Linea negra

odgovora

Objavljeno

Ma ja bih se u svakom slucaju gledala! :rolleyes: Inace volim da vidim trudnicu!

:D Jeste to lepo. Uvek sam se odusevljavala kad vidim trudnicu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Jeste to lepo. Uvek sam se odusevljavala kad vidim trudnicu. :D

Svaka trudnica je lepa, jer nosi novi život :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam je dobila negde pred kraj trudnoce, a rodila sam dvojcicu tako da ta tvrdnja da je to znak da nosis decaka nije tacna. Nesala mi je negde 3 meseca nakon porodjaja, tj. kad sam se jednom istusirala i malo jace stisnula peskirom (jer je bila kao suva koza pod rukom) primetila sam da se skida-peruta, tako da sam je ja tad namazala sa pavlovicevom i istrljala posle par minuta i sve se skinulo. Meni je cak i pupak bio sav tamnije boje pa sam i njega pazljivo "sredila"!

Meni mnogi kazu da nosim décaka-te prolepsala Sam se, te stomak mi je iznad struka, te nisu mi se deformisale usne, te neznam ni jà sta-a samo uz rekao da je devojcica, mada se moja doktorka iznenadila kada je procitala da je devojcica. Cini mi se da i ona misli da je decak. Reci mi, molim te, jesi li imala ti slicnih simptoma sa tvojom devojcicom? Ruzno mi kad mi svi d'été zovu Cico-Mico a nije ni sigurno sta je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka trudnica je lepa, jer nosi novi život :)

Bas to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni mnogi kazu da nosim décaka-te prolepsala Sam se, te stomak mi je iznad struka, te nisu mi se deformisale usne, te neznam ni jà sta-a samo uz rekao da je devojcica, mada se moja doktorka iznenadila kada je procitala da je devojcica. Cini mi se da i ona misli da je decak. Reci mi, molim te, jesi li imala ti slicnih simptoma sa tvojom devojcicom? Ruzno mi kad mi svi d'été zovu Cico-Mico a nije ni sigurno sta je!

I meni smeta kad se mojoj bebi obracaju u muskom rodu jer su "ubedjeni" da je decak! Mnogo mi to smeta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni smeta kad se mojoj bebi obracaju u muskom rodu jer su "ubedjeni" da je decak! Mnogo mi to smeta. :)

Ma kao da imaju uz u očima hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni mnogi kazu da nosim décaka-te prolepsala Sam se, te stomak mi je iznad struka, te nisu mi se deformisale usne, te neznam ni jà sta-a samo uz rekao da je devojcica, mada se moja doktorka iznenadila kada je procitala da je devojcica. Cini mi se da i ona misli da je decak. Reci mi, molim te, jesi li imala ti slicnih simptoma sa tvojom devojcicom? Ruzno mi kad mi svi d'été zovu Cico-Mico a nije ni sigurno sta je!

I ja sam bila svima "lepa" trudnica (ista do 9. meseca kao i pre, onda sam pred kraj malo natekla i u licu), nosila visoko, a skoro do kraja trudnoce mi stomak malo bio u spic (i to kazu da je znak da nosis musko dete), tako da definitvno u to neverujem...i mene su ubedjivali mnogi da je decak, kad ono devojcica :) Mislim, meni je naravno bilo svejedno, ali su me malo s tim prognozama nervirali. UZ je od samog pocetka, vec u 12. nedelji rekao devojcica :) Inace, kako sam ja cula od doktora kad je musko to se odma dobro vidi, zbog pise, jedino ako uvek imaju skupljene nogce onda mogu da pogrese...Videces, zavisi koliko si trudna, ako je pocetak mozda je UZ i pogresio tj. lekar koji ga je gledao...sve u svemu samo neka je zivo i zdravo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam bila svima "lepa" trudnica (ista do 9. meseca kao i pre, onda sam pred kraj malo natekla i u licu), nosila visoko, a skoro do kraja trudnoce mi stomak malo bio u spic (i to kazu da je znak da nosis musko dete), tako da definitvno u to neverujem...i mene su ubedjivali mnogi da je decak, kad ono devojcica :) Mislim, meni je naravno bilo svejedno, ali su me malo s tim prognozama nervirali. UZ je od samog pocetka, vec u 12. nedelji rekao devojcica :) Inace, kako sam ja cula od doktora kad je musko to se odma dobro vidi, zbog pise, jedino ako uvek imaju skupljene nogce onda mogu da pogrese...Videces, zavisi koliko si trudna, ako je pocetak mozda je UZ i pogresio tj. lekar koji ga je gledao...sve u svemu samo neka je zivo i zdravo :)

