Produzetak porodiljskog


odgovora

Objavljeno

Da li mi je potreban neki uput od pedijatra za komisiju za produzetak porodiljskog? Predala sam zahtev, rekli su mi kad da se javim na komisiju. Ponecu dokumentaciju specijalista koji su pratili dete-ali ne znam da li mi je potreban neki uput za tu komisiju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEL IMA NEKO ISKUSTVA SA KOMISIJOM NA VRAČARU ?

fica2012 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazu da su sve komisije o.k. sve sem na NBGD u sta sam se i sama uverila traze dlaku u jajetu.Mi smo dobili 2 meseca i to na jedvite jade,maleni ima ceste bronhiolitise pa nam je i pulmolog napisao predlog o produzetku nege deteta pulmolog,ali na to ne daju sva sreca da sam imala i nalaze fizijatra pa su eto progledali kroz prste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodiljsko odsustvo mi istice 16,juna pa me zanima koliko se ceka od predaje zahteva u 27.marta pa da te pozovi na komisiju,plasim se da ne zakasnim.Da li se pregled u Sokobanjskoj zakazuje i da li prihvataju nalaz iz Visegradske od lekara specijaliste. . .Hvala unapred na odgovorima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravih da pitam da li mozda neko zna kakva je komisija na opstini Vozdovac,ima li neko neka iskustva sa njima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na poziv komisije čeka se minimum 3 nedelje,ja sam predala 21.4. a na komisiju isla 9.5.Prihvataju nalaze svih specijalista,sa prvim detetom imala sam nalaze fizijatra iz Tiršove.Što se tiče Sokobanjske u suštini se zakazuje svakog 25 u mesecu za naredni mesec,(ja nisam imala zakazano i primila je doktorka dete bez problema,naša za ostale ne znam).Najbolje prolaze nalazi fizijatra,psihologa jer je kao nega deteta zbog smetnja u psihofizičkom razvoju.Moj malac imao česte bronhiolitise pa mi i pulmolog pisao predlog i dobih 2 meseca na to od kako kažu najgore komisije sa NBGD,a i jesu 80% su odbili ili jeeeeeeeeedva mesec dana(s tim što smo imali i predlog fizijatra).A komisija na Voždovcu kažu za poželeti kuma moje drugarice dobila sa jednim jedinim nalazom(dete zdravo) prvi put 2 meseca pa posle drugi put mesec.I tako ja se raspisah ohoho ;) nadam se da sam bar malo pomogla :) Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!Molila bih da dobijem odgovor sto je pre moguce!Naime,pre par dana sam saznala da mogu da produzim porodiljsko,ali meni se cini da je vec kasno,mada se nadam da postoji neko resenje.Elem,meni sad 01.06.2013 istice porodiljsko bolovanje,pa bi trebalo da iskoristim odmor u trajanju od mesec dana od prosle godine.Inace zakazali smo kod Fizijatra u sledecu sredu(nije moglo ranije),a to je vec 29.maj.Zanima me,da li moram bas da nastavim porodiljsko,ako bi mi komisija odobrila,odmah nakon 01 juna i time da se odreknem odmora,ili bi mi dali to bolovanje nakon isteka odmora,bez problema?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!Molila bih da dobijem odgovor sto je pre moguce!Naime,pre par dana sam saznala da mogu da produzim porodiljsko,ali meni se cini da je vec kasno,mada se nadam da postoji neko resenje.Elem,meni sad 01.06.2013 istice porodiljsko bolovanje,pa bi trebalo da iskoristim odmor u trajanju od mesec dana od prosle godine.Inace zakazali smo kod Fizijatra u sledecu sredu(nije moglo ranije),a to je vec 29.maj.Zanima me,da li moram bas da nastavim porodiljsko,ako bi mi komisija odobrila,odmah nakon 01 juna i time da se odreknem odmora,ili bi mi dali to bolovanje nakon isteka odmora,bez problema?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko pre isteka porodiljskog se predaje izvestaj za izlazak na komisiju u 27.Marta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko pre isteka porodiljskog se predaje izvestaj za izlazak na komisiju u 27.Marta?

Ja sam predala nekih dvadesetak dana ranije. Mada su mne hvatali novogodisnji praznici,pa sam zato pozurila. Komisija me zvala 7 dana posle predaje papira

My happiness voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam predala nekih dvadesetak dana ranije. Mada su mne hvatali novogodisnji praznici,pa sam zato pozurila. Komisija me zvala 7 dana posle predaje papira

Znaci nije rano da odem u ponedeljak-utorak da predam?A porodiljsko mi istice 18.jula?Sta mi treba od dokumenata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci nije rano da odem u ponedeljak-utorak da predam?A porodiljsko mi istice 18.jula?Sta mi treba od dokumenata?

