Budjenje nocu

odgovora

Objavljeno

Definitivno je zub, upravo taj sto je izbio. Probaj da mu das veceras paracetamol pa vidi da li ce zaspati.

Podržavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno je zub, upravo taj sto je izbio. Probaj da mu das veceras paracetamol pa vidi da li ce zaspati.

Mislis,sirup?Ma,nema sanse odmah ga povrati!Da pokusam cepic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis,sirup?Ma,nema sanse odmah ga povrati!Da pokusam cepic?

Pokušaj sirup sa špricom...a možeš i čepić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes i cepic, ima cak i duze dejstvo kao analgetik. Zasto sirup povrati, boga mu maloga?!?!?!

Mi kupujemo stalno Eferlagan sirup i Petar se naucio na njihovu kasicicu koja izgleda kao casica, samo ga 'lozimo' da govori " ziveli!" i on sam popije. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dala sam mu sinoc cepic,ali ista stvar od prosle noci!Lose je skroz spavao!Povratio je i sinoc i preksinoc pred spavanje!Temperaturu nema,malo nosic zacepljen,stavljam mu fizioloski!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda je ipak nesto do stomaka.... kako to da samo uvece povraca? Sta je jeo? Mozda povraca zbog sekreta u nosicu? Mozda mu to ne da da spava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda je ipak nesto do stomaka.... kako to da samo uvece povraca? Sta je jeo? Mozda povraca zbog sekreta u nosicu? Mozda mu to ne da da spava?

Ma,sigurno je od sekreta iz nosica,jer sam mu sinoc nakapala sljez u nozdrve i odmah je povratio,a i iz nosa mu je izasao sekret!Super jede,ne vjerujem da je nesto od hrane!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,sigurno je od sekreta iz nosica,jer sam mu sinoc nakapala sljez u nozdrve i odmah je povratio,a i iz nosa mu je izasao sekret!Super jede,ne vjerujem da je nesto od hrane!

Dobro, onda nije drama. Fizioloski rastvor sto cesce preko dana i bice sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anđa kada se probudi samo 3 puta ja naspavana 'debelo' :( ....uh čoveče stvarno smo preterale i ja i ona :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vise se ne budimo nocu! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi, bravo za Nikolu! :rolleyes:

Mna mama, šta je sa Anđom, je l' prestala da se budi noću?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni Aleksa, ima 10tak dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vise se ne budimo nocu! :rolleyes:

A jos ga dojis, zar ne? Koliko je noci prespavao? Jesi li se budila da visi sta mu je? :lol:

Ni Aleksa, ima 10tak dana :)

Bravo za Aleksu!

Mi smo imali paklenu noc kada je bilo pomracenje meseca. Na svakih 2 sata je urlao! Na kraju sam ustao u 5h i nije hteo da spava do 13:30 :blink: E, onda je zaspao i spavao do 19:30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali paklenu noc kada je bilo pomracenje meseca. Na svakih 2 sata je urlao! Na kraju sam ustao u 5h i nije hteo da spava do 13:30 :blink: E, onda je zaspao i spavao do 19:30.

I kod nas je bila slična situacija, i baš sam bila neprijatno iznenađena, ali nisam razmišljala o uticaju meseca. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod nas je bila slična situacija, i baš sam bila neprijatno iznenađena, ali nisam razmišljala o uticaju meseca. :huh:

Nisam ni ja! Samo sam ludela celu noc,a onda sam se cula sa Siveluke i zena mi lepo objasni kako su klinci osetljivi na ta astroloska dogadjanja. :blink::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svasta.... sve utice na decu.

Aleksa se budio nocu i trazio bi da predje kod nas, a pre dve nedelje ja sam skinula jednu stranicu kreveca i spojila ga sa nasim krevetom i sad kada se probudi vidi da je ''sa nama'' i nastavi da spava.... Par noci je u potpunosti prespavao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja mala je vilenila noc posle pomracenja, sta to znaci? :lol:

Prvi put za njenih 13 meseci nisam mogla da nadjem nacin da je uspavam, na kraju smo ustale u pola 12 i do 3 se igrale?! Ona zaspe na momente, i posle desetak minuta krece da place, kenjka, prevrce se po krevetcu i tako celu noc! Bila sam bas besna ali sva sreca da sam to popodne pre zurke odmorila, mm ih je izveo napolje a ja spavala, kao da sam znala da se spremim za zurku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi, bravo za Nikolu! :rolleyes:

Mna mama, šta je sa Anđom, je l' prestala da se budi noću?

