Linea negra

odgovora

Objavljeno

Pojavila mi se u trudnoci, bila je izrazito tamna, ali je vremenom pocela da bledi.. Ali ja je jos uvek imam!!! 7 meseci posle porodjaja i ona je jos uvek tu.. Znam da to nije nista strasno, ali bih volela da se skroz skloni. Kako je kod vas? Da li ste je imali i kada je nestala?..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se takodje pojavila u trudnoći i bila je dugo posle porodjaja..tek negde oko Stevinog prvog rodjendana je potpuno nestala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam je uopste imala! :rolleyes: Neki mi ne veruju ali ni meni nije bilo jasno kako SVE trudnice(barem one koje sam ja videla) imaju a ja ne :( Sada mi svejedno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je dugo stajala posle porođaja... stvarno se ne sećam kad je nestala, ali sad je nemam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сам чула да жене које носе дјечаке добију ту црту...

Нестаће она брзо, бар је тако код мене.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сам чула да жене које носе дјечаке добију ту црту...

Нестаће она брзо, бар је тако код мене.

to uopšte nije tačno... ja sam rodila devojčicu a imala sam je... i gomila žena koje ja znam su je imale a rodile su devojčicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hmmm...ni ja je uopste nisam imala ali kuma jeste i dosta dugo je ostala nakon porodjaja nekih godinu dana.slazem se sa godakom jer znam dosta njih sto su je imale i rodile devojcice! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je nisam imala i nije mi ni falila uopste... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Linea negra i tamnija boja bradavica su kako kažu maska trudnoće hehhe..pod uticajem hormona se javljaju i gube se nakon porodjaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma dobro je dok je na stomaku - moja drugarica ima prave male brkcice od tih flekica :P Moj pupak je jako crn a linija se proteze u oba pravca, za ova 2.5mes posle porodjaja nije puno posvetlela ali mi i ne smeta. svi ti znaci trudnoce bilo protekle ili one koja jos uvek traje sa ponosom se nose ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сам чула да жене које носе дјечаке добију ту црту...

Нестаће она брзо, бар је тако код мене.

To sam i ja cula... Sad videh da kazu da nije tacno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja je nemam.

A kada se ona pojavljuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja je nemam.

A kada se ona pojavljuje?

Obicno pred kraj trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obicno pred kraj trudnoce.

Hvala.

A ja mislila ona se pojavljuje ranije. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam je imala,pojavila se u trecem trimestru,a kada je nestala nemam pojma. Vise sam paznju obracala na ranu od cr,tako da mi ona uopste nije bila bitna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

auuu ...ja nisam imala, i ako nije sramota tek sad sam saznala za nju :ph34r::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

auuu ...ja nisam imala, i ako nije sramota tek sad sam saznala za nju :ph34r::wub:

Sto bi bila sramota?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam je imala. I nestala je. Pojma nemam kad. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je imam i pojavila se rano. Oko petog meseca. I to duz celog stomaka. Ne samo od pupka nadole.

Videcemo kad se porodim kad ce nestati :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja je imam i pojavila se rano. Oko petog meseca. I to duz celog stomaka. Ne samo od pupka nadole.

Videcemo kad se porodim kad ce nestati :unsure:

Je l` ti je bas vidljiva ili je bleda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obicno tamnoputije trudnice dobiju lineu nigru a svetlije crvenilo po licu. Kod mène je tako. Uvek Sam bila bêla kao sneg i od linee nitre ni L! Samo crvenilo po obrazima i po grudima kad mi se puls Malo ubrza! Kiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bele puti, a imala sam baš vidljivu linea negru u prvoj trudnoći..negde početkom 8. meseca se pojavila..valjda je sve to uticaj hormona, tako da nema veze..nekome se javi, nekome ne..slično je i sa bradavicama na grudima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoći sa devojčicom nisam je imala, u drugoj sa dečakom imala sam je, ali iskreno nemam pojma ni kad se pojavila ni kad je nestala, to mi nije uopšte bilo bitno, niti mi je smetala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vec sam puna 4 meseca trudna i jos je nema.blede sam puti,pa ne znam ni da li ce se pojaviti(??)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l` ti je bas vidljiva ili je bleda?

Bas je vidljiva. I na licu i na grudima imam pojacanu pigmentaciju iako sam bas, bas bela. Dakle, nema veze s tim da li si belje ili tamnije puti. Cak mi se i svidja sto mi je lice malo tamnije pa me svi pitaju gde sam nabacila boju. Po licu mi se skoro pojavila pigmentacija, dok sam zimus imala crvenilo. Ali to je moj problem svake zime i nema veze sa trudnocom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.