masa? Leti na sve strane? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako...Jako je bitno regenerator dodavati pomalo jer ako se doda za nijansu više onda je gnjecavo.Do duše nije problem ni dodati sode bikarbone ako nedostaje.Ako ima optimalna količina jednog i drugog sneg je savršen.Podsjeća na kinetički pesak ako ste imali susret sa njim a daleko je jeftinije.Jedino na šta treba obratiti pažnju jeste da se uzme neki manje agresivan regenerator jer su to ipak osetljive ručice.S tim što smo mi odmah nakon igre isprali dobro ruke.

Može svašta da se pravi.Grudve,sneško,kolačići,ako imate kalupe za keks možete i njih iskoristiti ili one kalupe za pesak na plaži.

mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se tiče letenja na sve strane,mi imamo dogovor da se tako nešto radi samo za stolom i zatim se lepo skloni jer ja nemam nameru pored sveg našeh haosa da pravim dodatni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo i iscrpno objašnjenje ;) Hvala! Mislim da ćemo probati pa javljamo još jedno iskustvo na temu! 

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isprobali! ;) Klinci su oduševljeni! Jeste da su mi čudo napravili okolo, ali su ostali prikovani za poslužavnik i modle ne znam ni ja koliko vremena. 

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila je i ona druga tema sto je paper moon postavila, experimenti ili tako nesto, mozda adekvatnija, ali sad ne mogu da je nadjem<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila je i ona druga tema sto je paper moon postavila, experimenti ili tako nesto, mozda adekvatnija, ali sad ne mogu da je nadjem<_<

Mora da je shvaćena kao eksperiment,jer je više nema :lol:

Gledala sam ove snimke,odlično odrađeno.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.