Ma kakvi......upravo sam je podojila pre 10 min i to je bilo prvo buđenje večeras...videćemo koliko će ih još biti do ujutru :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi se jos uvek budimo nocu ........ -.-. Sam prelazi kod nas u krevet... A kad ustane ne place, nego lepo dete otvori vrata i dodje kod mene ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam prestala da ga dojim počeo je da spava celu noć, medjutim u poslednje vreme se budi i to oko2h i traži vodu, popije oko 150ml vode i nastavi da spava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam prestala da ga dojim počeo je da spava celu noć, medjutim u poslednje vreme se budi i to oko2h i traži vodu, popije oko 150ml vode i nastavi da spava.

I to je faza, a i vrucina je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Budi se tri puta na noć, i više ne znam kako ponekad izdržim na poslu. Pije sok, počeli smo da izbacujemo - oćemo, nećemo, ne možemo - moramo!

Možda prestane da se budi!

On ne ustaje, ali kenjkavi u krevecu i moraš da ustaneš!

Sad je počeo i da prelazi u pet ujutro kod nas u krevet - e tad kad zaspi ne mrda do osam, ili otovir oči vidi nas i nastavi da spava!

Ne znam šta da radim, ali verujem da treba da prestanemo sa pijenjem noću (ima 16 meseci i već 4 meseca loče sok), kao i da oprobamo onaj fantastičan savet sa cokom - lažarom - cuculom - da je odsečemo (kako savetuje jedna mama ovde na forumu), pa da istrajemo i mesec dana kako treba pa da vidimo! Uz put i pelenu da skinemo... ;)

Kad bih imala dve nedelje slobodno pa da krenem u akciju... :P

Ne može doveka... :rolleyes:

Ja samo imam problem što sam hronično umorna, pa odlažem neodloživo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj malac je prestao da se budi nocu kad je imao mesec dana, rucka oko 20-21h posle kupanja i spava do 8-9 ujutru ... Divno dete :) E evo vec tri noci za redom su budi oko 2-3 nocu i smeje se , guguce i prevrce po kreveticu koji je prislonjen uz nas krevet nama iznad glava pa provuce rukicu kroz resetke i cupka mene i mm za kosu , prvu noc smo se smejali malom blenti sad vec vise nije zanimljivo <_< .Bude po sat i po budan, nema sanse da spava i onda se jos na kraju i rasplace gladan i tek posle jela zaspi . U nedoumici sam , dali da mu dam odmah da jede ili da i dalje pokusavam cajem da ga zeznem :) za sad ne uspevam ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvu noc smo se smejali malom blenti sad vec vise nije zanimljivo <_<

:lol: :lol: :lol:

Ako ti nije uspijevalo da ga zeznes cajem, ti ga nahrani, tako ces ga brze smiriti, i imati vise vremena za odmor.

Mihailo je izbacio nocni obrok tek u 8. mjesecu, Marko je mali, imace on razne faze. :D

Inace, kada smo vec kod nocnog budjenja, i mi se ponovo budimo. :huh:

Mislim da je zbog zubica.. Mislim, mozda je i bilo zbog zubica prve dvije noci, sada se budi da pije mlijeko... Eh, ko ti daje savjet, nemoj mene da slusas, ja sam svoje dijete ponovo navukla na nocni obrok. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Ako ti nije uspijevalo da ga zeznes cajem, ti ga nahrani, tako ces ga brze smiriti, i imati vise vremena za odmor.

Mihailo je izbacio nocni obrok tek u 8. mjesecu, Marko je mali, imace on razne faze. :D

Inace, kada smo vec kod nocnog budjenja, i mi se ponovo budimo. :huh:

Mislim da je zbog zubica.. Mislim, mozda je i bilo zbog zubica prve dvije noci, sada se budi da pije mlijeko... Eh, ko ti daje savjet, nemoj mene da slusas, ja sam svoje dijete ponovo navukla na nocni obrok. :lol: :lol:

:D Mislim i ja da su nam krenuli zubici, tri meseca se nije budio nocu , mora da postoji nesto zbog cega se budi , a i kaka mu je zadnja tri dana ucestala i mekana , inace je imao problem sa kakom , tvrda kao klikeri i nista bez moje pomoci nije htelo napolje sad vec tri dana obavlja sam i to 2-3 puta dnevno a sto smrdiiiiii :PPPP Kontaminira nam sobu momentalno kad pusti :D... Ma proci ce i to , ne pada mi tesko samo nisam bila sigurna dali odmah da mu dam da rucka ili da eskiviramo da se nebi navukao ... Ma dace mu mama da rucki od sad odmah pa nek ide zivot , proci ce i to ...

Hvala na savetu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.