To sa špicastim stomakom u mom slučaju je tačno..sa Stevom mi je bio takav stomak..evo i sada sa ovim mališanom..nevezano za bapske priče..uz ti je jedina sigurnosat..samo da znaju ovi doktori da gledaju kako treba i da se bebice nameste :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se pojavila! :P

Pred tusiranje se svaki dan ogledam, i do danas nista nisam primijetila... Sada se bas jasno vidi, do ispod pupka, hehe bas je slatko! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kao da imaju uz u očima hehe

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jutros primetila da pupak počeo da mi tamni..nešto ću izgleda poraniti sa lineom negrom heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TIBA RASTE,PUPA SE SIRI..ALI OD LINIJE NISTA....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TIBA RASTE,PUPA SE SIRI..ALI OD LINIJE NISTA....

Jooj super :rolleyes: Ako, neka samo raste!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo spada u temu Babske price, ali ajde sad...

Kazu da, kad se trudnica stalno gleda u ogledalo, nosi devojcicu. :) U tvom slucaju je tacno ;)

a ako kojim slucajem bude decak, verovatno ce biti kao lutka sladak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a ako kojim slucajem bude decak, verovatno ce biti kao lutka sladak :D

Hahaa... verovatno. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se pojavila! :P

Pred tusiranje se svaki dan ogledam, i do danas nista nisam primijetila... Sada se bas jasno vidi, do ispod pupka, hehe bas je slatko! :)

Ma medeno je to.. t1341.gif Kazu da se trudnici pojavi ili linea negra ili strije na stomaku, ne ide jedno sa drugim.. E sad koliko je to tacno.. Ljudi svasta pricaju.. U svakom slucaju ja sam imala lineu, a strijicu ni jednu jedinu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu da se trudnici pojavi ili linea negra ili strije na stomaku, ne ide jedno sa drugim.. E sad koliko je to tacno.. Ljudi svasta pricaju.. U svakom slucaju ja sam imala lineu, a strijicu ni jednu jedinu..

Jok- u mom slucaju ni jedno ni drugo (da kucnem u drvo za strije) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joa bwe sa tom lineom...dolaste 'vamo trudnice da vam iscrtam lineu heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jà imam pomalo strijice, po butinama a lineu kao nazirem mada nisam sigurna jer se skoro i ne vidi. Nemojte me drzati za rec, javicu vam uskoro sta se desava n'a mom tibi!;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam je imala, ali je sad već nestala i sama nisam primetila kada tačno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma medeno je to.. t1341.gif Kazu da se trudnici pojavi ili linea negra ili strije na stomaku, ne ide jedno sa drugim.. E sad koliko je to tacno.. Ljudi svasta pricaju.. U svakom slucaju ja sam imala lineu, a strijicu ni jednu jedinu..

Nista od toga!hvala Bogu!heh! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joa bwe sa tom lineom...dolaste 'vamo trudnice da vam iscrtam lineu heheh

hahaha vala da znas! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu da se trudnici pojavi ili linea negra ili strije na stomaku, ne ide jedno sa drugim.. E sad koliko je to tacno.. Ljudi svasta pricaju.. U svakom slucaju ja sam imala lineu, a strijicu ni jednu jedinu..

E, u mom slucaju to nije tacno! :(

Ja sam dobila i jedno i drugo! :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, u mom slucaju to nije tacno! :(

Ja sam dobila i jedno i drugo! :angry: :angry:

A ja nemam ni jedno ni drugo :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, u mom slucaju to nije tacno! :(

Ja sam dobila i jedno i drugo! :angry: :angry:

i ja :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.