Sutra ili za 7 dana? Nije rano,sta znam. E za dokumenta pokusavam da se setim,al nisam sigurna.... Kopija overene zdravstvene knjizice,kopije izvestaja od dr,tamo se popuni neki obrazac, to je cega se secam,davno je bilo

My happiness voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra :) Mi imamo izvestaje od fizijatra,znaci to nosim,ne moram da idem kod pedijatra po jos neki papir :D Da ne bude FT1P :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ne treba nista od pedijatra. Aj,javi sta si uradila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ne treba nista od pedijatra. Aj,javi sta si uradila :)

Ne treba :) Jutros sam isla da predam(kopija zdravstvene knjizice-moja i bebina,zadnji izvestaj od fizijatra i popunjen zahtev).Rekla mi je zena koja radi tamo da ce me komisija zvati za nekih 15-ak dana :D Inace NBg-ska komisija :ph34r:

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, obradovah se kad videh ovu temu.

Porodiljsko mi istice 19 avgusta, a bebac puni godinu 14 septembra.

Imam pravo i na godisnji, ali se iznenadih da kad sam cula da se porodiljsko moze produziti, i da se placa 100%.

Moze li mi neko objasniti ovu proceduru, ne zivim u BG...

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobili smno uput za fizijatra, za sokobanjsku. pedijatrica mi kaze da obicno pisu usporen rast, te fore. bez problema mi je dala uput. e sad. sta ste vi rekle u sokobanjskoj? znam da zvuci debilno, ali ne znam kako da kazem tamo da treba da isfoliraju... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U cetvrtak idemo na komisiju,uh...Vec me hvata panika,ali nadam se najboljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Divna" NBg-ska komisija nam je dala samo mesec dana.Uzmu dete,gledaju da li sedi,puzi,stoji,hoda...izvestaje nisu ni pogledali.Vade se na to da su im poostrili mere,da moraju da budu realni...Bla,bla...Kada sam pitala sta posle toga,rekla mi je samo:"Snadjite se".Drugarici koja je danas isto bila dali su mesec dana i rekli joj da budemo srecni sto smo imali porodiljsko 12 meseci jer vise toga nece biti.Zena posle nas nije dobila nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Divna" NBg-ska komisija nam je dala samo mesec dana.Uzmu dete,gledaju da li sedi,puzi,stoji,hoda...izvestaje nisu ni pogledali.Vade se na to da su im poostrili mere,da moraju da budu realni...Bla,bla...Kada sam pitala sta posle toga,rekla mi je samo:"Snadjite se".Drugarici koja je danas isto bila dali su mesec dana i rekli joj da budemo srecni sto smo imali porodiljsko 12 meseci jer vise toga nece biti.Zena posle nas nije dobila nista.

bas bezveze! Sta im znaci to za porodiljsko,hoce i to da ukinu? Kreteni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas bezveze! Sta im znaci to za porodiljsko,hoce i to da ukinu? Kreteni

Ma uzasni su.Pa ne znam,izgleda se nasao neko "pametan" kome smeta sto je mama god dana na porodiljskom.

Dachy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim za pomoc. Da li ima neko da vodi dete na VMA kod lekara i kako mogu da produzim bolovanje jer mi istice pocetkom avgusta,koja je procedura. Unapred zahvalna!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim za pomoc. Da li ima neko da vodi dete na VMA kod lekara i kako mogu da produzim bolovanje jer mi istice pocetkom avgusta,koja je procedura. Unapred zahvalna!!!!!

A što mora baš tamo da se ide?

Ideš kod fizijatra, Sokobanjska ili Tiršova, ili kod svog ginekologa da ti produži ;)

Za VMA ne znam ništa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muz vojno lice pa ga vodimo na vma i zadovoljna sam ali neznam nikog ko je produzavao bolovanje kod pedijatra tu. U svakom slucaju hvala.

A što mora baš tamo da se ide?

Ideš kod fizijatra, Sokobanjska ili Tiršova, ili kod svog ginekologa da ti produži ;)

Za VMA ne znam ništa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pedijatar treba da ti da uput za specijalistu. kazu da najbolje prolaze izvestaji fizijatra iz sokobanjske, pa nek ti da za tamo. sa timn izvestajem ides na komisiju, pa komisija odlucuje. samo pozuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.