Linea negra

odgovora

Objavljeno

Meni se linija pojavila oko 5-og meseca,od grudi do donjeg stomaka,debela i velika,crna da crnja ne moze biti!I pigmentacija mi je pojacana na stomaku i grudima.Bradavice ne samo da su mi 5 puta vece nego 100 puta tamnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja je još uvek nemam..javlja se negde oko sedmog-osmog meseca..Ja sad tek videla da su nam termini blizu..znači družimo se oktobra hehe ;)

Ja sam sedmi i jos uvek nema nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, jel nosiš devojčicu?

Meni se ta linija sa MIhajlom baš videla, a sada je još ne primećujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, jel nosiš devojčicu?

Meni se ta linija sa MIhajlom baš videla, a sada je još ne primećujem...

Doca kaze da je devojcica a i ja mislim da jeste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa onda ti se možda neće ni pojaviti... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa onda ti se možda neće ni pojaviti... :rolleyes:

Pojavila se... :) Pre par dana sam je primetila... Od pupka pa nanize... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da pol deteta nema veze sa linijom!Kazu kada je devojcica ne poznaje se!Ja sam nosila devojcicu linija se pojavila u 8 mesecu i vidi se jos uvek 6 i po meseci posle porodjaja ali manje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da pol deteta nema veze sa linijom!Kazu kada je devojcica ne poznaje se!Ja sam nosila devojcicu linija se pojavila u 8 mesecu i vidi se jos uvek 6 i po meseci posle porodjaja ali manje!

Ma sve su to bapske price...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja linija jos stoji:(A bas je velika.Kad bi trebalo najdalje da nestane?Proslo je skoro 4 meseca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se pojavila linea negra tek negde pred kraj....ali ne toliko upecatljiva ali ipak vidljiva...

a na marino pitanje kad je potpuno nestala....pa mozda posle godinu dana...ako ne i vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam je imala,a onda je posle jedno meseca dana pocela d se "LJUSKA",ali bukvalno,i kada je sve otpalo i ona je nestala.Svasta bas,tek sad vidim da se to nikome nije desilo....A fleke nisam imala,vec mi je celo telo bilo jedna velika fleka,bila sam u maju kao crnac :lol: Ljudi su me pitali jel ja to idem u solarijum :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a na marino pitanje kad je potpuno nestala....pa mozda posle godinu dana...ako ne i vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja to nemam, jel to normalno? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, vidiš a meni su naopako dlake se smanjile. Čak i depilirala sam se pre tri nedelje a one još ne rastu. A i inače od malena imam čudan stomak koji je pola mlečno beo, pola tamnija koža. Kao eurokrem :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u prvoj trudnocu sam imala jako izrazitu liniju na stomaku oko 5.og meseca,i nestala mi je oko leninog rodjendana...a u ovoj trudnoci je nema uopste... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja to nemam, jel to normalno? :mellow:

pa normalno je da je imas i da je nemas :rolleyes:

Mozda ti se pojavi pre kraj, kao npr meni, negde tek u 9. mesecu sam je dobila, a mozda ti se i ne pojavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOJA SE I NE VIDI NESTO PUNO... A U SEDMOM MESECU SE POJAVILA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOJA SE I NE VIDI NESTO PUNO... A U SEDMOM MESECU SE POJAVILA...

ni moja se nesto nije videla puno, ali eto jako dugo joj je trebalo da se posle povuce. ali iskreno meni ona uopste nije smetala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam nikakve linije,samo strije! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ni moja se nesto nije videla puno, ali eto jako dugo joj je trebalo da se posle povuce. ali iskreno meni ona uopste nije smetala...

MA ZASTO BI SMETALA... JA NA TO NI NE OBRACAM PAZNJU... NERVIRAJU ME SAMO STRIJE PO GRUDIMA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To vam je obelezje majcinstva. Meni je posle prvog porodjaja ostala i vidi se i na slikama u kupacem, a i sad je imam. Ne brine me da li ce ostati. A ni strije. Nisam manekenka, pa mi to ne smeta. Mogu da izgledam kako hocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To vam je obelezje majcinstva. Meni je posle prvog porodjaja ostala i vidi se i na slikama u kupacem, a i sad je imam. Ne brine me da li ce ostati. A ni strije. Nisam manekenka, pa mi to ne smeta. Mogu da izgledam kako hocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa normalno je da je imas i da je nemas :rolleyes:

Mozda ti se pojavi pre kraj, kao npr meni, negde tek u 9. mesecu sam je dobila, a mozda ti se i ne pojavi...

Pojavila se... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je nisam imala ni u jednoj trudnoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je prva trudnoca i ja sam je dobila prvo ispod pupka pa posle par nedelja iznad pupka. Doduse nije tamna jako, ali se vidi. Ja sam prva u porodici koja je ima... Ne smeta mi :) Nadam se da ce nestati brzo posle porodjaja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.