Linea negra

odgovora

Objavljeno

Meni jos nije nestala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA ZASTO BI SMETALA... JA NA TO NI NE OBRACAM PAZNJU... NERVIRAJU ME SAMO STRIJE PO GRUDIMA...

Jaoooo,ista situacija... samo po grudima su mi se pojavile.... a linija mi uopšte ne smeta,čak mi se i dopada... :):D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se nešto ne sviđa, ali strije na grudima su definitivno veći problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Linea mi nije problem, ne bi mi smetalo ni da se nikad ne skloni, smeta mi dezen zebre na stomaku posto sam sve strije dobila u zadnje dve tri nedelje trudnoce i nakon porodjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila tu liniju negdje u 8. mjesecu trudnoce ali samo od pupka prema dolje. Poslije poroda se pojavila od pupka prema gore i sada, mjesec dana nakon poroda, imam tu liniju preko cijelog stomaka. Kada to nestaje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pojavila mi se u trudnoci, bila je izrazito tamna, ali je vremenom pocela da bledi.. Ali ja je jos uvek imam!!! 7 meseci posle porodjaja i ona je jos uvek tu.. Znam da to nije nista strasno, ali bih volela da se skroz skloni. Kako je kod vas? Da li ste je imali i kada je nestala?..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam je imala u prvoj trudnoci, posle porodjaja je bila IZRAZITO vidljiva,verovatno kad se koza skupila ona je postala jos tamnija. Nakon otprilike 2-3 meseca od porodjaja dok sam se tusirala (nemojte se smejati) primetila sam da se "brise". Doslovno je izgledalo kao da sam prljava :D :D

Uradila sam piling nekoliko puta i ona je ubrzo nestala. Sada sam opet trudna,pitam se hoce li se opet pojaviti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam je imala u prvoj trudnoci, posle porodjaja je bila IZRAZITO vidljiva,verovatno kad se koza skupila ona je postala jos tamnija. Nakon otprilike 2-3 meseca od porodjaja dok sam se tusirala (nemojte se smejati) primetila sam da se "brise". Doslovno je izgledalo kao da sam prljava :D :D

Uradila sam piling nekoliko puta i ona je ubrzo nestala. Sada sam opet trudna,pitam se hoce li se opet pojaviti...

E to se meni desilo sa pupkom! :D Meni je linea negra i ispod i iznad pupka i idalje je imam, ali mi je u trudnoci i pupak pocrneo. Jednom kada sam se tusirala, crno je krenulo da se brise pa me je mm posle zezao kako to nije bila linea negra nego prljav pupak :ph34r::D

Majibebac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja se u trudnoci jedva nazirala, sad se vidi malo jace. Evo za koji dan cemesec dana kako sam se porodila, ne znam kada ce otici.

A inace i meni izgleda kao nesto prljavo, pupak isto. A davno sam imala pirsing u pupku-pa taj oziljak sad izgleda posebno sexy :lol: , on takodje deluje prljavo :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene sa "prljavim" pupkom :D I meni se u trudnoci jedva videla, a sad je bas onako tamna i tanka. A primetila sam da su dlake koje su mi porasle u trudnoci po stomaku, pocele da opadaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje,mozda je glupo, ali je l moze to da se pojavi ako nisi ttrudan,meni se pojavila, pre neki dan sam primetila od pupka na dole, bele sam puti,a ta linija se jasno vidi braonkaste boje??? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se pojavila pre jedno mesec dana, nisam bas odusevljena, al' ajde, sta cu :rolleyes:

Bas sam se pitala koliko nakon porodjaja nestaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooj i meni se pojavila i to od pupka na dole i od pupka na gore <_< ... nije nesto mnogo izrazajna, ali vidi se ... i da, pupak mi je isto prljav ... haha. i mene zivo zanima, koliko je potrebno vremena posle trudnoce da se to sve izgubi i vrati u normalu?! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos nemam tu liniju, nadam se da nece ni doci, mada ima jos 3 meseca do porodjaja..ohohoj vremena da se pojavi.

A kad ispada pupak napolje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam osecaj da je ceo zivot imam :lol: taman je pocela da nestaje posle prve trudnooce i onda ponovo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo slikala,jel ovo moze da znaci da sam trudna ili ne

IMG_20180319_182758_631.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

linea negra se javlja kasnije u trudnoci ne na pocetku. Aki zelis da saznas da li si trudna uradi betu ili obican test iz krvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.